Články o mládeži

Sezona

Junioři
Dorost
Starší žáci "A"
Starší žáci "B"
Mladší žáci "C"
Mladší žáci "D"
5. třída
Přípravka

Příprava mládežnických kategoríi začne už v pondělí

Příprava mládežnických kategoríi začne už v pondělí Aktuální situace umožnila, aby vláda České republiky uvolnila hygienická opatření týkající se mimo jiné sportovní činnosti. A to je dobrá zpráva také pro naše Plamínky. Žďárští mladí hokejisté díky tomu mohou začít s letní přípravou, která odstartuje v pondělí 11. května.

 
čtvrtek 7.5.2020 | Redakce
 

Jak si vedly žákovské kategorie Plamenů?

Jak si vedly žákovské kategorie Plamenů? Jelikož jsme se v minulém článku o mládeži zaměřili úplně na ty nejmenší a začínající hokejisty, tak dnes trochu pokročíme a projdeme si všechny žákovské kategorie. Dozvíte se, co je devízou ročníku 2007 a 2008, jaký tým lze zařadit k největším překvapením sezony mladých Plamenů nebo kteří dva naši hráči reprezentovali Kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže.

 
pondělí 27.4.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Nástupci Nečase a Kauta? Máme z čeho vybírat

Nástupci Nečase a Kauta? Máme z čeho vybírat Jsou to již tři týdny, co nám pandemie koronaviru předčasně ukončila hokejovou sezonu mládeže, a tak jsme si s dovolením dali dohromady pár čísel. A je to opravdová pecka! Tímto článkem bychom navíc chtěli poděkovat všem dětem, rodičům, prarodičům, školám, ale i trenérům za tuto skvělou sezonu. Už teď se nemůžeme dočkat, až se s vámi se všemi zase potkáme.

 
pondělí 6.4.2020 | Redakce
 

Juniory čeká série o udržení extraligy s HCM Warriors Brno

Juniory čeká série o udržení extraligy s HCM Warriors Brno Svěřenci Martina Sobotky a Vojtěcha Šíra vstoupí již dnes od 19:00 na domácím ledě do série o udržení v REDSTONE Extraliga juniorů proti brněnskému Warrioru. Hraje se na tři vítězná utkání, takže vstup do série bude velice důležitý. Přijďte i vy podpořit naše juniory svými hlasivkami a pomoci jim druhou nejvyšší soutěž zachránit!

 
úterý 3.3.2020 | Redakce
 

Přehled víkendových zápasů mládeže (4/2020)

Přehled víkendových zápasů mládeže (4/2020) Poslední lednový víkend byly na programu další zápasy našich mládežnických kategorií. Nejhůře dopadl pro tu naši nejstarší, když naši junioři prohráli oba víkendové zápasy a na předposlední Chrudim ztrácí již osm bodů. Zato dorostenci vyhráli již čtvrtý zápas v řadě a vyhoupli se do čela své skupiny.

 
úterý 28.1.2020 | Redakce
 

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo přes 30 nových nadějí

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo přes 30 nových nadějí V úterý 21. ledna 2020 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem náborovou akci Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo třiatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
neděle 26.1.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd, video: Josef Bárta
 
Další stránky
123456»