Nábor mládeže

VÝCHOVA MLÁDEŽE JE PRO NÁS POSLÁNÍ
Abychom mohli na tradice i sportovní úspěchy nadále navazovat, potřebuje klub stálý příliv mladé krve. Jedna z hlavních priorit, kterou si vedení klubu již před lety zvolilo je péče o mládež, výchova vlastních odchovanců a talentovaných hokejistů. Důkazem, že se to po mnoho let daří je to, že naše „A“ mužstvo je jako jedno z mála v soutěži složeno především z našich vlastních odchovanců a značný počet hokejistů vychovaných v našem klubu působí v nejvyšších soutěžích.

Proto se těšíme na další mladé adepty ledního hokeje a nové Rolinky, které se budeme snažit vychovat. Přijďte mezi nás, přiveďte své děti, vnoučata (chlapce i dívky) a umožněte jim věnovat se nejpopulárnějšímu sportu u nás. A není to nic složitého, stačí přijít na trénink náboru a pak už se o vše postaráme. Nemusíte se bát ani vysokých nákladů.

Hokej se každému pak odmění silnými prožitky a bohatými zážitky. Tato hra dává hráči fyzickou kondici, sportovního ducha, smysl pro kolektiv a zodpovědnost, tříbí myšlení, rozhodnost a rychlý úsudek.

NÁBOR NOVĚ ZPOPLATNĚN
Od roku 2020 bude na žádost města nábor zpoplatněn, a to 2 000 Kč za celou sezonu. Díky tomu děti dostanou volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A-týmu a bude jim v případě potřeby zapůjčena hokejová výstroj. Členský příspěvek se začne vybírat až od října, měsíc září tak bude pro všechny zkušebním měsícem, kdy budou moci děti navštěvovat tréninky bezplatně.

VIDEOKLIP