Věrnostní karta

Vážení fanoušci žďárských Plamenů.

Všem, kteří jste si již zaregistrovali naši nově vzniklou věrnostní kartu SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU CASHBACK CARD děkujeme. Vy ostatní, kteří ji ještě nemáte a chtěli byste podpořit hokej ve Žďáře, si můžete kartu bezplatně zřídit na našich internetových stránkách.

K čemu karta slouží?

S kartou můžete využít slevy u vybraných partnerských společností po celém světě a nezáleží na tom, zda nakupujete přímo v kamenném obchodně nebo třeba u online obchodníka. Karta je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje!

Co to pro Vás znamená?

Máte zdarma věrnostní kartu SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU CASHBACK CARD. Můžete chodit nakupovat, tak jak jste zvyklí a jen se navíc prokážete věrnostní kartou. Tím ušetříte Vaše peníze, podpoříte automaticky klub a navíc také dvě celosvětové nadace!

Společné cíle

V letošní sezoně 2016 bychom rádi SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU CASHBACK CARD rozdali většině fanouškům a také přátelům Plamenů a chtěli bychom, aby se věrnostní karta stala Vaší nedílnou součástí. Aby Vám přinášela spoustu radosti a hlavně ušetřila co nejvíce peněz při Vašich běžných nákupech a zároveň jste byli hrdí na to, že jste mohli podpořit SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU a stát se tak součástí Plamenů.

Co se chystá?

- Chystáme pro Vás zajímavé soutěže. Budeme vyhodnocovat každý měsíc fanouška s největším počtem nákupů a s nejvíce utracenými penězi.
- Budeme Vás informovat o novinkách, zejména o nových partnerských společnostech.
- Odměněn bude také každý měsíc fanoušek s největším počtem dalších registrací.

Závěrem mi dovolte poděkovat za celé vedení SKLH ŽĎÁR NA SÁZAVOU všem, kteří již kartu používáte při každodenním životě. Jednoduše nakupujete potraviny, léky, pohonné hmoty atd. To vše s naší věrnostní kartou.

S pozdravem

Za společnost Lyoness

Petr Štěpánek

Získejte svoji SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU CASHBACK CARD zde .

Kontakt:
Podrobné informace a odpovědi na případné dotazy získáte na tel. 605 920 381 nebo na e-mailu safry.safry@seznam.cz.