Instrukce pro týmy

Odjezdy

20.9. Žáci              odjezd v 10:15 zač. ut. v 12:15 Třebíč

Brankáři

kontakt: Řehoř Milan 775 309 570


Nábor

Trenéři: Nevěčný, Řehoř Z.,Bárta, Jicha L, Jícha M., Gregar, Kuřítko

viz. aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

22.7. od 18:00 vracení zapůjčené výstroje
29.7. od 18:00 fasování výstrojí

kontakt: Nevěčný Luboš 604 406 620 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova

Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch 722 153 554.

Přípravka

Ročníky: 2012 a mladší

Trenéři: Bureš L. - 605 423 547, Marek V. - 603 476 923, Jícha L. - 732 457 640

Týdenní harmonogram

Pondělí  21.9.   16'15             Sraz
                 16'30 - 16'45     Rozcvička
                 17'15 - 18'15     TJ na ledě
                                   Ročník 2013 PÚ s HC Hlinsko
                                   
Úterý    22.9.   14'15            Sraz
                 14'45 - 15'45    TJ na ledě
                 15'00 - 15'30    TJ mimo led

Středa   23.9.   Volno

Čtvrtek  24.9.   15'00            Sraz
                 15'30 - 16'30    TJ na ledě
                 16'45 - 17'15    TJ mimo led

Pátek    25.9.   Volno

Sobota   26.9.   Volno

Neděle   27.9.   Volno

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ:

ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ:
ročník 2012 11. 10. 2020
ročník 2013 18. 10. 2020

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.

4./5. třída

Ročníky: 2010, 2011
Trenéři: Bureš L. - 605 423 547, Marek V. - 603 476 923, Pelán P. - 604 351 751,

Týdenní harmonogram:

Pondělí  21.9.   15'00            Sraz
                 15'15 - 15'30    Rozcvička
                 16'00 - 17'00    TJ na ledě
                 17'10 - 17'30    TJ mimo led

Úterý    22.9.   Volno

Středa   23.9.   14'40            Sraz
                 14'50 - 15'05    Rozcvička
                 15'30 - 16'30    TJ na ledě
                 16'40 - 17'00    TJ mimo led

Čtvrtek  24.9.   14'00            Sraz
                 14'30 - 15'30    TJ na ledě
                 15'45 - 16'15    TJ mimo led

Pátek    25.9.    Volno

Sobota   26.9.    2010 Chotěboř - Žďár n/S

Neděle   27.9.    Volno

ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ:
ročník 2011 4. 10. 2020

PRO PODROBNÉ INSTRUKCE A VIDEA CVIKŮ STAHUJ - Soubor cviků

Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz
  
Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
   

Mladší žáci

Ročníky: 2008,2009
Trenéři:
Řehoř M. 775 309 570, Pazourek D. - 736 115 531, Dočekal F. 734 574 589 
Malenovský M. - 777 636 408, Plachý J. - 604 847 563



19.9.  Sobota    Žďár - Havlíčkův Brod (žákovská liga)

                 Sraz -> 11:30, Začátek zápasu -> 12:30

                 Sestava: Holý, Kukla, Lédl, Martinů, Nejedlý, Teml M., Klíma F., Řehoř, Malenovský, 
                          Sáblíková, Kantorová, Kopecký, Pospíšil, Teml D.

                 


20.9.  Neděle    Třebíč - Žďár (žákovská liga)
   
                 Sraz -> 10:00, Odjezd -> 10:15, Začátek zápasu -> 12:15

                 Sestava: Kukla, Lédl, Martinů, Nejedlý, Teml M., Klíma F., Řehoř, Malenovský, 
                          Kantorová, Kopecký, Pospíšil, Teml D.


                  
                 Žďár - Světlá nad Sázavou (krajská liga)

                 Sraz -> 9:00, Začátek zápasu -> 10:00

                 Sestava: Holý, Havlíček, Benc, Netolický, Stehlík, Popela, Němec, Plachý, Koutník, 
                          Marek, Schneider



21.9.  Pondělí    Led -> 6:15 - 7:15

                  Halamka, Holý, Bartoň, Benc, Stehlík, Studený, Pavelka, Klíma K., Sáblíková, 
                  Řehoř, Klíma F. , Kopecký, Malenovský, Marek, Lédl, Němec, Plachý, Schneider


22.9.  Úterý      Led -> 6:15 - 7:15

                  Halamka, Holý, Bartoň, Benc, Stehlík, Studený, Pavelka, Klíma K., Sáblíková, 
                  Řehoř, Klíma F. , Kopecký, Malenovský, Marek, Lédl, Němec, Plachý, Schneider

                 
                  Sraz -> 15:30, Led -> 15:45-16:45, Výklus -> 16:55-17:05

                  Ležal, Kukla, Havlíček, Netolický, Popela, Koutník, Lupoměch, Nejedlý, Teml D. , Teml 
                  M., Martinů, Kantorová, Pospíšil


23.9.  Středa     Sraz -> 15:45, Suchá -> 15:55-16:20, Led -> 16:45-17:45

                  Ležal, Kukla, Havlíček, Netolický, Popela, Koutník, Lupoměch, Nejedlý, Teml D. , Teml 
                  M., Martinů, Kantorová, Pospíšil


24.9. Čtvrtek     Skupina 1

                  Sraz -> 15:45, Suchá -> 15:55-16:20, Led -> 16:45-17:45

                  Halamka, Ležal, Benc, Bartoň, Stehlík, Havlíček, Netolický, Popela, Studený, 
                  Schneider, Němec, Plachý, Koutník, Lupoměch

                  Skupina 2

                  Sraz -> 16:45, Suchá -> 16:55-17:20, Led -> 17:45-18:45

                  Holý, Kukla, Pospíšil, Marek, Teml D., Klíma K., Pavelka, Kopecký, Lédl, Nejedlý, 
                  Martinů, Teml M., Kantorová, Klíma F., Řehoř, Malenovský, Sáblíková

               
                  Dobrovloný trénink 

                  Led -> 19:00-20:00


25.9. Pátek      Skupina 1

                 Sraz -> 14:30, Led -> 14:45-15:45, Výklus -> 15:55-16:05

                 Ležal, Halamka, Bartoň, Benc, Havlíček, Netolický, Stehlík, Popela, Němec, Plachý, 
                 Koutník, Schneider, Studený, Lupoměch

           
                 Skupina 2

                 Sraz -> 15:30, Led -> 16:00-17:00, Výklus -> 17:10-17:20

                 Holý, Kukla, Pospíšil, Lédl, Kantorová, Malenovský, Martinů, Teml Michal, Teml 
                 David, Nejedlý, Kopecký, Klíma František, Řehoř, Sáblíková, Pavelka, Marek, Klíma K.


26.9. Sobota     VOLNO


27.9. Neděle     Telč - Žďár (krajská liga) - hráno v Moravských Budějovicích !!!
      
                 Sraz a odjezd bude upřesněn během týdne !!!
                 Začátek zápasu 10:00



Zápasy


Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz
 

Starší žáci

Ročníky: 2006,2007
Řehoř M. 775 309 570, Pazourek D. - 736 115 531, Dočekal F. 734 574 589, Šír V. - 722 153 554


       Bartoň, Kantor, Chytka, Procházka, Havlík, tréninky s dorostem, kromě předzápasového tréninku 
       v pátek
 


19.9.  Sobota     Žďár - Havlíčkův Brod (žákovská liga)

                  Sraz -> 13:30, Začátek zápasu -> 14:30

                  Sestava: Humplík, Procházka, Slavíček, Havlík, Dvořák, Bartoň, Kantor, Chytka, 
                           Chromý, Rulfová, Elis, Vacek, Teml M.

                                              
20.9.  Neděle     Třebíč - Žďár (žákovská liga)
   
                  Sraz -> 10:00, Odjezd -> 10:15, Začátek zápasu -> 14:15

                  Sestava: Humplík, Procházka, Slavíček, Havlík, Dvořák, Bartoň, Kantor, Chytka, 
                           Chromý, Vacek, Teml M.


                  
                  Žďár - Světlá nad Sázavou (krajská liga)

                  Sraz -> 11:00, Začátek zápasu -> 12:00

                  Sestava: Dohnal, Rousek, Ozábal, Beran, Popela, Dočekal, Suchá, Kučera, Březina, 
                           Rulfová, Elis, Jaroš



21.9.  Pondělí    Led -> 6:15-7:15

                  Bartoň, Březina, Lisa, Fňukal, Chromý, Jaroš, Dočekal, Beran, Slavíček, Procházka


22.9.  Úterý      Led -> 6:15-7:15
           
                  Bartoň, Březina, Lisa, Fňukal, Chromý, Jaroš, Dočekal, Beran, Slavíček, Procházka


                  Sraz -> 15:30, Led -> 15:45-16:45, Výklus -> 16:55-17:05
 
                  Humplík, Dohnal, Netolický, Popela, Rousek, Ozábal, Beránek, Kučera, Suchá, Teml M., 
                  Rulfová, Vacek, Dvořák, Kratochvíl, Elis, Havlík, Chytka, Kantor



23.9.  Středa     Sraz -> 15:45, Suchá -> 15:55-16:20, Led -> 16:45-17:45

                  Humplík, Dohnal, Netolický, Popela, Rousek, Ozábal, Beránek, Kučera, Suchá, Teml M., 
                  Rulfová, Vacek, Dvořák, Kratochvíl, Elis, Havlík, Chytka, Kantor


24.9. Čtvrtek     Skupina 1

                  Sraz -> 15:45, Suchá -> 15:55-16:20, Led -> 16:45-17:45

                  Dohnal, Ozábal, Rousek, Netolický, Březina, Lisa, Kučera, Suchá, Beránek

                 
                  Skupina 2

                  Sraz -> 16:45, Suchá -> 16:55-17:20, Led -> 17:45-18:45


                  Humplík, Beran, Slavíček, Dvořák, Fňukal, Havlík, Procházka, Elis, Bartoň, Kantor, 
                  Chytka, Dočekal, Teml M., Rulfová

                 
                  Dobrovolný trénink

                  Led -> 19:00-20:00



25.9.  Pátek      Sraz-> 16:45, Led -> 17:15-18:15, Výklus -> 18:25-18:35


26.9.  Sobota     VOLNO


27.9.  Neděle     Moravské Budějovice - Žďár (krajská liga)

                  Sraz a odjezd bude upřesněn během týdne !!!
                  Začátek zápasu -> 12:00


Zápasy

Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz
                                       
Dorost

Ročníky: 2004 - 2005
Trenéři: M. Nečas - 604 236 018, T. Doležal - 603 889 465
Vedoucí: V. Smažilová 608 051 827

NE 13.9. volno

PO 14.9. volno
UT 15.9. trénink led 20.00 - 21.00 sraz 19.00
ST 16.9. trénink led 20.15 - 21.15 sraz 19.15
CT 17.9. trénink led 20.15 - 21.15 sraz 19.15
PA 18 9. mistr. utkání ZR - Pelhřimov v 19.00 sraz 17.30
SO 19.9. volno
NE 20.9. mistr. utkání Třebíč - ZR v 16.30 odjezd 14:00 sraz 13.45


Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.
      
Junioři

Ročníky: 2003 - 2001
Trenéři:V. Šír 722 153 554

Sledujte instrukce

          
Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

Muži

Trenéři: 737 268 117 Radek Haman 
         604 236 018 Martin Nečas

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.