Archiv

Dostupné kategorie

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

31.10. @krasny_ondrej">MD dnes načne náročný týden s Pardubicemi, SD má reprezentační přestávku za účasti Plamenů
31.10.Na Plameny čeká boj s momentálně posledním Pelhřimovem
31.10.Mladší dorost si po sympatickém výkonu v Pardubicích bere tři body
30.10. @krasny_ondrej">Kdybych to nedal, tak odložím hokejky, směje se po první trefě Ondřej Kovářů
29.10. @krasny_ondrej">VIDEO: Od druhé třetiny jsme na ně vlítli a napadaly nám tam branky, je rád Tomáš Střecha
28.10.V bojovném utkání nakonec starší dorost královéhradeckému Mountfieldu podlehl
28.10.Díky povedené druhé třetině Plameny přetlačily Nymburk a zůstaly na dohled čelu tabulky
27.10. @krasny_ondrej">Přichází první reakce. Hodně se těším, chci pomoct, hlásí nová posila do útoku Ondřej Stehlík!
27.10.V sobotu přivítají Plameny s novou posilou na svém ledě Nymburk
27.10.Starší dorost dobře rozehrané utkání do vítězného konce nedotáhl a Pardubicím podlehl v prodloužení
26.10.Mladší dorost doma neuspěl, proti Mladé Boleslavi žďárští mladíci nebodovali
25.10.Plameny se vyjedou utkat s Kozly do Kolína
25.10.Plamenům v Kolíně nevyšla třetí třetina a dál čekají na body z venku
24.10.Překvapení se nekonalo, starší dorost odjel z ledu Motoru bez bodu
23.10.Michal Konečný: Mysleli jsme si, že prostě nemůžeme prohrát, první čtvrtinu hodnotím pozitivně
22.10.VIDEO: Střeleckou smůlu nahrazuje Lukáš Jícha bojovností. Martin Nagy si užil debut v „áčku“
21.10.V sobotu Plameny přivítají českobudějovický David Servis
21.10.Mladší dorost potrestal chyby Letňan a odnáší si tři body
21.10.Vydřené vítězství! Plameny po těžkém boji udolaly David Servis
20.10.Zkusíme zase navázat na vítěznou vlnu, říká po třech prohrách v řadě Martin Lojek
20.10.Starší dorost nestačil na aktivní Havlíčkův Brod
18.10.MD i SD narazí na poslední týmy tabulky, Pytlík a Poizl v reprezentaci
16.10.Soupeř nám vždy po srovnání odskočil, mrzelo dvougólového Davida Vítka po zápase v Klatovech
14.10.Starší dorost podlehl po boji Českým Budějovicím
14.10.Plameny sahaly v Klatovech po bodech, ale smolně prohrály
13.10.Plameny jedou do Klatov, kde se pokusí dostat zpět na vítěznou vlnu
12.10.Lídr byl nad síly Plamenů, Bílí Tygři si odvezli tři body
11.10.Starší dorost načne druhou polovinu zákl. části, mladší ve čtvrtek přivítá lídra
10.10.Co fanoušek nevidí: Příprava ledové plochy
9.10.Nemohli jsme odejít se vztyčenou hlavou, mrzelo po zápase s Táborem Lukáše Krupku
7.10.Starší dorost nestačil Pardubicím a odnáší si čtvrtou prohru v sezoně
7.10.Po 378 dnech si Tábor jako první odvezl z Bouchalek tři body
6.10.Plameny čeká nelehký úkol, ve šlágru kola přivítají Kohouty z Tábora
5.10.VIDEO: S Táborem to bude úplně jiný výkon, staví se čelem k sobotnímu šlágru kapitán Pleva
4.10.Bojovat o prodloužení vítězné série se dnes Plameny vydají do Moravských Budějovic
4.10.Vítěznou sérii Plamenů uhasila Žihadla z Moravských Budějovic. Žďár padl vysoko 10:4
3.10.Hrát pod tátou by si užíval. Začíná se nám dařit, je rád útočník MD Jakub Konečný
2.10.VIDEO: Dali jsme víc gólů a proto jsme vyhráli, rozčísl hádanku derby Martin Gregar