Zápasy Junioři » 2018/19

Zápasy:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Příprava:  Junioři Dorost Přípravka    
Soupisky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka

Přípravné zápasy junioři

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
PR 1 pá 03.08.2018 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 3:4
PR 2 út 07.08.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 2:1
PR 3 st 08.08.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 9:3
PR 4 pá 17.08.2018 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 1:3
PR 5 út 21.08.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice 8:2
PR 6 čt 23.08.2018 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 2:3
PR 7 út 28.08.2018 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 4:5

DHL Extraliga juniorů

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
1. pá 07.09.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Olomouc 6:2
2. ne 09.09.2018 Olomouc SKLH Žďár nad Sázavou 6:2
3. čt 13.09.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Brno 2:5
4. so 15.09.2018 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 3:5
5. ne 16.09.2018 SKLH Žďár nad Sázavou EC RB Salzburg 6:2
6. čt 20.09.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 3:2
7. so 22.09.2018 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 3:4
8. čt 27.09.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Motor Č.Budějovice 1:4
9. so 29.09.2018 Kometa Brno SKLH Žďár nad Sázavou 5:3
10. pá 05.10.2018 EC RB Salzburg SKLH Žďár nad Sázavou 3:1
11. so 06.10.2018 EC RB Salzburg SKLH Žďár nad Sázavou 7:4
12. po 15.10.2018 SKLH Žďár nad Sázavou EC RB Salzburg 6:5 pr.
13. čt 18.10.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Olomouc 1:4
14. so 20.10.2018 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 4:1
15. út 23.10.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Motor Č.Budějovice 1:3
16. so 27.10.2018 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 2:6
17. so 03.11.2018 Olomouc SKLH Žďár nad Sázavou 4:3
18. čt 15.11.2018 Kometa Brno SKLH Žďár nad Sázavou 6:2
19. so 17.11.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Brno 5:3
20. čt 22.11.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 2:3
N1 pá 30.11.2018 Energie Karlovy Vary SKLH Žďár nad Sázavou 2:1
N2 so 01.12.2018 Chomutov SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
N3 pá 07.12.2018 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 4:5 pr.
N4 so 08.12.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Mountfield HK 3:4 pr.
N5 so 15.12.2018 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
N7 čt 20.12.2018 Ml.Boleslav SKLH Žďár nad Sázavou 4:3
N6 pá 21.12.2018 Rytíři Kladno SKLH Žďár nad Sázavou 6:3
N8 pá 04.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou AZ Havířov 3:4
N9 so 05.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Olomouc 0:9
N12 pá 18.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Energie Karlovy Vary 4:2
N13 so 19.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Chomutov 13:00
N14 pá 25.01.2019 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 18:00
N15 so 26.01.2019 Mountfield HK SKLH Žďár nad Sázavou 12:00
N16 út 29.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 18:30
N18 čt 31.01.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Ml.Boleslav 18:00
N17 pá 01.02.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Rytíři Kladno 17:00
N10 st 06.02.2019 Přerov SKLH Žďár nad Sázavou 18:00
N11 pá 08.02.2019 Berani Zlín SKLH Žďár nad Sázavou 16:00
N19 pá 15.02.2019 AZ Havířov SKLH Žďár nad Sázavou
N20 so 16.02.2019 Olomouc SKLH Žďár nad Sázavou
N21 pá 22.02.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Přerov
N22 so 23.02.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Berani Zlín