SKLH Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek
3., pátek 12.9.2008
SKLH Žďár nad Sázavou - Frýdek-Místek ZNS - JFM
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Dítě, Veselský, Musil, Adam, Klíma, Havlíček, Šimon - Šír, Hron, Slavík, Plch, Štěpánek, Havelka, Zadina, Horký, Kříž, Kunstmuller, Mahel, Bláha, Simandl
Frýdek-Místek: Hanuska - Mladenka, Konečný, Kocurek, Matzke, Kimla, Loučka, Dubčák, Slípek, Bystroň, Balcar, Sluštík, Ružbašan, Zuber, Čibera, Slunský, Chaloupka, Motyka
Branky a nahrávky: 31:06 Zadina (Šimon, Kunstmuller), 31:55 Šír (Štěpánek, Slavík, p.5:4), 36:11 Havelka (Mahel) - 10:03 Slípek (Dubčák, p.5:3), 10:39 Balcar (Sluštík, p.5:4), 15:00 Sluštík (o.4:5), 18:21 Chaloupka (Sluštík, Mladenka, o.4:5), 59:01 Sluštík (Chaloupka, p.5:4) . Rozhodčí: Pokorný - Zídek,Blažek . Vyloučení: 9:14 . Využití: 1:3 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 84 . Střely na branku: 24:26 . Průběh utkání: 0:4, 3:4, 4:5 .
Ž Ď Á R N. S Á Z. - Junioři nenavázali na dobré výkony z minulého týdne a na domácím ledě podlehli Frýdku-Místku. O výsledku v podstatě rozhodla první třetina, kterou pasivně hrající domácí prohráli 0:4.

Do druhé třetiny vstoupili naši mladíci jako vyměnění a zásluhou Zadiny, Šíra a Havelky dokázali stáhnout náskok hostů na rozdíl jediné branky. Hosté se nezmohli prakticky na žádný odpor a zdálo se, že vyrovnání je jen otázkou času. Bohužel série zbytečných vyloučení ve třetí třetině nápor domácí hráčů zastavila a částečně srovnala poměr sil na ledě. A tak nakonec to byli znovu hosté, kteří se dokázali v samém závěru z přesilové hry prosadit popáté.