ZNS - VEL 2:3 - Plameny nestačily ani na Velké Meziříčí

Zveřejněno 18.01.2024 | Redakce
SKLH Žďár nad Sázavou HHK Velké Meziříčí
30., středa 17.1.2024
SKLH Žďár nad Sázavou - HHK Velké Meziříčí ZNS - VEL
SKLH Žďár nad Sázavou: Sejpal (Sláma) - Půža, Kukla, Pleva (C), Kubíček, Ludvík J., Grauer - Dušek, Wasserbauer (A), Půhoný (A) - Rohlík, Jícha, Čejka - Maštera, Ludvík T., Chlubna - Gregar, Štola, Polodna
HHK Velké Meziříčí: Juda J. (Vejmelka) - Ambrož (C), Slabý (A), Trnka, Dolníček, Orsech, Kochánek - Doležal, Juda M., Švejda - Vedral, Lašák, Juráň (A) - Kotrba, Burian V., Broža - Šantora, Kuba, Nesvadba
Branky a nahrávky:: 10. Wasserbauer (Kukla, Dušek), 23. Gregar (Štola, Polodna) - 28. Doležal (Švejda, Juda M.), 35. Slabý (Švejda, Juda M.), 48. Orsech. Rozhodčí: Michael Kohoutek - Rudolf Tichý, Marek Tichý. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 483. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 2:3.
ČERNÁ SÉRIE PROHER NA DOMÁCÍM KOLBIŠTI POKRAČUJE! Z DOBŘE ROZEHRANÉHO UTKÁNÍ, KDY JSME PŘEDEVŠÍM V PRVNÍ TŘETINĚ PŮSOBILI SEBEJISTÝM DOJMEM A DO POLOVINY UTKÁNÍ URČOVALI TEMPO HRY NEVYTĚŽILI ANI JEDEN BOD. NA TYČKY A SAMOSTATNÉ NÁJEZDY SE NEHRAJE A KDYŽ JSME Z MAXIMA ŠANCÍ DO KÁZALI VYTĚŽIT HUBENÉ VEDENÍ 2:0, ZÁKONITĚ PŘIŠEL TREST V PODOBĚ SNÍŽENÍ NA 2:1. OD TÉ DOBY SE NA HOKEJKY NAŠÍCH HRÁČŮ VKRADLA NERVOZITA PLYNOUCÍ Z NUTNOSTI V UTKÁNÍ ZÍSKÁNÍ VÍTĚZSTVÍ A V SITUACI VE KTERÉ SE TÝM NACHÁZÍ I NUTNOST ZVÍTĚZIT NEJLÉPE ZA TŘI BODY. HLOUPÝ FAUL NA KONCI TŘETÍ TŘETINY NÁM SEBRAL I POSLEDNÍ MOŽNOU ŠANCI NA SROVNÁNÍ NEPŘÍZNIVÉHO STAVU. POKUD PŘED TÍMTO ZÁPASEM BYLA SITUACE TĚŽKÁ, TAK NYNÍ UŽ JE TÉMĚŘ KRITICKÁ. NYNÍ NÁS ČEKÁ SÉRIE DVOU VENKOVNÍCH ZÁPASŮ A PROTOŽE SE UTKÁNÍ S OPAVOU PŘESOUVÁ NA JINÝ TERMÍNY, DOMÁCÍM FANOUŠKŮM SE PŘEDSTAVÍME, AŽ V DERBY ZÁPASE S HAVLÍČKOVÝM BRODEM.