Dostupné kategorie

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.10.Z dramatického duelu vyšly Plameny naprázdnoZNS - KOL 3:4, 5.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na žďárských Bouchalkách byl dnes k vidění parádní hokej plný nasazení, bojovnosti, pohledných akcí i slušné porce branek. Bohužel pro domácí, byli nakonec šťastnější hosté z Kolína. Poté, kdy Ždárští dokázali ve třetí třetině srovnat dvougólové manko, rozhodl pět minut před koncem o výhře Kozlů šťastným gólem nestárnoucí Jiří Kadlec.

3.10.Junioři bez bodu, starší dorost vítězně, mladší přišel o vedení v soutěžiokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Posledním víkendem opět pokračovali mládežnické soutěže. Bez bodu z něj odešli junioři. Již v týdnu si vítězství připsal mladší i starší dorost. Starší dorostenci navíc vyhráli i v neděli, mladší nestačili na Hradec Králové.

4.10.„Tenhle tým má obrovskou sílu, určitě se to bude zvedat,“ nepochybuje Milan ŘehořZNS - KOL 3:4, 5.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu se uskutečnil boj mezi žďárskými Plameny a kolínskými Kozly. Oba celky předvedly rychlý a vyrovnaný hokej, ale nakonec si tříbodový obnos odvezli hosté z Kolína. Pro Žďár byly důležité hlavně nové posily, které rozšířily žďárský kádr. Jedna z nich, brankař Milan Řehoř, nám poskytl komentář k sobotnímu zápasu.

5.10.Plameny opět v reprezentačních dresechmkP R O S T Ě J O V, S L A N Ý - Tento týden proběhlo několik přípravných kempů reprezentačních výběrů. Žďárský hokejový klub má nejsilnější zastoupení v nejmladší kategorii U16, která si dala sraz v Prostějově, ale pozvánky obdržela i děvčata.
6.10.Mládežnický hokejový víkend vyvrcholí nedělním duelem mladých Plamenů s Bílými TygrymkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Nadcházející víkend přinese celkem čtyři zápasy mládežnických týmů, z toho dva se odehrají na žďárských Bouchalkách a oba až v neděli. V pátek zahájí program junioři, které čeká druhé utkání i v neděli, kdy budou hrát také starší i mladší dorostenci.

7.10.Žďárští hokejoví bojovníci vyráží na Husity do TáboraTAB - ZNS 3:2, 6.kolo | mkT Á B O R – Šesté kolo druhé ligy naplánovalo žďárským hokejistům třetí letošní cestu na led soupeře a zároveň třetí cestu do jižních Čech. Po porážce v Písku a výhře v Jindřichově Hradci, je zatím bilance Plamenů vs. Jihočeši vyrovnaná. Na jakou stranu se misky vah vychýlí, můžeme sledovat v sobotu od 18 hodin na zimním stadionu v Táboře.
8.10.Z Tábora opět s prázdnouTAB - ZNS 3:2, 6.kolo | mkT Á B O R – Ani další pokus dobýt husitské hokejové opevnění u břehů Jordánu, žďárským hokejistům nevyšel. K bodovému zisku však dnes Konečného družina neměla daleko. O všem rozhodla úvodní třetina, jejíž první část zastihla Plameny v nedbalkách. Hosté po celý zápas dotahovali dvou nebo jednobrankovou ztrátu a i když ve druhé polovině zápasu měli herně i mírně navrch, vyrovnat nedokázali a z jihu Čech se vraceli bez bodového zisku.

9.10.Úspěšná mládežnická neděle přinesla výhry všech kategoriímkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U / T Ř E B Í Č – Skvělou neděli dnes prožily mladé žďárské Plameny. Oba dorosty i junioři si připsali na svá konta plné tříbodové zisky. Junioři porazili doma Velké Popovice, starší dorost vyhrál v Třebíči a mladší na Bouchalkách zvítězil nad libereckými Bílými Tygry.

11.10.Derby Vysočiny je tady, na Bouchalky přijede Havlíčkův Brod!ZNS - HBR 4:2, 7.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Velký den. Sedmé kolo druhé hokejové ligy připravilo pro fanoušky Vysočiny atraktivní derby. To poslední, které sledovalo více než dva tisíce diváků, mají určitě všichni fanoušci ještě v živé paměti. Do Žďáru míří havlíčkobrodská družina a opět se bude na co dívat! Třaskavá bitva Plamenů s Bruslaři začíná ve středu v 18 hodin.
12.10.Derby Vysočiny ovládly PlamenyZNS - HBR 4:2, 7.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Kdo dnes zavítal na žďárské Bouchalky, určitě nelitoval. K vidění zde bylo pravé derby Vysočiny, kterému nechybělo nic. Vysoké nasazení, neutuchající bojovnost, elektrizující atmosféra, pěkné branky, pohledné akce i nějaká ta potyčka, to byly ingredience, které ochutily dnešní menu na skutečnou lahůdku a potvrdily, že tyto zápasy jsou pravým hokejovým svátkem. Jako dezert se servírovala skvělým domácím fanouškům oslava sladkého vítězství.

13.10.Mladší dorost dnes otevře další mládežnický víkend zápasem s PardubicemiokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již dnes v podvečer odstartuje mladší dorost druhou polovinu základní části soubojem s Dynamem Pardubice. Zítra se k nim přidá juniorka i starší dorost. V neděli odehraje své zápasy každá kategorie.

14.10.„Za výhrou v derby stojí zodpovědná hra,“ vysvětluje Martin KuřítkoZNS - HBR 4:2, 7.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Středeční utkání mezi domácími Plameny a havlíčkobrodskými Bruslaři bylo derby, jak má být. Souboje a rivalita jak mezi hráči, tak mezi fanoušky obou celků byla obrovská. Zápas ale drželi domácí plně ve svých rukou a téměř nic Brodu nedovolili. Zápas nám přiblížil a něco málo o sobě nám pověděl Martin Kuřítko.

15.10.Plameny dnes čeká v Nymburku další souboj s lídrem tabulkyNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | mkN Y M B U R K – Hokejisté žďárského SKLH ve středu sesadili z první příčky Havlíčkův Brod a již dnes je čeká souboj s novým lídrem. Na čele tabulky vystřídal Bruslaře NED Hockey Nymburk. Jestli se znovu podaří Konečného družině obrat tým z čela soutěže o body, bude k vidění v Nymburku dnes od 17 hodin.
15.10.Z Nymburku se vrací Žďár s bodemNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | mkN Y M B U R K – Vstup do utkání vyšel lépe domácímu týmu, který se ujal vedení 2:0. Plameny dokázaly do první přestávky snížit Martinem Kuřítkem. Po bezbrankové druhé třetině se v té třetí podařilo vyrovnat Martinu Gregarovi a vynutit si prodloužení. V něm však byl šťastnější Polaban a po padesáti sekundách zařídil druhý bod pro domácí Karel Bičiště. Plamenům se tentokrát nepodařilo sesadit lídra z čela tabulky, ale bod z ledu vedoucího celku se určitě hodí.

17.10.Starší dorost už je první, mladší rozstřílel Slavii PrahaokŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Žďárská mládež má za sebou další povedený víkend. Junioři sice v pátek prohráli, ale chuť si spravili v neděli. Starší dorost se vyšplhal na první místo tabulky a mladší si smlsnul na pražské Slavii.

18.10.„Když budeme bojovat a plnit to, co máme, můžeme uspět s každým soupeřem,“ věří Martin GregarNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | Barbora HronkováN Y M B U R K – V napínavý duel se proměnil sobotní mač, kde proti sobě nastoupili lídr tabulky Nymburk s žďárskými Plameny. Ačkoli byl domácí tým prvotně jasným favoritem, Žďár ukázal, že ho není radno podceňovat. Utkání se protáhlo až do prodloužení, kde si nakonec své vítězství vydobyli Středočeši. K zápasu se nám blíže vyjádřil střelec vyrovnávací branky Martin Gregar.

19.10.Fanklub ŠAKAL PATRIOTS představil nový název a logomkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – SKLH Žďár nad Sázavou přišel s novou sezónou s řadou novinek a pozadu nezůstali ani jeho fanoušci. Fanklub si zvolil nové vedení a začal pracovat na nové struktuře, zlepšení komunikace a vlastním zviditelnění. Jeho součástí je také název fanklubu a logo. A že fanklub letos funguje o poznání lépe, je vidět od prvních zápasů i na tribunách stadionu.
20.10.Junioři jedou ven, starší dorost chce potvrdit první místo, mladší vyzve Kometu BrnookŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Tento víkend opět pokračují mládežnické soutěže. Junioři jedou ven, v neděli se ale na domácím ledě představí jak starší tak i mladší dorost. Do Žďáru přijede k zápasu extraligy mladšího dorostu Kometa Brno a lídr tabulky staršího dorostu vyzve Chrudim.

21.10.Plameny čeká historická premiéra s Českými BudějovicemiZNS - DCB 5:2, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu uzavře třetí nejvyšší soutěž svoji první čtvrtinu. Plameny ji ukončí na domácím ledě premiérovým zápasem s druholigovým nováčkem HC David Servis České Budějovice. Na Konečného družinu, tak čeká velká neznámá.
22.10.Drama se šťastným koncem přineslo tři bodyZNS - DCB 5:2, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní večer byl ve znamení devátého kola druhé hokejové ligy a na Bouchalkách se poprvé v historii představil nováček třetí nejvyšší soutěže HC David Servis České Budějovice. Tým z jihočeské metropole však dal žďárským hokejistům pořádně zabrat a na očekávané tři body se museli pořádně nadřít. V závěru druhé třetiny dokonce Plameny prohrávaly 1:2, ale vyrovnání ve druhé a tříbrankový příděl ve třetí části hry nakonec přinesly kýžené vítězství.