Dostupné kategorie

V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.3.„Bylo vidět, že soupeři docházejí síly,“ komentuje zápas s Nymburkem Tomáš StřechaNYM - ZNS 1:5, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Postup nebo pád. O tom rozhodoval pondělní duel, ke kterému se Žďárští již potřetí letos vydali do Nymburku. I když se v první minutě domácí rozjeli úvodní brankou, byla to ta jediná, na kterou se zmohli. Žďár dokázal ve venkovním prostředí zvítězit 1:5 a zajistit si tak postup do čtvrtfinále. Tomáš Střecha uzavřel pátou brankou střelecký účet Plamenů.
3.3.Čtvrtfinále je tady! Plameny jdou do boje proti KolínuKOL - ZNS 1:2, 0.kolo | mk, J.Janů, M.BočekK O L Í N – Předkolo je u konce, na řadu přichází čtvrtfinále play-off. Poté, co Plameny vyřadily Nymburk, utkají se ve čtvrtfinále s další polabským celkem SC Kolín. A že jejich úloha nebude vůbec lehká, je nasnadě. Vždyť Kozlové, jako jasný vítěz základní části, jsou jednoznačným favoritem. Již dnes to vypukne a žďárští hokejisté po obědě vyrazí směr Kolín. Zápas začíná na kolínském stadionu v 18:07 a žďárský fanklub na něj organizuje zájezd!
3.3.Senzace! Plameny vezou z Kolína první vítězný bodKOL - ZNS 1:2, 0.kolo | Ondřej Krásný, mkK O L Í N – Tak to čekal málokdo. Žďárští hokejisté zaskočili favorizovaný Kolín a vítěze základní části na jeho vlastním ledě. A nejen to, Plameny byly celkově lepším mužstvem a vítězství hostů mohlo být podstatně výraznější. Drama do poslední sekundy však držel kolínský gólman Martin Sejpal, jenž potvrdil to, co jsme psali v článku před zápasem, že kolínští brankáři budou pro žďárské střelce hodně těžkou překážkou. Ale ani žďárský strážce svatyně Robin Blažíček se nenechal zahanbit a několikrát svůj tým podržel parádními zákroky. Vítězství zařídil dvěma brankami Michal Kaňka, jenž tak oslavil své dnešní 42. narozeniny.

4.3.„Byli jsme na Kolín hodně natěšení,“ popsal náladu před zápasem Robin BlažíčekKOL - ZNS 1:2, 0.kolo | Barbora Hronková, Ondřej KrásnýK O L Í N - Ve čtvrtečním utkání se hráči z Vysočiny pořádně vyšvihli a dokázali celé lize, že mají co nabídnout. S vítězem základní části Kolínem, dokázali vyhrát na jejich ledě 1:2 a posunout se tím kousek blíže k semifinále. Na naše otázky nám odpověděl Robin Blažíček, který perfektně odchytal celý zápas a grandiózně tak pomohl Plamenům vyhrát těžký první duel.

4.3.Kozlové prahnou po pomstě. Uhájí Plameny Bouchalky?ZNS - KOL 2:9, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Senzační čtvrteční výhrou v Kolíně, vstoupili žďárští hokejisté do čtvrtfinálové série tím nejlepším způsobem. První výhra je však jen jeden krok a k postupu jsou potřebné tři. O ten druhý budou Plameny bojovat v sobotu v domácím prostředí žďárských Bouchalek. A je nad slunce jasné, že čtvrteční klopýtnutí Kozlů, bude chtít favorit série za každou cenu v sobotu napravit a Žďáru porážku oplatit. Kolín požene nutnost, Plameny zase plný domácí stadion. To si nenechte ujít…!
5.3.Kolín na Bouchalkách naděloval a srovnal stav čtvrtfinálové série na 1:1ZNS - KOL 2:9, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté dnes nedokázali zopakovat čtvrteční výkon z kolínského ledu a Kozlové vysokou výhrou vyrovnali stav série na 1:1. Středočeši rozhodli o svém vítězství již v první třetině, když ve 12. minutě vedli již 0:3. Své vedení nadále navyšovali až na konečných 2:9. Raritou utkání byla skutečnost, že utkání řídil jako hlavní rozhodčí bratr jednoho z hráčů Kolína. Jeho výkon komentovat nebudeme…

6.3.„Musíme tenhle zápas hodit za hlavu,“ říká benjamín Plamenů David PazourekZNS - KOL 2:9, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotním čtvrtfinále, kdy si Kozlové přijeli na žďárské Bouchalky pro odvetu z minulého duelu, se Plamenům moc nedařilo. To také ukázal konečný stav 2:9. K pozápasovému povídání jsme tentokrát nepozvali žádnou z „hvězd“ Sobotkova výběru, ale hráče, jenž na svoji příležitost zatím spíše čeká a plní roli náhradníka, ale i ten má svoji úlohu a důležitost a také on je součástí celého týmu. O zápase a šancích Plamenů nám více řekl David Pazourek.

7.3.Čtvrtfinále se vrací do Kolína. Dnes proběhne souboj o mečbolKOL - ZNS 2:1, 0.kolo | mkK O L Í N – Dnes pokračuje v Kolíně čtvrtfinálová série play-off. Po dvou zápasech je stav vyrovnaný 1:1, když oba soupeři opanovali hostitelský stadion a na domácím se prosadit nedokázali. Nadcházející utkání přiblíží vítěze již velmi blízko postupu. Dnes večer se bude jeden ze čtvrtfinalistů radovat z mečbolu. K tomu, aby to byly právě Plameny, pojede pomoci žďárským hráčům početná skupina fanoušků z Vysočiny.
7.3.Plameny padly v nájezdech, ve středu budou odvracet mečbol KolínaKOL - ZNS 2:1, 0.kolo | mkK O L Í N – Žďárští hokejisté byli dnes velmi blízko tomu, aby zopakovali čtvrteční nečekanou výhru na kolínském ledě. V první třetině se brankou Štěpánka dostaly Plameny do vedení, které se jim podařilo držet do 33. minuty, kdy domácí vyrovnali. Další gól již diváci na kolínském stadionu neviděli a to ani v prodloužení, a tak o všem rozhodly až samostatné nájezdy. V nich se více dařilo domácím Kozlům a Jankovský jim vystřelil mečbol. Plameny se tedy ve středu na Bouchalkách pokusí vyrovnat sérii a odvrátit ukončení sezóny.

9.3.MOBILIZACE – Plameny v ohrožení, ještě ale hoří… !ZNS - KOL 1:0, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Pondělní souboj o první mečbol přinesl neskutečné drama, které dospělo až do samostatných nájezdů, po kterých se radovali hokejisté Kolína. A tak dnes se budou Plameny na Bouchalkách pokoušet odvrátit konec sezóny. A právě teď potřebuje tahle parta vaši pomoc, každý človíček na tribuně dodá kapku síly a čím více nás bude, tím větší proud se povalí. Tak určitě přijďte…
9.3.Plameny si po skvělém výkonu vynutily pátý zápasZNS - KOL 1:0, 0.kolo | Ondřej Krásný, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tak to byla veliká paráda! Fantastický hokej a bezchybný výkon Plamenů. Žďárským hokejistům stačila k vítězství jedna jediná branka, jelikož celou hru jistil Robin Blažíček, který vychytal čisté konto. Vítězný gól si připsal již ve třetí minutě hry Petr Štěpánek. Šancí na zvýšení náskoku však měly Plameny nespočet. O postupujícím bude muset rozhodnout až páteční pátý zápas série.

10.3.„Už nemáme čas nic vymýšlet, zkrátka půjde o všechno,“ říká o pátečním rozhodujícím zápase Lukáš BurešZNS - KOL 1:0, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu se ve Žďáru konal čtvrtý čtvrtfinálový zápas Plamenů proti Kozlům. Domácí sice měli před duelem nůž na krku, protože série byla 1:2 a jim hrozilo vyřazení. Když ale dokázali zvítězit 1:0, poslední utkání o postup do semifinále se přesunulo zase do Kolína. Lukáš Bureš předvedl v zápase neuvěřitelnou zapálenost do hry, bojovného ducha a měl spoustu neuvěřitelných šancí. Byl to právě on, kdo nám odpověděl na otázky ohledně zápasu.

11.3.Dnes se v Kolíně rozhodne! Kdo postoupí a komu skončí sezóna?KOL - ZNS 2:3, 0.kolo | mkK O L Í N – Nejdelší čtvrtfinálová série se dnes naposledy stěhuje a v Kolíně napíše svoji závěrečnou část. Komu její scénář určí happyend a komu naopak hořký konec, to se dozvíme ve večerních hodinách. Již postoupivší týmy, kterými jsou Tábor, Jablonec a Kobra, budou tento zápas určitě také sledovat, protože jeho výsledek jim určí semifinálového soupeře.
11.3.Je to tam, Plameny jsou v semifinále! Sen se stal skutečnostíKOL - ZNS 2:3, 0.kolo | mkK O L Í N – Jen těžko se hledají slova, jak popsat tu neuvěřitelnou dnešní euforii. Žďárští hokejisté si dokázali sáhnout na dno svých sil a doslova vydřít vítězství v rozhodujícím zápase čtvrtfinálové série, vyřadit vítěze základní části a postoupit mezi čtyři nejlepší mužstva. Utkání v Kolíně sledovaly cca tři stovky fantastických žďárských fanoušků. Plameny udělaly zásadní krok k tomuto úspěchu už v první třetině, kdy se ujaly vedení 0:2, v prostřední části přidaly třetí branku a tříbrankový náskok drželi až do posledních dvou minut, kdy Kozlové nejprve v přesilovce snížili na 1:3 a při následné power-play dokonce na 2:3 Víc jim ale Sobotkova družina nedovolila a na kolínském stadionu tak mohly propuknout obrovské žďárské oslavy.

Ilustrační foto: René Rámiš

13.3.„Řekli jsme si, že prostě ten třetí gól už nedostaneme,“ popsal závěrečné drama kapitán SmejkalKOL - ZNS 2:3, 0.kolo | Barbora Hronková, mkK O L Í N – Téměř všude se nyní hovoří o famózním úspěchu, kterého žďárské Plameny proti Kozlům z Kolína dosáhly. Především proto, že páteční zápasová tečka rozhodla sérii vyrovnaných zápasů play-off o postup do semifinále mezi těmito dvěma rivaly ve prospěch týmu, který byl papírově slabší. Přesto ale bylo vidět, že právě parta kolem Tomáše Smejkala si vyhrát a postoupit zaslouží!

14.3.Dnes odstartuje semifinále v TábořeTAB - ZNS 6:2, 0.kolo | mkT Á B O R – Přestože to čekal málokdo, dokázaly Plameny ve čtvrtfinále vyřadit největšího favorita a vítěze základní části Kolín. Žďárští hokejisté tak potřetí z posledních čtyř ročníků nebudou chybět mezi čtyřmi nejlepšímy týmy a budou bojovat v semifinále. To vypukne již dnes a Sobotkova družina pocestuje k prvnímu zápasu do Tábora. Zaostření žďárských fanoušků se tak po vice než dvou týdnech přesouvá z Polabí do jižních Čech k rybníku Jordán.
14.3.Kohouti si vystříleli vedení v sérii v první třetiněTAB - ZNS 6:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýT Á B O R - V úvodním semifinále žďárští hokejisté tvrdě narazili. Tábor nastoupil do utkání ve velkém stylu a již po dvaceti minutách bylo o prvním bodu rozhodnuto. Ve zbytku prvního semifinále Plameny držely s Kohouty, co se týče skóre krok, ale ke zdramatizování zápasu to nevedlo. V play-off je každý zápas jiný, každopádně svěřenci Martina Sobotky budou muset ve středečním domácím utkání přidat.

15.3.„Úvod jsme nechali někde v autobuse,“ zoufal si Ondřej KovářůTAB - ZNS 6:2, 0.kolo | Barbora Hronková, mkT Á B O R - V pondělí se odehrálo první semifinálové utkání mezi Plameny a Kohouty z Tábora. Bohužel pro Žďár ale nedopadlo tak, jak by si přál. Nevydařený nástup na led způsobil prohru prvního zápasu na ledě soupeřů 6:2. Mladý žďárský útočník a střelec první žďárské semifinálové branky Ondřej Kovářů nám k tomuto boji řekl více.
16.3.Semifinálová série se dnes stěhuje na Bouchalky. Srovnají Plameny krok?ZNS - TAB 5:1, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vstup do semifinálové série se žďárským hokejistůM nevydařil ani trochu. Po zpackané první třetině již nedokázali se zápasem nic udělat a tak se podle očekávání Táborští ujali vedení. Dnes se boj o postup do kvalifikace o první ligu přesune pod Zelenou horu, kde se odehraje zřejmě klíčový duel celé série, ve kterém se Smejkal a spol. pokusí její stav vyrovnat.
16.3.Plameny nepřestávají překvapovat. Série s Táborem srovnánaZNS - TAB 5:1, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárské Plameny dnes předvedly neuvěřitelné zmrtvýchvstání a po pondělním nezdaru v Táboře a poté, kdy dnes inkasovaly dvacet sekund před první sirénou, předvedly famózní obrat a třemi brankami ve druhé a dvěma ve třetí třetině vyrovnaly semifinálovou sérii na 1:1. V elektrizující atmosféře před téměř patnácti sty diváky žďárští hokejisté ukázali, že je letošní play-off neskutečně baví a že v sobě dokážou najít síly i proti velkým favoritům. Na vítězství se vynikajícím výkonem podílel brankář Jiří Sláma a po dvou gólech si připsali Martin Gregar a Petr Štěpánek.