Dostupné kategorie

V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.1.PF 2016redakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a redakce hokejzr.cz, přejeme všem partnerům, fanouškům, příznivcům, trenérům, hráčům, rozhodčím, funkcionářům a rodičům pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů ve sportu i v soukromém a pracovním životě, v novém roce 2016!
2.1.Po Novém roce budou ve svých soutěžích pokračovat junioři a mladší dorostOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hned druhý den v roce 2016 sehrají svoje první zápasy junioři a mladší dorostenci. Pro nejstarší mládežnickou kategorii se bude jednat o jediný duel, v sobotu na Bouchalkách přivítají Choceň. Po skončení tohoto zápasu bude následovat důležitá bitva mladších dorostenců s Havlíčkovým Brodem. V neděli načnou svěřenci Martina Sobotky pětizápasovou sérii na venkovních hřištích utkáním v Mladé Boleslavi.
4.1.Junioři opět nadělovali, mladší dorost doma zvítězil, ale z venku body nepřivezl Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V uplynulém víkendu sehráli své zápasy junioři a mladší dorostenci. Junioři přivítali na Bouchalkách druhý tým tabulky, nicméně výsledek tomu zdaleka nenasvědčoval. Nejmladší dorostenecká kategorie v sobotu vyhrála důležitý souboj o udržení s Havlíčkovým Brodem. V neděli však svěřenci Martina Sobotky body z Mladé Boleslavi nepřivezli.

5.1.Po Novém roce pokračujeme, přijede návštěva z KrkonošZNS - VRC 6:7, 25.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tak jak Plameny zakončily rok 2015 atraktivním a velice napínavým duelem s Táborem, tak velmi podobně načnou ten rok nový. Ve středu přijede na Bouchalky Vrchlabí a opět se dá očekávat tuhý boj a kvalitní podívaná. Plameny mají svému soupeři, co oplácet, jelikož ze zápasu na severu Čech odjížděli v říjnu s prázdnou. Dlouhá pauza bez zápasu se ukončí ve středu bitvou s tradičním soupeřem z Krkonoš v 18 hodin na žďárských Bouchalkách!
6.1.Neuvěřitelný zkrat v závěru stál Plameny dva bodyZNS - VRC 6:7, 25.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – To, co jsme viděli ve středeční večer na Bouchalkách, zřejmě viděl málokdo. Plameny nejprve i přes to, že byly lepším týmem a vytvářely si šance prohrávaly. Domácí však dokázaly stav otočit a pár minut před koncem držely tříbrankové vedení. V závěru přišel neuvěřitelný zkrat domácích, když se Vrchlabí podařilo vyrovnat a v prodloužení dokonce vystřelit bonusový bod.

7.1.Závěr? „Neznám na to odpověď…,“ nechápal Petr ŠtěpánekZNS - VRC 6:7, 25.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu přijelo na žďárské Bouchalky mužstvo z HC Stadion Vrchlabí, aby obhájilo své páté místo v tabulce. To se jim nakonec podařilo i přes hattrick Petra Štěpánka a třígólovému náskoku domácích, který si pracně vybojoval. Soupeř dokázal otočit pro něj nepříznivou situaci a svou velkou ztrátu v posledních minutách dohnat. K zápasu nám více řekl právě nejlepší hráč utkání.

8.1.Jak starší, tak i mladší dorost budou bojovat na ledě soupeřů, junioři mají volnoMartin BočekŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – I tento víkend bude ve znamení zápasů mládeže. Junioři si tento víkend odpočinou, ovšem na starší, i mladší dorost čekají dva venkovní zápasy. Starší dorostenci budou bojovat nejprve v pátek na ledě Příbrami. V neděli se vydají do Chrudimi. Na mladší dorost čekají snad ještě těžší zápasy. Ještě dnes se utkají s brněnskou Kometou, o tři dny později hrají proti Českým Budějovicím.
9.1.Po třech týdnech se Plameny představí venku, přivítají je ŘisutyRIS - ZNS 3:4, 26.kolo | Ondřej KrásnýS L A N Ý - Po dvou domácích divokých zápasech v řadě Plameny vycestují k prvnímu venkovnímu zápasu nového roku na led soupeře. Vzdorovat jim budou Řisuty, kterým se dokonale povedlo zaskočit Žďár v prvním vzájemném zápase na Bouchalkách. Tuto porážku a zároveň nepovedený konec posledního zápasu však budou chtít Plameny odhodlaně odčinit a v zádech budou mít dvě venkovní výhry v řadě. Utkání začíná v 17 hodin.
9.1.Obrat proti Řisutům přinesl dva bodyRIS - ZNS 3:4, 26.kolo | mkS L A N Ý – Hokejisté žďárského SKLH dnes cestovali k utkání dalšího kola druhé ligy, které se odehrálo na zimním stadionu ve Slaném, kde přivítali Buldoci z Řisut žďárské Plameny. Do vedení šli rychle hosté, ale domácí pak dvakrát strhli vedení na svoji stranu. Ovšem závěr patřil Sobotkovým svěřencům, když dvě a půl minuty před koncem vyrovnal Martin Lojek a po půl minutě prodloužení rozhodnul o zisku dvou bodů Petr Štěpánek.

Ilustrační foto: Jiří Bárta, MAFRA

11.1.O víkendu opět pokračovaly mládežnické soutěžeMartin BočekŽ  Ď  Á  R   N  A  D   S  Á  Z  A  V  O  U - Dalším lednovým víkendem pokračovaly také mládežnické zápasy. Junioři měli tentokrát volno, starší dorost napůl vítězný a mladší opět prohrál.
12.1.S Adamem Rašnerem o zápase v ŘisutechRIS - ZNS 3:4, 26.kolo | Barbora HronkováS L A N Ý – V sobotu vyjela žďárská skvadra do Řisut, odkud si odvezla tvrdě vybojované dva body po výhře v prodloužení. Sám Adam Rašner přiznává, že to byl velmi namáhavý zápas, hlavně kvůli okolnostem, jako je venkovní prostředí a neuznané góly.

15.1.Juniory čekají dva zápasy, starší dorost přivítá Jindřichův HradecBarbora HronkováŽ Ď Á R   N.   S Á Z A V O U - Přestože mladší dorost bude mít tento víkend volno, tak na juniory a starší dorost čekají těžké chvíle. Junioři pojedou do Litomyšle a den nato se na ně do Žďáru přijedou podívat hráči z Pelhřimova. Na starší dorost čeká doma zápas s Jindřichovým Hradcem, který je jejich největším protivníkem, protože okupuje špici tabulky.
16.1.Plameny čeká daleká cesta do Sokolova SOK - ZNS 2:1, 27.kolo | Martin BočekPo týdnu čeká opět na svěřence Martina Sobotky druholigové utkání. Tentokrát je čeká nejdelší cesta ze všech zápasů, vydají se totiž na led trápícího se Sokolova.
16.1.Z dalekého Sokolova si vezou Plameny jeden bodSOK - ZNS 2:1, 27.kolo | Jakub JanůS O K O L O V   -   Plameny od poloviny zápasu prohrávaly o jeden gól, ale ve třetí třetině dokázaly vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení a následně do samostatných nájezdů. Tam, ale byly úspěšnější domácí, kteří dokázali vybojovat bod navíc.

18.1.„Musíme to hodit za hlavu a připravit se na další zápas,“ radí Tomáš StřechaSOK - ZNS 2:1, 27.kolo | Karolína TomandlováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ve 27. kole zavítaly žďárské Plameny na led dalekého Sokolova. Svěřenci Martina Sobotky chtěli zopakovat výkon z minulého vzájemného zápasu, kdy doma zvítězili 9:2. V čem vězel neúspěch a důvod toho, proč si Žďárští po prohraných nájezdech vezou domů pouhý jeden bod, nám pověděl hráč s číslem 93 na zádech - Tomáš Střecha.

19.1.Plameny přivítají první tým tabulky. Na Bouchalky přijede KolínZNS - KOL 5:2, 28.kolo | Martin BočekŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – S chutí konečně naplno bodovat a prolomit smůlu posledních zápasů nebo alespoň prodloužit sérii osmi zápasů s bodovým ziskem, nastoupí ve středu svěřenci Martina Sobotky proti Kozlům z Kolína. Ale žďárské Plameny nečeká nic lehkého, na Bouchalky totiž míří lídr tabulky, se kterým navíc hokejisté SKLH nemají v posledních letech příliš příznivou bilanci.
20.1.Plameny zdolaly vedoucí KolínZNS - KOL 5:2, 28.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárské Bouchalky byly dnes svědky parádního hokejového představení. Domácí Plameny si vyšláply na lídra tabulky a od prvních okamžiků kráčely k důležité výhře. Po tříbrankovém vedení Žďáru se sice dokázali Kolínští dvěma góly vrátit do zápasu, ale třetí třetinu zvládli domácí opět na výbornou a dvěma trefami definitivně rozhodli o zisku tří nesmírně cenných bodů.

21.1.„Bylo to drama až do konce,“ popsal zápas s Kolínem David VítekZNS - KOL 5:2, 28.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu se na žďárských Bouchalkách odehrál velmi důležitý a zároveň napjatý zápas mezi Žďárem a vedoucím týmem tabulky SC Kolín. Ale i když na Žďár připadl tabulkově nejtěžší možný soupeř, tak si s ním domácí dokázali poradit, a s výsledným skóre 5:2 poslali hosty domů s prázdnou. Utkání nám více přiblížil střelec čtvrtého a možná rozhodujícího gólu, David Vítek.

22.1.Juniory a mladší dorost čeká jedno utkání, starší sehraje dva venkovní zápasy Martin BočekPředposledním lednovým víkendem budou pokračovat mládežnické kategorie. Jako jediný se doma představí Junioři, kteří budou chtít i nadále udržet fantastickou šňůru vítězství. Starší dorost čekají venkovní utkání proti posledním týmům tabulky, proti Poděbradům a Krkonoším. Mladší dorostenci po dvoutýdenní pauze sehrají své utkání v neděli v Jihlavě.

23.1.Plameny dnes jedou bojovat proti Vlkům do JablonceJBL - ZNS 4:8, 29.kolo | Martin BočekJ A B L O N E C   N A D   N I S O U - Druhá hokejová liga nabrala vysoké obrátky a směřuje do finiše základní části a s tím se vyostřuje boj o místa ve vyřazovací části. Třetí zápas během jednoho týdne čeká již tuto sobotu také na žďárské Plameny, které se vydají bojovat o další velmi potřebné body do tabulky do dalekého Jablonce, kde je čeká zřejmě hodně svižný „tanec s Vlky“.