Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  Junioři Dorost Přípravka    
Soupisky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Do nové sezony ELIOD extraligy 2018/2019 se podívá dohromady třicet celků a mezi nimi i žďárští dorostenci. Soutěž je rozdělena na skupinu Západ, Střed a Východ, přičemž Plameny budou hrát skupinu Střed. V této skupině žďárští dorostenci přivítají i nováčka extraligy z Tábora.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 7.6.2018 | mk
 

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na jednu stranu se mohou diváci v příští sezoně těšit na atraktivní hokej i soupeře, na tu druhou Plameny čeká nesmírně těžká skupina v silné konkurenci. DHL extraliga juniorů již zná své rozlosování a rozdělení skupin. V základní části sehrají žďárští junioři dvacet utkání, s každým soupeřem se ve skupině C utkají dvakrát doma a dvakrát venku.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 5.6.2018 | mk
 

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Do budoucna má extraligový dorost určitě na čem stavět, jelikož mladší žáci vedení trenéry Vojtěchem Šírem a Lukášem Burešem si na konci sezony užili plno radosti. V sobotu 17. března po vítězném zápase s Havlíčkovým Brodem zvedli nad hlavu pohár pro vítěze své soutěže Ligy mladších žáků. Pro žďárskou hokejovou školu to je další úspěch a důkaz toho, že jsou místní trenéři na správném místě. Mladým Plamenům gratulujeme za první velký úspěch ve své kariéře!

 
středa 21.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež!

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež! Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárská hokejová škola bude mít od příští sezony, i přes změnu struktury soutěží, extraligu dorostu i extraligu juniorů. Právě pokud vstupuješ do dorosteneckého věku, tak zpozorni! Pro ročníky 2003, 2004 a 2005 se bude konat TRY OUT do extraligového kádru dorostu Plamenů! Pokud jsi z širokého okolí a máš zájem hájit barvy žďárského klubu v nejvyšší soutěži, přijď se ukázat!

 
úterý 20.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na závěr sezóny 24. a 31. března uspořádá SKLH Žďár nad Sázavou turnaj přípravek, který bude víc než jen sportovním soupeřením nejmenších hokejových nadějí. Oba turnaje mají stejný hlavní cíl, kterým je podpora hokeje a vybudování hokejového hřiště v Indii v oblasti Malého Tibetu v Himalájích.

 
neděle 11.3.2018 | mk
 

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Tento týden Český svaz ledního hokeje provedl zásadní změnu struktury mládežnických soutěží. Do letošní sezony fungoval několik let formát tří nejvyšších soutěží různých kategorií - mladší dorost, starší dorost a junioři. Od příští sezony se ale zavede staronový formát, a to pouze dorost a junioři. Zároveň se ruší současná extraliga juniorů. Záměrem je zvýšení konkurence a odchod hráčů do seniorského hokeje o dva roky dříve. Žďárský klub o nejvyšší soutěže nepřijde, na Bouchalkách tak bude k vidění extraliga dorostu i juniorů. Jak tuto změnu vnímá šéftrenér dorostu SKLH Žďár nad Sázavou Jaromír Pytlík se dočtete v našem článku.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 8.3.2018 | Ondřej Krásný
 
Další stránky
123456»