Články o mládeži

STAŇ SE NOVÝM PLAMENEM! Nábor začíná již tuto sobotu

STAŇ SE NOVÝM PLAMENEM! Nábor začíná již tuto sobotu Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu „já chci hrát hokej“, teď je k tomu ta nejlepší možnost! Od soboty 5. září totiž startuje nábor nových Plamenů. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase!

 
pondělí 31.8.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Největší devíza? Trenéři a velká základna

Největší devíza? Trenéři a velká základna I díky velkému počtu dětí, které se každý víkend během sezony prohánějí po ledě na tréninku náboru, mohl náš klub před loňskou sezonou přihlásit po dlouhých letech žákovské kategorie. A nejinak tomu bude v sezoně následující. „Trenéři a velká základna mladých hokejistů, to je největší devíza Žďáru,“ říká sportovní manažer klubu Miloslav Šimon. Níže naleznete shrnutí mládeže, poděkování trenérům či jak se klub snaží mladým Plamínkům zlepšovat tréninkové podmínky.

 
úterý 19.5.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Žďárský klub otevřel novou střelnici pro mládež. A byl u toho i Martin Nečas!

Žďárský klub otevřel novou střelnici pro mládež. A byl u toho i Martin Nečas! Žďárský hokejový klub vybudoval za pomoci sponzorských darů novou střelnici pro mládež a právě dnešním dnem je tato novinka na Bouchalkách oficiálně otevřena pro hráče SKLH Žďár nad Sázavou všech věkových kategorií. A na otevření nové střelnice jsme si nemohli pozvat nikoho jiného než hráče kanadsko-americké NHL, Martina Nečase!

 
úterý 12.5.2020 | Redakce
 

Příprava mládežnických kategoríi začne už v pondělí

Příprava mládežnických kategoríi začne už v pondělí Aktuální situace umožnila, aby vláda České republiky uvolnila hygienická opatření týkající se mimo jiné sportovní činnosti. A to je dobrá zpráva také pro naše Plamínky. Žďárští mladí hokejisté díky tomu mohou začít s letní přípravou, která odstartuje v pondělí 11. května.

 
čtvrtek 7.5.2020 | Redakce
 

Jak si vedly žákovské kategorie Plamenů?

Jak si vedly žákovské kategorie Plamenů? Jelikož jsme se v minulém článku o mládeži zaměřili úplně na ty nejmenší a začínající hokejisty, tak dnes trochu pokročíme a projdeme si všechny žákovské kategorie. Dozvíte se, co je devízou ročníku 2007 a 2008, jaký tým lze zařadit k největším překvapením sezony mladých Plamenů nebo kteří dva naši hráči reprezentovali Kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže.

 
pondělí 27.4.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Nástupci Nečase a Kauta? Máme z čeho vybírat

Nástupci Nečase a Kauta? Máme z čeho vybírat Jsou to již tři týdny, co nám pandemie koronaviru předčasně ukončila hokejovou sezonu mládeže, a tak jsme si s dovolením dali dohromady pár čísel. A je to opravdová pecka! Tímto článkem bychom navíc chtěli poděkovat všem dětem, rodičům, prarodičům, školám, ale i trenérům za tuto skvělou sezonu. Už teď se nemůžeme dočkat, až se s vámi se všemi zase potkáme.

 
pondělí 6.4.2020 | Redakce
 
Další stránky
123456»