Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Příprava:  Junioři Dorost Přípravka    
Soupisky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka

Již tuto neděli přijde Mikuláš na trénink nejmenších Plamínků. Přijďte i vy s dětmi

Již tuto neděli přijde Mikuláš na trénink nejmenších Plamínků. Přijďte i vy s dětmi Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Stalo se již tradicí, že první prosincovou neděli navštěvuje trénink náboru svatý Mikuláš se svojí družinou. Ani letos tomu nebude jinak. Na neděli 2.prosince připravil SKLH nejen pro své nejmenší členy, ale i pro všechny ostatní děti, které budou mít chuť a odvahu přijít, speciální otevřený Mikulášský trénink. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, pohybu, vzrušení a také na nějaké dárečky. Kromě trenérů, Mikuláše, čertů a andělů, se budou moci setkat i s některými hráči "A" týmu Plamenů. Vezměte tedy své děti nebo svá vnoučata a přijďte si s nimi užít na Bouchalky netradiční zábavné nedělní ráno!

 
pátek 30.11.2018 | mk
 

Junioři vstoupí do druhé části sezony, bojovat budou o hodně

Junioři vstoupí do druhé části sezony, bojovat budou o hodně Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Nejvyšší juniorská soutěž vstoupí již tento pátek do druhé části sezony. Žďárští hokejisté obsadili po první části poslední příčku v pětičlenné skupině a o play-off se tak poperou ve skupině s jedenácti dalšími soupeři, kteří se zrovna tak po první části sezony nevešli mezi nejlepší dva celky v každé skupině. Plameny otevřou druhou část sezony, která mnohé napoví tento pátek na ledě Karlových Varů.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 27.11.2018 | Ondřej Krásný
 

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 18. září na Bouchalky

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 18. září na Bouchalky Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V rámci celostátní kampaně Týden hokeje, připravil SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH, již čtvrté pokračování velké sportovní, náborové a informační akce Pojď hrát hokej! . Událost je připravena pro každé dítko, které zajímá sport, obzvláště hokej, chtělo by jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, případně se jen naučit bruslit. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět, co obnáší mít doma malého hokejistu a budou moci se zeptat na vše, co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

Foto: Petr Nedvěd

 
neděle 16.9.2018 | mk
 

Junioři i dorost vstupují do extraligové sezony

Junioři i dorost vstupují do extraligové sezony Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Již tento víkend odstartuje extraligová sezona jak pro juniorku, tak pro dorost. Po reorganizací soutěží má Žďár nad Sázavou obě nejvyšší mládežnické soutěže. Zatímco junioři mají ambice i na postup do play-off, dorostence čeká těžký boj o přežití. Jak se k sezoně staví hlavní trenéři obou kategorií Jaromír Pytlík a Martin Nečas, se dočtete v článku.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 6.9.2018 | Ondřej Krásný
 

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Do nové sezony ELIOD extraligy 2018/2019 se podívá dohromady třicet celků a mezi nimi i žďárští dorostenci. Soutěž je rozdělena na skupinu Západ, Střed a Východ, přičemž Plameny budou hrát skupinu Střed. V této skupině žďárští dorostenci přivítají i nováčka extraligy z Tábora.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 7.6.2018 | mk
 

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na jednu stranu se mohou diváci v příští sezoně těšit na atraktivní hokej i soupeře, na tu druhou Plameny čeká nesmírně těžká skupina v silné konkurenci. DHL extraliga juniorů již zná své rozlosování a rozdělení skupin. V základní části sehrají žďárští junioři dvacet utkání, s každým soupeřem se ve skupině C utkají dvakrát doma a dvakrát venku.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 5.6.2018 | mk
 
Další stránky
123456»