Dostupné kategorie

V březnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.3.Na Bouchalkách startuje čtvrtfinálová bitva mezi Plameny a SpartakemZNS - PEL 4:0, 0.kolo | jk. mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Je to tady! Těší se na to fanoušci i hokejisté celou sezónu – přichází PLAY- OFF! V sobotu odpoledne po slavnostním zahájení přivítají domácí Plameny ve svém hokejovém stánku Spartaky z Pelhřimova. Oba válčící tábory si vzájemný duel přáli. Nyní již je vše v rukou vůdců Plachých, kteří povedou své družiny do nejprestižnějšího derby v novodobé historii. Pojďme si společně užít čtvrtfinálové vyřazovací boje, které nabídnou spoustu hokejové krásy, napětí, vzrušení a dramatičnosti. Válka o semifinále právě začíná!
2.3.Plameny před rekordní návštěvou zdolaly Spartak a ujaly se vedeníZNS - PEL 4:0, 0.kolo | mk, jkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Rekordní počet diváků dnes viděl na Bouchalkách nejprve slavnostní zahájení od organizátorů a pak úspěšné zahájení čtvrtfinálové série od žďárských hokejistů, kteří po výborném výkonu zdolali pelhřimovský Spartak. Plameny se ujaly vedení ve třetí minutě, ale na další gól diváci čekali až do poloviny zápasu a opět to byli domácí, kteří pojistili své vedení. Dalšími dvěma brankami definitivně rozhodli Sobotkovi svěřenci o zisku prvního utkání série. Jako třešničku na dortu vychytal žďárský gólman Jiří Sláma první nulu v sezóně. Čtvrtfinále se v pondělí přesune do města rekordů ke svému druhému duelu.

3.3.Jiří Plachý: „Pohladilo to na srdíčku…“ZNS - PEL 4:0, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Včerejší nástup a slavnostní zahájení si užívali nejen diváci, ale silný dojem zanechala atmosféra i na samotných hráčích. Nejen o tomto zážitku, také o speciálních účesech a hlavně o vlastním zápase, ale také o druhém čtvrtfinálovém utkání v Pelhřimově, které čeká jeho partu v pondělí, hovořil kapitán Plamenů Jiří Plachý. My vám přinášíme jeho bezprostřední dojmy, které si můžete poslechnout z audiozáznamu.

4.3.Čtvrtfinále se dnes stěhuje do Pelhřimova!PEL - ZNS 3:9, 0.kolo | jk, mkP E L H Ř I M O V – Pondělní dění kolem druholigového vyřazovacího kolotoče nabídne druhé čtvrtfinále play-off centrální divize, když sobotní vstup vyšel všem domácím celkům. Také Žďár nezaváhal a potvrdil roli favorita. Před rekordní návštěvou ukázal svoji vyspělost zejména v trpělivosti a taktické hře, se kterou slavil první úspěch. Parta Jiřího Plachého zcela ovládla první díl čtvrtfinále s čistým kontem a čtyřmi trefami v Čekalově síti. Nyní se boje přesouvají na jihozápad Vysočiny – Pelhřimov již napjatě očekává hlavní aktéry.
4.3.Plameny vypálily Pelhřimov a přivezly mečbolPEL - ZNS 3:9, 0.kolo | mkP E L H Ř I M O V – Početná skupina žďárských příznivců si dnes užila v Pelhřimově fantastický večer. Poté co se domácí ujali vedení, již pak úřadovali naplno Žďárští. Do konce třetiny stihli hosté ještě otočit na 1:2 a ve druhé třetině šesti brankami doslova smetli soupeře. Ve třetí části došlo již jen na kosmetickou korekci výsledku. Pěti kanadskými body přispěl k druhému čtvrtfinálovému úspěchu Petr Štěpánek. Žďár tak již vede 2:0 na zápasy a čeká jej poslední krok k historickému postupu do semifinále. Nejbližší příležitost k tomu budou mít Sobotkovi svěřenci již ve středu na vlastním ledě.

Ilustrační foto: Veronika Marková

5.3.Plameny se dnes poperou o postup!ZNS - PEL 6:4, 0.kolo | jk, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V jednoznačnou podívanou se strhlo druhé čtvrtfinálové derby v Pelhřimově, kde Spartaci nestačili na svého soupeře v poměru 3:9 a balancují na hraně vyřazení. Plameny ukázaly obrovskou sílu zejména v ofenzívě, kdy výhru režírovali Štěpánek s Březinou a Kunstmüllerem Ti se podíleli na pěti gólech svého celku. Naopak na druhé straně tábora se nedaří prolomit střeleckou smůlu, která zastihla elitní komando Tecla, Plachého a Bezděka. Ale stále není nic rozhodnuto, ještě zbývá poslední nejtěžší krok a žďárské Plameny vás budou opět potřebovat!
6.3.Žďár vyhrál i třetí zápas a je v semifináleZNS - PEL 6:4, 0.kolo | RedakceŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hokejisté Žďáru nad Sázavou slaví postup do semifinále! Plameny zcela ovládly sérii s Pelhřimovem a po třech výhrách tak setrvají v boji o celkové prvenství. Vítězství ve třetím duelu se přitom nerodilo vůbec snadno, jelikož to byli hosté, kdo po čtyřiceti minutách vedl. Zásluhou perfektně zvládnuté třetí periody ale domácí stav otočili a mohli si vychutnat postupové oslavy.

7.3.Mladé Plameny budou dnes bojovat o extraligumkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Mladší dorostence žďárského SKLH čeká v sobotu 9.března jedno z klíčových utkání v boji o vytoužený postup do Extraligy MD. A bude to tvrdý oříšek. K udržení postupových nadějí musí svého jediného konkurenta v souboji o nejvyšší soutěž Horáckou Slávii Třebíč porazit. Za předpokladu, že ani jeden z kandidátů na extraligu nezaváhá v ostatních zápasech, rozhodnou o postupu právě tyto dva duely. Přijďte proto podpořit naše hokejové naděje v jejich snažení a pomozte jim vrátit do Žďáru nejvyšší hokejovou soutěž, která se zde hrála naposled za dob Rolinka, Koukala a Vampoly.

8.3.Ohlédnutí za čtvrtfinálovou sérií a středečním snovým večeremZNS - PEL 6:4, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Asi by si nikdo nedokázal představit atraktivnější scénář čtvrtfinálové série pro fanouška žďárských Plamenů. Od prvního zápasu s čistým kontem, přes debakl soupeře na jeho ledě až po neskutečně dramatický poslední zápas, který ještě znásobil zážitek a postupovou euforii jak fanoušků, tak samotných hráčů.

8.3.Technika, Kolín nebo Nymburk?mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Zraky všech se již ubírají směrem k nadcházejícímu semifinále, které je však ještě velkou neznámou. V tuto chvíli zatím nikdo neví, s kým bude hrát a ani zda bude Žďár v úterý začínat doma nebo zda si diváci budou muset počkat až na čtvrtek. Přinese dnešní večer rozuzlení? Za okamžik začínají čtvrté zápasy čtvrtfinálové série.
9.3.Slavnostní zahájení a propagace play-off: „Děkujeme!“mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Tímto článkem bychom se ještě chtěli vrátit k slavnostnímu zahájení letošního play-off a celé marketingové podpoře vrcholu sezóny. Samotné zahájení i celá propagace se setkala s pozitivním ohlasem a tak bychom rádi seznámili čtenáře s tím, kdo se na tom podílel a komu patří naše vděčnost a poděkování. Zároveň se můžete podívat na videozáznam slavnostního zahájení.

10.3.Momenty play-off: čtvrtfinálemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Vyřazovací boje často rozhodují různé maličkosti, detaily i zásadní kroky. Někdy to jsou jednotlivci, někdy naopak týmový duch, kdo rozhoduje o úspěchu. Zaměřili jsme se na několik detailů či momentů, které přispěly k postupu Plamenů mezi čtyři nejlepší celky druholigové centrální divize a které divákům určitě utkvěly v paměti.

10.3.Plameny se o finále utkají s Technikou BrnomkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U / B R N O - Až poslední páté zápasy rozhodly o složení semifinálových dvojic. Zatímco Hodonín a Žďár si postup zajistili již ve středu po třech utkáních, na své soupeře museli hráči i fanoušci v těchto městech čekat až do nedělního večera. V rozhodujícím pátém zápase zdolala Technika Brno břeclavské Lvy, což znamená, že právě brněnští Vysokoškoláci se stanou semifinálovým soupeřem žďárských Plamenů. První utkání sehrají oba soupeři v úterý v Brně a druhý zápas uvidí ve čtvrtek žďárské Bouchalky. Druhou semifinálovou dvojici vytvoří Hodonín a Kolín. Podaří se Sobotkově družině oplatit Technikům loňské vyřazení ve čtvrtfinále?
11.3.Startuje semifinálová bitva! Plameny vyrazí k prvnímu zápasu do BrnaTEC - ZNS 3:2, 0.kolo | mk, jkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Nedělní rozhodující zápasy čtvrtfinále, kdy až v pátém klání získali Technici třetí bod nad Břeclaví, rozhodly o rivalech semifinálové bitvy. Plameny již od středy netrpělivě vyhlížely svého soupeře pro další část play-off. Nakonec zavítají na horký led Brna, na kterém mají v letošní sezóně vyrovnanou bilanci. Druhou dvojici vytvořili Drtiči s kolínskými Kozly. Ti dokázali suverénní celek dvakrát ve vzájemných kláních potrápit. Proto šance všech mužstev jsou vyrovnané a především souboj Vysočiny a jihomoravské metropole nemá favorita!
12.3.Plameny dokázaly v Brně vyrovnat, ale zhasly v prodlouženíTEC - ZNS 3:2, 0.kolo | mkB R N O – Žďárští hokejisté nevstoupili do prvního semifinálového utkání proti brněnské Technice dobře a po první třetině prohrávali 2:0. Zlepšeným výkonem a obrovským nasazením však dokázali vyrovnat a zápas dospěl do prodloužení. Byť byly Plameny několikrát blízko výhře, nakonec vlastní chybou nabídli první bod série soupeři, který nezaváhal a trestal. Série pokračuje ve čtvrtek na žďárských Bouchalkách.

13.3.Plameny vyhlašují MOBILIZACI !ZNS - TEC 2:4, 0.kolo | jk, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Úterními zápasy odstartovala semifinálová část play-off druhé ligy, do které vstoupily oba výše postavené celky po základní části vítězstvím. Domácí Drtiči přehráli vzdorující Kolín 5:4. A Vysokoškoláci vydřeli těsnou výhru 3:2 v prodloužení nad žďárskými Plameny. Plachý a spol se ve čtvrtek pokusí o vyrovnání série na vlastním ledě, kde svého konkurenta o finále letos již dvakrát porazili výsledkem 5:1. K tomu však naléhavě potřebují pomoc a podporu svých příznivců a fanoušků!!!
14.3.Technika dobyla poprvé v sezóně Bouchalky a odváží si mečbolZNS - TEC 2:4, 0.kolo | mk, jkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Velmi podobným průběhem jako měl první zápas v Brně dnes pokračovala semifinálová série 2.ligy Střed. Vysokoškoláci si opět v první třetině vytvořili dvoubrankový náskok, který Plameny dokázaly ve druhé třetině smazat. Jihomoravané však tentokrát rozhodli už v základní hrací době a domácí již nedokázali zareagovat. Technika si tak z Vysočiny odváží pod Špilberk druhý semifinálový bod a v sobotu bude na domácím ledě podávat na celkové vítězství v sérii.

15.3.Vzplanou Plameny z popela?TEC - ZNS 6:2, 0.kolo | jk, mkB R N O – Zatím jednoznačně se vyvíjí oba semifinálové duely centrální divize a pro oba favority se blíží do zdárného konce. Technici i Drtiči zvládli své odvetné zápasy na kluzištích soupeřů a odvezli si cenný bod, kterým hodně zkomplikovali šance svých rivalů na finále. Ale série se hrají na tři vítězství a tak šance Žďáru i Kolína stále žije. V sobotním duelu se ještě pokusí Sobotkova družina prodloužit sérii a odložit Vysokoškolákům oslavy z postupu. Z brněnské Hokejové haly dětí a mládeže se budou snažit Plameny vrátit play-off ještě do Žďáru.
16.3.Žďár v Brně neuspěl a v semifinále končíTEC - ZNS 6:2, 0.kolo | mkB R N O – Sobotkova družina přijela dnes do jihomoravské metropole s velkým odhodláním odvrátit hrozící vyřazení. Hned od začátku Žďárští šli za svým cílem, když se ujali vedení, ale domácí dostali k dispozici sérii přesilovek, během kterých otočili stav na 2:1. Ve druhé třetině přes výraznou převahu Plamenů padlo po jedné brance na obou stranách a domácí s těsným jednobrankovým náskokem odolávali tlaku SKLH až do 54. minuty, kdy z protiútoku odskočili na dvoubrankové vedení. V závěru při žďárské hře „vabank“ ještě Technici přidali další dvě branky. Po velmi úspěšné sezóně končí Plameny v semifinále, ale na oslavu pomyslných bronzových medailí si budou muset ještě počkat, protože Kolín dnešní výhrou zdramatizoval svoji semifinálovou sérii a pokud by se mu podařilo Hodonín vyřadit, předběhnul by Žďár v celkovém pořadí.

Foto. Veronika Marková

19.3.„Sezóna byla úspěšná, ale chtěli jsme do finále,“ hodnotil zklamaně kapitán PlachýTEC - ZNS 6:2, 0.kolo | mkB R N O  /   Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Zraky žďárských fanoušku se upínaly k sobotnímu večeru s nadějí na další pokračování úspěšné sezóny. Jak se však ukázalo, naděje byly marné. Plameny již nedokázaly odvrátit hrozbu vyřazení a po statečném boji podlehly svému brněnskému soupeři i ve třetím čtvrtfinálovém duelu. Jaké byly první dojmy a pocity po skončení sezóny a jaká byla sezóna…