Instrukce pro týmy

Odjezdy


neděle   2.10.   9.tř.     Litomyšl(Choceň)   odjezd :  8.30    zač.utk.: 11.00
neděle   2.10.   LSŽ"A"    Hrad.Králové       odjezd :  9.00    zač.utk.: 11.30
neděle   2.10.   SŽ"B"     Třebíč             odjezd :  8.00    zač.utk.: 10.00
neděle   2.10.   MŽ"B"     Bystřice n.P.      odjezd :  9.45    zač.utk.: 11.30

 
Brankáři

kontakt: Řehoř Milan 775 309 570

Nábor

Trenéři: Nevěčný, Řehoř Z.,Bárta, Jicha L, Jícha M., Gregar, Kuřítko

viz. aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.


kontakt: Nevěčný Luboš 604 406 620 

Prodej použité hokejové výstroje..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova

Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch 722 153 554.

Přípravka

Ročníky: 2015 a mladší

Trenéři: Bureš L. - 605 423 547, Marek V. - 603 476 923, Marek D. - 704 451 198

Soutěžní období:
SO    1. 10.     Volno

NE    2. 10.     Volno

PO    3. 10.     15:55              Sraz
                 16:05 - 16:35      TJ mimo led
                 17:00 - 18:00      TJ na ledě

ÚT    4. 10.     Volno

ST    5. 10.      14:15             Sraz
                 14:45 - 15:45      TJ na ledě
                 16:00 - 16:35      TJ mimo led

ČT    6. 10     14:30              Sraz
                 15:00 - 16:00      TJ na ledě
                 16:15 - 16:45      TJ mimo led

PÁ    7. 10.     Volno

SO    8. 10.     Volno

NE    9. 10.     Volno

PO    10. 10.    PÚ 2015 Žďár n/S - HHK Velké Meziříčí  17:00 - 18:00             
                
Inspirace pro domácí tréninky:(aktualizováno 4.11. 13:34)
- Práce s holí USA - videa
- Práce s holí SKLH - videa 
- Kondiční cviky - videa
- Cviky pro rozvoj mobility - videa
- Nácvik žonglování - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.

4./3. třída

Ročníky: 2013, 2014
Trenéři: Bureš L. - 605 423 547, Jícha L. - 732 457 640, Kuřítko M. - 601 090 518 , Jícha M. - 605 302 586

Soutěžní období:

SO    1. 10.     MÚ Chotěboř - 2013 A,B        sraz 7:00 (začátek 9:00, sraz Chotěboř 8:00)
Drlík, Mondada - Buchta, Šustr, Sochor, Imramovský, Štursa, Žák,
Pavlíček, Šplíchal, Sobotka A., Dostál, Peltánová, ???, ???

NE    2. 10.     Volno

PO    3. 10.     Volno

ÚT    4. 10.     14:10              Sraz
                 14:20 - 14:35      Rozcvička
                 15:00 - 16:00      PÚ 2013 a 2014 HHK Velké Meziříčí
                 16:15 - 16:35      Výklus a komopenzace
Mondada - Buchta, Imramovský, Sochor, Šustr, Štursa, Pavlíček, Žák, Netolická, Šplíchal?
Chalupa - Sobotka A., Dostál, Kunc, Kuřítko, Peltánová, Dítě, Henzl, Jíchová, Vrtílková, Cyrmon,
Nejedlý

ST    5. 10.     Volno

ČT    6. 10.     15:15              Sraz
                 15:25 - 15:50      Rozcvička
                 16:15 - 17:15      TJ na ledě
                 17:30 - 18:00      TJ mimo led

PÁ    7. 10.     14:30              Sraz
                 15:00 - 16:00      TJ na ledě
                 16:15 - 16:55      TJ mimo led

SO    8. 10.     Volno

NE    9. 10.     2014 MÚ Světlá n/S    začátek 13:40 (sraz 11:30 ZR, 12:40 Světlá n/S)




Přátelská utkání:
10. 10. ZR - HHK Velké Meziříčí 2015
13.10.  HHK Velké Meziříčí - ZR 2013 a 2014

Inspirace pro domácí tréninky:(aktualizováno 4.11. 13:34)
- Práce s holí USA - videa
- Práce s holí SKLH - videa 
- Kondiční cviky - videa
- Cviky pro rozvoj mobility - videa
- Nácvik žonglování - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde

Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz
  
Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
   
Mladší žáci

Ročníky: 2011,2012

Trenéři
Řehoř Milan - 775 309 570, Pazourek David - 736 115 531    
   

Pondělí 3.10.   Sraz -> 6:00, Led -> 6:15-7:15

                Štěpanovič, Řehoř, Říčan, Pavelka, Pelán, Benc, Studený, Mach, Štursa, Dítě


                Sraz -> 15:15, Led -> 15:45-16:45

                Netolická, Vašek, Pejchl, Havlíčková, Dostál, Ležal, Matoušek, Kratochvíl, Kratochvílová


Úterý 4.10.     Sraz -> 15:15, Suchá -> 15:20- 15:50, Led -> 16:15-17:15


Středa 5.10.    VOLNO


Čtvrtek 6.10.   Sraz -> 16:30, Suchá -> 16:35-17:10, Led -> 17:30-18:30


Pátek 7.10.     Sraz -> 15:45 Led -> 16:15-17:15  


Sobota 8.10.    Žďár - Světlá nad Sázavou (krajská liga)

                Sraz -> 9:15, Začátek zápasu -> 10:15

                Sestava bude upřesněna !!!


Neděle 9.10.    VOLNO  


Pondělí 10.10.  Sraz -> 6:00, Led -> 6:15-7:15

                Štěpanovič, Řehoř, Říčan, Pavelka, Pelán, Benc, Studený, Mach, Štursa, Dítě


                Sraz -> 15:15, Led -> 15:45-16:45

                Netolická, Vašek, Pejchl, Havlíčková, Dostál, Ležal, Matoušek, Kratochvíl, Kratochvílová


Úterý 11.10.    Sraz -> 15:15, Suchá -> 15:20- 15:50, Led -> 16:15-17:15


Středa 12.10.   VOLNO


Čtvrtek 13.10.  VOLNO


Pátek 14.10.    Sraz -> 15:45 Led -> 16:15-17:15  


Sobota 15.10.   VOLNO


Neděle 16.10.   Žďár - Ledeč nad Sázavou 

                Sraz -> 9:15, Začátek zápasu -> 10:15

                Sestava bude upřesněna !!!  




Mistrovská utkání + začátek zápasu


8.10.  Žďár - Světlá         10:15

16.10. Žďár - Ledeč          10:15                                     



Inspirace pro domácí tréninky:
- Příkladový plán na týden (měnit dle sborníku cvičení) - stahuj zde 
- Práce s holí - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde
- Práce s holí SKLH - videa
- Cviky pro rozvoj mobility - videa



Starší žáci

Ročníky: 2009,2010

Trenéři
Řehoř Milan - 775 309 570, Pazourek David - 736 115 531

 
Pondělí 3.10.  Sraz -> 6:00, Led -> 6:15-7:15

               Stoček, Řehoř, Marek, Kment, Špaček, Hrnčíř, Holý, Klíma, Plachý, Pavelka, Bartoň


               Sraz -> 15:15, Led -> 15:45-16:45

               Rosecký, Bukáček, Dostál, Netolický, Lorenc, Teml M., Teml D., Lupoměch, Popela, Stehlík, Havlíček, Halamka


Úterý 4.10.    Sraz -> 16:30, Suchá -> 16:35-17:15, Led -> 17:30-18:30


Středa 5.10.   VOLNO


Čtvrtek 6.10.  Sraz -> 17:45, Suchá -> 17:50-18:30, Led -> 18:45-19:45


Pátek 7.10.    Sraz -> 17:00, Led -> 17:30-18:30


Sobota 8.10.   Žďár - Chotěboř (krajská liga)

               Sraz -> 11:45 , Začátek zápasu -> 12:45

               Sestava bude upřesněna !!!

            
               Žďár - Chrudim (žákovská liga)
 
               Sraz -> 14:15, Začátek zápasu -> 15:15

               Sestava bude upřesněna !!!


Neděle 9.10.   VOLNO


Pondělí 10.10. Sraz -> 6:00, Led -> 6:15-7:15

               Stoček, Řehoř, Marek, Kment, Špaček, Hrnčíř, Holý, Klíma, Plachý, Pavelka, Bartoň


               Sraz -> 15:15, Led -> 15:45-16:45

               Rosecký, Bukáček, Dostál, Netolický, Lorenc, Teml M., Teml D., Lupoměch, Popela, Stehlík, Havlíček, Halamka


Úterý 11.10.   Sraz -> 16:30, Suchá -> 16:35-17:15, Led -> 17:30-18:30


Středa 12.10.  VOLNO


Čtvrtek 13.10.  Žďár - Kolín (žákovská liga)

                Sraz -> 16:30, Začátek zápasu -> 17:30

                Sestava bude upřesněna !!!


Pátek 14.10.    Sraz -> 17:00, Led -> 17:30-18:30


Sobota 15.10.   Žďár - Havlíčkův Brod (žákovská liga)

                Sraz -> 11:00 , Začátek zápasu -> 12:00

                Sestava bude upřesněna !!!


Neděle 16.10.   Žďár - Ledeč nad Sázavou (krajská liga)

                Sraz -> 11:15, Začátek zápasu -> 12:15

                Sestava bude upřesněna !!!

 


Mistrovská utkání + začátek zápasu


8.10.  Žďár - Chotěboř (krajská liga)        12:45

8.10.  Žďár - Chrudim (žákovská liga)        15:15

13.10  Žďár - Kolín (žákovská liga)          17:30

15.10. Žďár - Havlíčkův Brod (žákovská liga) 12:00

16.10. Žďár - Ledeč n./S. (krajská liga)     12:15


      
Inspirace pro domácí tréninky:
- Příkladový plán na týden (měnit dle sborníku cvičení) - stahuj zde 
- Práce s holí - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde
- Práce s holí SKLH - videa
- Cviky pro rozvoj mobility - videa



9.třída
     

Ročník: 2008                                      
Trenér: Šír V. - 722 153 554, Malenovsky Martin 777 636 408

LETNÍ  PŘÍPRAVA 

SO 01.10.volno
NE 02.10.mistrovské utkání Litomyšl(hráno v Chocni) - ZR 11:00 odjezd 8:30 sraz 8:15

PO 03.10. led 19:30 - 20:30 sraz 18:30
ÚT 04.10. volno
ST 05.10. led 16:00 - 17:00 sraz 15:00
ČT 06.10. led  6:15 -  7:15 sraz  5:55
PÁ 07.10. led 20:00 - 21:00 sraz 19:00
SO 08.10. volno
NE 09.10. mistrovské utkání ZR - Jihlava 10:15 sraz 9:00

Příprava bude probíhat společně s dorostem

Sledujte instrukce a rozpis ledů 

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

Dorost

Ročníky: 2006 - 2007
Trenéři: M. Sobotka 775 273 755, Fr. Dočekal 734 574 589
Vedoucí: V. Smažilová 608 051 827

LETNÍ  PŘÍPRAVA 

SO 01.10.volno
NE 02.10.mistrovské utkání ZR - Zastávka 12:00 sraz 10:45

PO 03.10. led 19:30 - 20:30 sraz 18:30
ÚT 04.10. volno
ST 05.10. led 16:00 - 17:00 sraz 15:00
ČT 06.10. led  6:15 -  7:15 sraz  5:55
PÁ 07.10. led 20:00 - 21:00 sraz 19:00
SO 08.10. mistrovské utkání Velké Meziříčí - ZR 9:00 odjezd 7:00 sraz 6:45
NE 09.10. volno

Příprava bude probíhat společně s 9. třídou

Sledujte instrukce a rozpis ledů 

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.


- Příkladový plán na týden (měnit dle sborníku cvičení) - stahuj zdeUpravuj počet opakování
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde
- Práce s holí - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde


      
Junioři

Ročníky: 2005 - 2003

Letní příprava s A mužstvem


Sledujte instrukce


- Příkladový plán na týden (měnit dle sborníku cvičení) - stahuj zdeUpravuj počet opakování
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde
- Práce s holí - videa
- Podrobný popis základních cviků - Stahuj zde      

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.



Muži

Trenéři: 775 273 755 Martin Sobotka 
         722 153 554 Vojtěch Šír        


Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.