Archiv

Dostupné kategorie

Posledních 30 článků

3.5.Letní příprava zahájenaKlub

V pondělí 28.5.2008 se po třítýdenní přestávce opět sešel „A“ tým SKLH k zahájení letní přípravy. Ještě před jejím začátkem se podařilo vyřešit otázku trenérů. Nejprve po určitém váhání kývl na nabídku pokračovat v započaté práci úspěšný kouč Jaroslav Benc a vzhledem k tomu, že celou sezónu není možné vést mužstvo ve 2.lize jedním trenérem, snažili jsme se zajistit vhodné doplnění, což se podařilo v osobě Jaroslava Benáka a hrajícím asistentem zůstane Martin Sobotka.

Jaroslav Benák (46) - Několikanásobný československý reprezentant a mistr světa z roku 1985 ze šampionátu v Praze, nyní žije v Jihlavě.

1.6. Regensburg 2008 v TV VysočinaKlubTelevize Vysočina zahájila 29.5.2008 vysílání reportáže o průběhu a vítězství našich mládežníků na mezinárodním turnaji v německém Regensburgu v lednu tohoto roku. Reporáž je vysílána bezprostředně po hlavním zpravodajství denně každé dvě hodiny, po celý týden až do premiéry nového vydání ve čtvrtek 5.6.2008. TV Vysočina vysílá k kabelové síti SATT.
1.6.Staňte se členy o.s. SKLH Žďár nad SázavouKlubUpozorňujeme všechny rodiče, fanoušky a příznivce, kteří chtějí mít vliv na činnost klubu, že se mohou stát členy občanského sdružení s právem hlasovat (nad 15 let) a být volen (nad 18 let). Stačí v kanceláři klubu vyplnit jednoduchou přihlášku a zaplatit členský příspěvek ve výši 100,- Kč/ rok. Příhlásit se lze v kanceláři klubu u p.Šimona nebo pí.Staňkové.
6.6.Přípravná utkání mužů na sezónu 2008/2009KlubPřed zahájením 2.ligy odehraje naše "A" mužstvo osm přípravných utkání:
21.6.2.Liga 2008 - 2009Klub5.6.2008 byl v Praze rozlosován nový ročník 2.ligy, který přinese mnoho změn a novinek. Bude to soutěž, jejíž úroveň tu asi od dob 1.ligy ještě nebyla. Je to dáno jak kvalitou a počtem soupeřů, tak množstvím zápasů či systémem závěrečných bojů. Bude to sice pro účastníky finančně náročnější, ale určitě atraktivnější pro diváky a tak věříme, že i žďárští fanoušci tyto změny přijmou a ocení a již nyní se těší na první buly.
27.6.Město Žďár nad Sázavou podporuje zdejší hokejKlubDnes nebo vlastně již včera jsem se jako host zúčastnil jednání zastupitelstva města Žďáru, na které bylo hlasováno o naší žádosti o příspěvek na mládež SKLH. Ale aby bylo možné vše chápat v souvislostech, je třeba začít od samého začátku.
13.8.V přípravě jsme nestačili na BřeclavKlubVčera nastoupili k prvnímu přípravnému zápasu naši muži. Trenéři v tomto zápase dali příležitost všem hráčům, kteří se zatím zapojili do přípravy. Na ledě se tak v našem dresu objevilo 27 hráčů. V brance dostali příležitost Kochánek a Saifr, v obraně Koželuh, Souček,Fibikar, Doležal, Pleva, Sobotka R., Sláma, Říčan, Dvořák a v útoku Sobotka M., Plachý, Kaut, Vránek, Dítě, Ptáček, Šulc, Havelka, Muhlfait, Štěpánek, Plch, Zadina, Novák, Kavalír, Němec, Štros.
15.8.Na první vítězství stále čekámeKlubDalší přípravný zápas odehráli naši muži na lede Pelhřimova. Pro Pelhřimovské to byl již čtvrtý přípravný zápas (Pe - Písek 2:3, Pe-Břeclav 4:2, Pe-Technika 4:4). Trenér Benc
20.8.testredakceanotace
20.8.Ani napotřetí jsme se výhry nedočkaliKlubVe třetím přípravném zápase jsme na domácím ledě přivítali hokejisty z Kutné Kory. Hosté loni sestoupili z druhé ligy, nicméně budují silný celek, který by měl letos znovu vybojovat postup zpět. V jeho řadách se tak představila řada hráčů působících v loňském roce v různých prvoligových a druholigových klubech ( Velké Meziříčí, Pardubice, Chrudim, Havl.Brod ).
25.8.V přípravě stále bez vítězstvíKlubDalší z přípravných zápasů sehráli naši hráči na ledě Uničova. V domácím týmu se představila hned šestice hokejistů, kteří v minulosti oblékali šumperský dres. K tomu mužstvo ze střídačky vedl kouč Josef Sršen, jenž v roce 1999 přivedl Šumperk do 1.ligy.
26.8. Vyjádření SKLH Žďár nad Sázavou k systému žákovských soutěží.KlubVzhledem k současné situaci, která díky neustálým chaotickým změnám v reorganizaci žákovských soutěží ze strany ČSLH dostala náš klub do velmi komplikované situace, kdy do této chvíle prakticky nemáme soutěž pro hráče 6. - 9. tříd a skutečnosti, že dosavadní jednání a bezpočetné telefonáty k ničemu nevedly, obrátili jsme se otevřeným dopisem na vedení ČSLH s výzvou k urychlenému řešení.
29.8.Zápas proti Uničovu skončil ostudou (ale ne naší)KlubPo první třetině, která skončila nerozhodně 2:2, se po úpravě ledové plochy za brankou "u strojovny" objevil místo ledu beton. Díra o průměru cca 1m tím znemožnila pokračování v zápase. Následovali samostatné nájezdy na druhou branku, ve kterých jsme zvítězili 9:8. Sice jsme se tak dočkali prvního vítězství v přípravě, ale za cenu zkráceného zápasu, který trenéři obou mužstev potřebovali k dotváření týmu pro soutěž.
29.8. Kompenzace divákům nedohraného utkání proti UničovuKlub Vstupenky ze zápasu proti Uničovu bude možné bezplatně vyměnit za nové na sobotní zápas proti Dunajvaros nebo úterní proti Pelhřimovu. Ještě jednou se omlouváme, problém ovšem nenastal naší vinou. Omluvy ze strany viníka byste se však asi nedočkali.
30.8.Omluva divákůmKlubDnes měl být sehrán na našem ledě zápas proti maďarskému celku Dunajvaros. Omlouváme se divákům, že se tento zápas neuskutečnil. Došlo totiž k chybě v komunikaci mezi kluby a českým zprostředkovatelem, který nám oznámil, že se jedná o maďarský tým Dunajvaros, který hraje 1.ligu. Bohužel však nám nějak zapomněl oznámit, že to budou 13-14tileté děti. Tudíž jsme předpokládali, že přijede mužstvo mužů. Nakonec jsme alespoň posháněli nějaké hráče žákovských mužstev, kteří dnes všichni hráli v Třebíči (úspěšně - 3 výhry, 1 remíza), aby nemuseli hned odjet a alespoň si zahráli.
3.9.Nábor mladých hokejistůKlubSe začátkem nového školního roku startuje v našem klubu již tradiční NÁBOR MLADÝCH HOKEJISTŮ.
3.9.Permanentky, vstupenkyKlub
Zahajujeme prodej permanentních vstupenek:


Cena: 690,- Kč


Platnost: zápasy základní části 2.ligy hrané na domácím ledě v sezóně 2008-09 (celkem 23 utkání)


Prodej: v kanceláři SKLH Žďár n.S. (doporučujeme telefonicky ověřit přítomnost - viz kontakty) a v prodejně LuckySport (prodejna hokejových potřeb na ZS)

3.9.Proti Pelhřimovu jsme neuspěli ani domaKlubV předposledním přípravném zápase se střetli naši hráči s celkem Pelhřimova. Přestože ani tentokrát nedokázali zvítězit, lze výkon našeho mužstva hodnotit vcelku pozitivně. V naší sestavě se objevily některé nové tváře a vesměs se jim v našem dresu dařilo.
9.9.Dresy pro fanouškyRedakceVe spolupráci s FanClubem připravujeme výrobu dresů pro fanoušky. Pro ty, kteří si jej objednají nejpozději do 12.9.2008 u p.Budína na tel: 732 746 473, bude platit mimořádně výhodná cena 550,- Kč. Navíc u těchto objednávek bude možnost na dres umístit jméno či přezdívku a vybrat si číslo. Budou vyrobeny i dresy na volný prodej, ale již beze jmen a s čísly bez výběru za cenu asi o 100,- Kč vyšší.
9.9.Tisková konference před ostrým startemRedakceJménem SKLH Žďár nad Sázavou si dovolujeme pozvat všechny novináře, příznivce, fanoušky, trenéry, hráče i rodiče na veřejnou tiskovou konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 11.9.2008 od 16:00 v Kongresovém sále hotelu Jehla ve Žďáře nad Sázavou.
9.9.Staňte se součástí "Promo teamu"RedakceZajímá vás hokej a vše kolem něj, chtěli byste si přivydělat? Pak máme pro vás nabídku práce v našem týmu pro zápasy 2.ligy. Nabízíme volné pozice promotéra diváckých soutěží, prodejce programů, klubových suvenýrů a člena pořadatelské služby.
10.9.Na slovíčko s trenérem Jaroslavem BenákemVladimír SýkoraPoložili jsme pár otázek žďárskému trenérovi, které se týkaly jeho aktivní kariéry i jeho působení ve Žďáře...
12.9.Vítejte na nových stránkách!SKLHVítejte na nových stránkách SKLH Žďár nad Sázavou. Po několikaměsíční přípravě jsme včera, při příležitosti tiskové konference spustili tuto naši novou webovou prezentaci.
12.9.DOR: TRE - ZNS 3:3 - Ve vyrovnaném boji remízaTRE - ZNS 3:3, 3.kolo | Lukáš RousekŽ Ď Á R N. S Á Z A V O U - Dorostenci zajížděli k dalšímu utkání do Třebíče, kde se utkali s místní Horáckou Slavií. Utkání nabídlo spoustu zajímavých akcí, pěkné zákroky brankářů a také krásné góly. Třebíč dvakrát v zápase vedla, ale Žďáru se podařilo dvakrát vyrovnat a v závěru dokonce sahal po vítězství.
13.9.JUN: ZNS - FRM 3:5 - První porážkaZNS - JFM 3:5, 3.kolo | Ž Ď Á R N. S Á Z. - Junioři nenavázali na dobré výkony z minulého týdne a na domácím ledě podlehli Frýdku-Místku. O výsledku v podstatě rozhodla první třetina, kterou pasivně hrající domácí prohráli 0:4.
13.9.Na úvod vezeme z Nového Jičína dva body!NJI - ZNS 3:4, 1.kolo | Radek BarkmanN O V Ý J I Č Í N - Jiří Kaut rozhodl v prodloužení o výhře našeho celku v Novém Jičíně. Naši vstoupili do utkání aktivně a po první třetině vedli již dvoubrankovým rozdílem, jenže domácím se povedl dokonalý obrat a náš tým tak spasila až vyrovnávací branka z hole Jiřího Dítěte. V 62. minutě pak o zisku dvou bodů pro Žďár rozhodl Kaut.
14.9.JUN: PRO - ZNS 2:4 Zasloužené body z ProstějovaPRO - ZNS 2:4, 4.kolo | RedakceP R O S T Ě J O V - Po pátečním nepovedeném duelu s Frýdkem odehráli naši junioři další kolo na ledě Prostějova. Tomu naopak páteční zápas vyšel na výbornou, když porazil favorizovanou Jihlavu jednoznačným výsledkem 6:1. To jej stavělo do role favorita i v zápase s našimi mladíky, zvláště když naše mužstvo nastoupilo pouze se dvěma klasickými obránci.
16.9.V domácí premiéře hostíme tuto středu Velké MeziříčíZNS - VEL 4:2, 2.kolo | redakcePo loňské sezóně strávené v krajském přeboru opět uvidíme na našem stadionu druholigový hokej. A hned náš první druholigový zápas na domácím ledě bude mít pořádný náboj, když naším soupeřem bude okresní rival z Velkého Meziříčí.
17.9.Okresní derby pro Žďár!ZNS - VEL 4:2, 2.kolo | Ondřej Kubát, Martin KrásnýŽ Ď Á R N. S Á Z. - Hokejisté Žďáru nad Sázavou si do tabulky druhé ligy připsali první vítězství za tři body. V okresním derby porazili svého rivala z Velkého Meziříčí 4:2. Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání. Hosté šli do vedení, ale Radim Křišťan rychle vyrovnal. Od poloviny duelu se prosazovali aktivnější domácí. Na branky Martina Sobotky a Plachého sice zareagoval hostující Lukáš Sobotka, poslední slovo měl ovšem žďárský Štěpánek.
19.9.JUN: ZNS - JIH 2:2

Outsider překvapil favoritaZNS - JIH 2:2, 5.kolo | redakceŽ Ď Á R N. S Á Z. - V přípravě nás Dukla dvakrát bez větší námahy rozstřílela. A také toto utkání zahájili hosté velmi dobře. Už ve 3. minutě se ujali vedení díky přesné střela Zemana. Ve 13. minutě však vyrovnal při vlastním oslabení Štěpánek a půl minuty před první sirénou otočil Kříž vývoj utkání přesně umístěnou střelou od modré do tyčky a do branky...