Články o mládeži

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi

Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé Boleslavi Během uplynulého víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
pondělí 20.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili

Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítězili O minulém víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
čtvrtek 16.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Starší žáci "A" vybojovali postup mezi 24 nejlepších týmů

Starší žáci Hráči ročníku 2007/2008 bojovali v Jihočeské skupině žákovské ligy starších žáků a vedli si více než dobře, když dokázali postoupit mezi 24 nejlepších týmů v rámci celé České republiky. Díky nim si postupovou skupinu zahrají i hráči naší 7. třídy (mladší žáci „C“), která byla vázána právě na postup jejich starších vrstevníků. Ovšem i naši sedmáci obsadili čtvrtou, a tedy i postupovou příčku.

 
čtvrtek 9.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš

Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.

 
pondělí 6.12.2021 | Redakce
 

Junioři si s chutí zastříleli, starší žáci naopak zaváhali

Junioři si s chutí zastříleli, starší žáci naopak zaváhali O víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
pondělí 6.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Již tuto neděli přijde na trénink nejmenších Plamínků Mikuláš! Přijďte s dětmi i vy

Již tuto neděli přijde na trénink nejmenších Plamínků Mikuláš! Přijďte s dětmi i vy Stalo se již tradicí, že začátkem prosince navštěvuje trénink náboru svatý Mikuláš se svojí družinou. A ani letos tomu nebude jinak. Na neděli 5. prosince připravil žďárský klub nejen pro své nejmenší členy, ale i pro všechny ostatní děti, které budou mít chuť a odvahu přijít, speciální otevřený Mikulášský trénink. Vezměte tedy své děti nebo svá vnoučata a přijďte si s nimi užít na Bouchalky netradiční zábavné nedělní ráno!

 
pátek 3.12.2021 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 
Další stránky
123456»