Články o mládeži

Úspěšný víkend mládežnických kategorií podtržený vysokými výhrami

Úspěšný víkend mládežnických kategorií podtržený vysokými výhrami Tento týden se k již zahájeným ligám mladších a starších žáků přidal prvními dvěma zápasy sezony také dorost, který odehrál sobotní utkání ve Vyškově a v neděli dopoledne na zimním stadionu na Bouchalkách. Mládežnickým kategoriím se poslední zářijový víkend výsledkově velmi vydařil, ze zápasů vyšly s plným bodovým ziskem.

 
pondělí 26.9.2022 | Anna Daňsová, Redakce
 

POZOR! Již tuto sobotu startuje nábor mladých Plamínků

POZOR! Již tuto sobotu startuje nábor mladých Plamínků Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu "Já chci hrát hokej!", tak nyní je k tomu ta nejlepší příležitost. Od soboty 3. září totiž startuje nábor nových Plamínků. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase! Takže: POJĎ HRÁT HOKEJ!

 
středa 31.8.2022 | Redakce
 

Bouchalky přivítají turnaj VTM reprezentačních adeptů U14

Bouchalky přivítají turnaj VTM reprezentačních adeptů U14 Vedle dalších bitev našich mládežníků přináší tento víkend i dalším turnaje výběrů VTM Západ – Střed – Východ. Jako první se včera v Ledči nad Sázavou střetli talentovaní hráči kategorie U15, tedy ročníku 2007 a neděle bude patřit hokejistům kategorie U14, kteří se střetnou u nás na Bouchalkách. V dresu VTM Střed se objeví i žďárský Šimon Katolický!

 
neděle 13.3.2022 | Redakce, Foto: Karel Švec
 

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo 34 nových nadějí

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo 34 nových nadějí V pondělí 24. ledna 2022 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo čtyřiatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
úterý 25.1.2022 | Redakce, foto: Aleš Koželuh
 

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi Během uplynulého víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
pondělí 20.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili O minulém víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
čtvrtek 16.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 
Další stránky
123456»