Články o mládeži

Bouchalky přivítají turnaj VTM reprezentačních adeptů U14

Bouchalky přivítají turnaj VTM reprezentačních adeptů U14 Vedle dalších bitev našich mládežníků přináší tento víkend i dalším turnaje výběrů VTM Západ – Střed – Východ. Jako první se včera v Ledči nad Sázavou střetli talentovaní hráči kategorie U15, tedy ročníku 2007 a neděle bude patřit hokejistům kategorie U14, kteří se střetnou u nás na Bouchalkách. V dresu VTM Střed se objeví i žďárský Šimon Katolický!

 
neděle 13.3.2022 | Redakce, Foto: Karel Švec
 

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo 34 nových nadějí

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo 34 nových nadějí V pondělí 24. ledna 2022 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo čtyřiatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
úterý 25.1.2022 | Redakce, foto: Aleš Koželuh
 

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi Během uplynulého víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
pondělí 20.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili O minulém víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
čtvrtek 16.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Starší žáci "A" vybojovali postup mezi 24 nejlepších týmů

Starší žáci Hráči ročníku 2007/2008 bojovali v Jihočeské skupině žákovské ligy starších žáků a vedli si více než dobře, když dokázali postoupit mezi 24 nejlepších týmů v rámci celé České republiky. Díky nim si postupovou skupinu zahrají i hráči naší 7. třídy (mladší žáci „C“), která byla vázána právě na postup jejich starších vrstevníků. Ovšem i naši sedmáci obsadili čtvrtou, a tedy i postupovou příčku.

 
čtvrtek 9.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš

Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.

 
pondělí 6.12.2021 | Redakce
 
Další stránky
123456»