Články o mládeži

DOROST: Zahrát si v budoucnu za Áčko je určitě můj cíl, říká Dominik Novák

DOROST: Zahrát si v budoucnu za Áčko je určitě můj cíl, říká Dominik Novák Dorost v základní části této sezony prohrál pouze dva zápasy proti Znojmu a postoupil do nadstavby, v níž nastupuje proti daleko silnějším soupeřům, což se odráží také na výsledcích. Přesto ale v sobotu 7. ledna na domácím ledu dorostencům vyšel dobře zápas proti Kutné Hoře, v němž předvedli dobrý týmový výkon s velmi jistým Dominikem Novákem v brance. Také proto jsme mladého golmana pozvali na rozhovor.

 
neděle 15.1.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Mládež má za sebou první zápasy nového kalendářního roku, v nichž se jim dařilo

Mládež má za sebou první zápasy nového kalendářního roku, v nichž se jim dařilo Mládežnické kategorie zahájily první lednový týden roku 2023 dobře, hned v úterý si připsalo vítězství áčko starších žáků, na nějž pak navázali také “deváťáci” a dorost. Áčko starších žáků navíc v sobotu přidalo vysokou výhru v Kroměříži. Béčko starších žáků zapsalo remízu, naopak mladší žáci schytali debakl 3:17.

 
pondělí 9.1.2023 | Anna Daňsová
 

Ohlédnutí za vánočními turnaji mladších a starších žáků

Ohlédnutí za vánočními turnaji mladších a starších žáků Mladší a starší žáci mezi svátky odehráli vánoční hokejové turnaje, starší žáci turnaj v Uherském Hradišti po skvělých výkonech ovládli, naopak mladším žákům se turnaj ve Vlašimi příliš nepovedl a domů se vraceli zklamaní.

 
neděle 8.1.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Během uplynulého víkendu si výhru připsala devátá třída a áčko starších žáků

Během uplynulého víkendu si výhru připsala devátá třída a áčko starších žáků Také druhý prosincový víkend se neobešel bez zrušených utkání, odložen byl kvůli marodce zápas béčka starších žáků proti Třebíči. Dva zápasy odehráli “deváťáci”, kteří si připsali jedno vítězství a jednu porážku, úspěšné bylo áčko starších žáků ve Zlíně, naopak mladším žákům a dorostu se opět nedařilo.

 
úterý 13.12.2022 | Redakce, Anna Daňsová
 

VIDEO: Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš

VIDEO: Během nedělního tréninku nejmenších opět naděloval Mikuláš Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.

 
úterý 6.12.2022 | Redakce, foto: Aleš Koželuh (ilustrativní foto)
 

Mládeži se první prosincový víkend příliš nedařilo, výhru zapsala pouze 9. třída

Mládeži se první prosincový víkend příliš nedařilo, výhru zapsala pouze 9. třída Mládežnické kategorie tento víkend kromě hokejistů deváté třídy nebyly úspěšné, kromě toho byly také tři zápasy z důvodu marodky zrušeny. Kromě vítězné deváté třídy se ke svým utkáním postavili také starší žáci “B”, mladší žáci a dorostenci, nikdo z nich si ale výhru nepřipsal.

 
pondělí 5.12.2022 | Anna Daňsová, foto: Simona Kosourová
 
Další stránky
123456»