Archiv

Dostupné kategorie

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

29.8.Neúspěšně derby přerušilo Plamenům vítěznou sérii v přípravě ZNS - HBR 1:2, 0.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Žďárským Plamenům nakonec přeci jen vítězná šňůra nevydržela a před domácím publikem padly na Bouchalkách s rivalem z Havlíčkova Brodu těsným rozdílem 1:2.
28.8.Plameny poprvé v letošní sezóně přivítají Havlíčkův BrodZNS - HBR 1:2, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – Kolotoč přípravných duelů bude pro Plameny pokračovat jako derby s Havlíčkovým Brodem. Zápas začíná od 18hod. na žďárských Bouchalkách. Pro zajímavost se v základní části s tímto soupeřem utkají žďárští třikrát na venkovním ledě v Kotlině a dvakrát doma - 30. října a 15. ledna následujícího roku.
27.8.Plameny v Kolíně otočily a radují se z další výhryKOL - ZNS 1:3, 0.kolo | Anna RůžičkováK O L Í N - Plamenům se dnes podařilo urvat vítězství v odvetném zápase na ledě Kolína a připisují si další úspěšné utkání v přípravě na letošní sezónu. Po prohrané první dvacetiminutovce se jim podařilo otočit skóre a domů tak přivážejí výhru.
26.8.V pokračující přípravě na sezónu se k odvetnému utkání vydají Plameny do KolínaKOL - ZNS 1:3, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – Srpen pomalu, ale jistě končí a základní část se nám jistým krokem blíží. Před jejím startem se Plameny podruhé střetnou z kolínskými Kozly. Tentokrát však na jejich ledě. Zápas startuje od 18hod. na zimním stadionu v Kolíně.
26.8.VT reklama podpoří žďárský hokejVeronika PapouškováŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – K letošním partnerům žďárského hokeje se připojí také firma VT reklama. Ta nejenže zajišťuje firmám kompletní propagaci, ale běžně vyrábí a dodává reklamní předměty i pro jednotlivé zákazníky. S radostí vítáme VT reklamu mezi partnery SKLH Žďár nad Sázavou.
25.8.Firma WOOD SYSTEM se připojila k partnerům žďárského hokejeVeronika PapouškováŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Představujeme vám nového partnera, a to firmu WOOD SYSTEM. Společnost se věnuje dřevostavbám už více jak 16 let a na trhu je známá především svým zodpovědným přístupem. Jsme rádi, že se WOOD SYSTEM rozhodl podpořit žďárský hokej a těšíme se na další spolupráci.
22.8.Plameny vyhrály v dalším přípravném utkání, tentokrát na ledě TrutnovaTRU - ZNS 2:3, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Vzhledem k tomu, že úterní utkání na ledě Dvora Králové bylo kvůli problémům s ledovou plochou zrušeno, odehráli žďárští hokejisté svoje třetí přípravné utkání až dnes.

Ilustrační foto: Petr Nedvěd

21.8.V dalším přípravném utkání čeká Plameny cesta na sever. Svoji aktuální formu porovnají s TrutnovemTRU - ZNS 2:3, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – V dalším venkovním přípravném utkání se Plameny předvedou na ledě Trutnova pro který je to druhé letošní utkání. Žďárští s tímto soupeřem změří síly ještě později ve druhé vzájemné generálce před sezónou, ale to již na svém domácím ledě 3. září.
20.8.Utkání ve Dvoře Králové zrušenoDKR - ZNS, 0.kolo | Ondřej KrásnýD V Ů R  K R Á L O V É – Žďárští hokejisté měli původně dnes odehrát přátelské utkání ve Dvoře Králové. Utkání je ale vzhledem k problémům ledové plochy zrušeno.
16.8.Klub spouští nový systém prodeje permanentek a vstupenek, bude ONLINEOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárský hokejový klub ve spolupráci s firmou Enigoo spouští prodej permanentek na novou sezonu. A co víc, letos poprvé si můžete zakoupit nejen celosezonní vstupenku, ale i jednotlivou vstupenky na utkání z pohodlí vašeho domova. A to vše na jedné stránce.
15.8.Plameny poprvé doma, přijede KolínZNS - KOL 4:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté se po úterním rozehřívacím kole hned ve čtvrtek postaví do dalšího utkání. Na Bouchalky přijede již tradiční druholigový soupeř z Kolína. Utkání začíná v 18 hodin.
15.8.Vyrovnaný zápas rozhodl v prodloužení ChlubnaZNS - KOL 4:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny se dnes poprvé představily na vlastním ledě a proti Kolínu sehrály velmi vyrovnaný zápas. První půlku zápasu měli více ze hry domácí, pak se karta začala otáčet a to i výsledkově. Nakonec zápas dospěl do prodloužení, které rozhodl Tomáš Chlubna.

Foto: Petr Nedvěd

13.8.První přípravný zápas je tady, Plameny jedou do TřebíčeTRE - ZNS 2:0, 0.kolo | Ondřej KrásnýT Ř E B Í Č — Již po týdnu příprav naskočí Plameny do zápasového kolotoče, první zastávkou bude prvoligová Horácká Slavia Třebíč, se kterou se žďárští hokejisté v přípravném období setkali i v posledních letech. Na poslední vzájemný duel ale nemají zrovna dvakrát dobré vzpomínky.
13.8.Plameny vyšly v Třebíči střelecky naprázdnoTRE - ZNS 2:0, 0.kolo | Ondřej Krásný, Matěj HráčekT Ř E B Í Č - Žďárští hokejisté se na ledě favorizované Třebíče dlouho drželi. Výsledek byl více než dvě třetiny bezbrankový, pak ale domácí Horácká Slavia přece jen dokázala přetavit svoji hru v branku a Slámu překonat. Plameny tak vyšly v prvním přátelském utkání naprázdno.

Ilustrační foto: Petr Nedvěd

9.8.Po roční pauze proběhne znovu bělení ledu, již tradičně se bude malovat logo Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – V loňské sezoně se i přes snahu nepodařilo zajistit zabělení ledové plochy, nicméně další sezonu 2019/2020 se fanoušci mohou těšit, na daleko lepší a kvalitnější povrch nejen pro oko diváka, ale i hráče. S roční pauzou se totiž bude během srpna bělit led.

Foto: Petr Nedvěd

6.8.Plameny poprvé na ledě obrazem i ohlasemOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - V pondělí se Plameny poprvé vydaly na led a nyní se můžete podívat na dojmy Martina Plevy a Marka Prokše. Krom toho, naleznete i fotogalerii z prvního tréninku na ledě.

Foto: Petr Nedvěd

5.8.Velká žďárská stopa na 9. ročníku česko-finské hokejové školy!Ondřej KrásnýJ I H L A V A – V Jihlavě proběhl již devátý ročník česko-finské hokejové školy. Tradiční letní kemp má za cíl pro trenéry vyměnit si poznatky a pro hráče, kromě drilu i trénink angličtiny. Velkou stopu na výběrovém kempu zaznamenali dva žďárští mladíci. Útočník Tadeáš Kantor a brankář Jakub Čerbák získali individuální ocenění.
5.8.Plameny vyjely na led, soupiska má aktuálně 21 hráčůOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Prvního srpnového pondělí se Plameny sešly k prvnímu treninku na ledě. Dohromady na led vyskočilo 18 hráčů a dva brankáři, chyběl pouze Aleš Koželuh. Mezi dvacítkou hráčů bylo i pár nových tváří.

Foto: Petr Nedvěd