Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Soupisky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka

Juniory čeká série o udržení extraligy s HCM Warriors Brno

Juniory čeká série o udržení extraligy s HCM Warriors Brno Svěřenci Martina Sobotky a Vojtěcha Šíra vstoupí již dnes od 19:00 na domácím ledě do série o udržení v REDSTONE Extraliga juniorů proti brněnskému Warrioru. Hraje se na tři vítězná utkání, takže vstup do série bude velice důležitý. Přijďte i vy podpořit naše juniory svými hlasivkami a pomoci jim druhou nejvyšší soutěž zachránit!

 
úterý 3.3.2020 | Redakce
 

Přehled víkendových zápasů mládeže (4/2020)

Přehled víkendových zápasů mládeže (4/2020) Poslední lednový víkend byly na programu další zápasy našich mládežnických kategorií. Nejhůře dopadl pro tu naši nejstarší, když naši junioři prohráli oba víkendové zápasy a na předposlední Chrudim ztrácí již osm bodů. Zato dorostenci vyhráli již čtvrtý zápas v řadě a vyhoupli se do čela své skupiny.

 
úterý 28.1.2020 | Redakce
 

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo přes 30 nových nadějí

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo přes 30 nových nadějí V úterý 21. ledna 2020 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem náborovou akci Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo třiatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
neděle 26.1.2020 | Redakce
 

Přehled víkendových zápasů mládeže (3/2020)

Přehled víkendových zápasů mládeže (3/2020) Přinášíme vám další přehled výsledků naší mládeže. Junioři po páteční prohře s Kobrou Praha zabrali, porazili na domácím ledě Ústí nad Labem a připsali si tak velice důležité tři body. Dorostenci se po výhrách v Náchodě a Lanškrouně udrželi v kontaktu s vedoucí trojicí a jsou na čtvrté místě tabulky ve skupině o postup.

 
pondělí 20.1.2020 | Redakce
 

Žďárský nábor v rámci akce Týden hokeje je opět zde!

Žďárský nábor v rámci akce Týden hokeje je opět zde! V úterý 21. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 
sobota 18.1.2020 | Redakce
 

Přehled víkendových zápasů mládeže (2/2020)

Přehled víkendových zápasů mládeže (2/2020) V minulém týdnu měli na programu svoje zápasy, kromě našeho A-mužstva, i naši mládežníci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou ve druhém kalendářním týdnu roku 2020.

 
úterý 14.1.2020 | Redakce
 
Další stránky
123456»