Články o mládeži

9. třída a dorostenci se o víkendu radovali z vítězství, žákům se nedařilo

9. třída a dorostenci se o víkendu radovali z vítězství, žákům se nedařilo Další víkend přinesl novou várku mládežnických zápasů, v nichž se dařilo dorostu i deváťákům, kteří zapsali plný počet bodů. Starším žákům utkání v Humpolci hrubě nevyšlo a mladší žáci i přes solidní výkon padli ve Světlé nad Sázavou.

 
pondělí 20.11.2023 | Martin Pleva, Anna Daňsová
 

Mládeži se o víkendu dařilo. Zaváhali pouze starší žáci

Mládeži se o víkendu dařilo. Zaváhali pouze starší žáci Druhý listopadový víkend přinesl další zápasy mladých Plamínků, v nichž si kromě starších žáků, kteří doma podlehli Ledči nad Sázavou, všichni vedli dobře, deváťáci a dorostenci dovezli vysoké výhry z ledů soupeře, mladší žáci si doma poradili s Ledčí.

 
úterý 14.11.2023 | Anna Daňsová
 

První listopadový víkend přinesl další zápasy mladých Plamínků

První listopadový víkend přinesl další zápasy mladých Plamínků Také mladí Plamínci odehráli o víkendu svoje soutěžní utkání, úspěšní byli mladší žáci, kteří po dobrém výkonu porazili Bystřici nad Pernštejnem. Jedno vítězství ze dvou zápasů zapsala také 9. třída, která porazila Znojmo, naopak dorostenci doma vysoko podlehli Scorpions Brno.

 
pondělí 6.11.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Mládeži se o uplynulém víkendu dařilo

Mládeži se o uplynulém víkendu dařilo Poslední říjnový víkend přinesl další várku zápasů mládežnických kategorií, které tentokrát byly úspěšné. Až na starší žáky, kteří podlehli Třebíči, si všechny kategorie ve svých utkáních připsaly vítězství, devátá třída ze dvou zápasů neztratila ani bod, dorostenci se v tabulce bodově dotáhli na Znojmo a patří jim čtvrtá příčka.

 
středa 1.11.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Mládežnické celky o víkendu odehrály další zápasy, úspěšná byla devátá třída a mladší žáci

Mládežnické celky o víkendu odehrály další zápasy, úspěšná byla devátá třída a mladší žáci Také mládež o víkendu sehrála další soutěžní utkání, v nichž se dokázala prosadit devátá třída, která zapsala vysokou výhru 12:6 ve Velkém Meziříčí, a mladší žáci, jenž doma porazili Havlíčkův Brod 4:2. Dorostencům ani starším žákům jejich zápasy nevyšly podle představ.

 
pondělí 23.10.2023 | Anna Daňsová
 

Mládež má za sebou další víkend, výhru tentokrát zapsali jen starší žáci

Mládež má za sebou další víkend, výhru tentokrát zapsali jen starší žáci O víkendu odehráli další zápasy také mladí Plamínci, byť jich tentokrát nebylo mnoho. Deváťáci na Bouchalkách v sobotu nestačili na Břeclav, mladší žáci si přivezli debakl od Dukly Jihlava, kterou v neděli starší žáci dokázali těsně porazit.

 
pondělí 16.10.2023 | Anna Daňsová
 
Další stránky
123456»