Dostupné kategorie

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
4.12.Také starší dorost bude bojovat o extraligumkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Poněkud ve stínu fantastických úspěchů extraligových mladších dorostenců, zůstávají jejich starší kolegové, kteří však také potvrzují kvalitu žďárské hokejové školy. V právě skončené základní části ligy staršího dorostu vybojovali svěřenci trenéra Zdeňka Kulíška čtvrtou příčku a zajistili si postup do finálové skupiny ligy staršího dorostu.

Ilustrační foto: René Rámiš

5.12.Po deseti letech přijíždí KlatovyZNS - KLT 6:0, 17.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu uzavřou žďárští hokejisté první polovinu základní části letošního ročníku 2.ligy. Doposud se letos nikomu nepodařilo na Bouchalkách zvítězit. Dokáže Plachého parta uhájit Bouchalky také proti poslednímu celku tabulky, kterým je SHC Klatovy? Přijďte se podívat a podpořit žďárské Plameny.
6.12.Žďár zastavil rozjeté Klatovy kanáremZNS - KLT 6:0, 17.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po utrápené první třetině se Plameny rozhořely ve druhé dvacetiminutovce a dostaly se do vedení 2:0. V závěrečném dějství pak vzplály k razantnímu útoku a dalšími čtyřmi brankami definitivně zlomily odpor houževnatých Klatov. Plachý a spol. tak znovu uhájili Bouchalky a nadále drží domácí neporazitelnost. Jiří Sláma si navíc připsal první čisté konto letošní sezóny.

7.12.Mladé Plameny pokračují v dobývání MoravyOLO - ZNS 2:7, 21.kolo | David Jahoda, mkO L O M O U C – Po výhrách nad Třincem a Vítkovicemi, pokračovali dnes mladší dorostenci v pokořování moravských celků a deklasovali Olomouc 7:2. Po bezbrankové úvodní třetině přišla přestřelka ve druhé dvacetiminutovce, která skončila 1:3 a následovalo definitivní zničení Kohoutů dalšími čtyřmi brankami v závěrečném dějství.

8.12.Změny v kádru PlamenůmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V poslední době došlo k několika změnám v kádru prvního mužstva SKLH. O některých jsme vás již průběžně informovali a některé jsou poměrně čerstvé. Ve dvou případech si změny vynutila také dlouhodobá zranění. Nyní přinášíme podrobné shrnutí.

9.12.První polovina základní části v číslechmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotním úspěšným zápasem proti Klatovům, uzavřely žďárské Plameny první polovinu základní části. V našem tradičním přehledu můžete zhodnotit výkony Sobotkova týmu z pohledu statistických údajů. Zatímco první polovinu základní části trávili žďárští hokejisté především v autobuse na dalekých cestách, ve druhé polovině se mohou fanoušci těšit, že uvidí Plameny více na domácích Bouchalkách.

9.12.Předehrávka u Vajgaru odstartuje druhou polovinu základní částiJHR - ZNS 4:3, 21.kolo | mkJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – Ve středu vstoupí žďárští hokejisté do druhé poloviny základní části 2.ligy. Stane se tak v rámci předehrávky 21.kola, které se mělo podle původního plánu odehrát 27.prosince. Oba kluby se tak dohodly a umožnily tím hráčům zápasové volno mezi svátky.
10.12.Od Vajgaru s jedním bodemJHR - ZNS 4:3, 21.kolo | mk, Jan WirknerJ I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C – Předehrávkou 21.kola dnes vstoupili žďárští hokejisté do druhé poloviny základní části. A opět se jim podařilo na hřišti soupeře bodovat i když z Jindřichova Hradce vezou pouze jeden bod. Po úvodní třetině to vypadalo nadějněji, když vedly Plameny 0:2. Vajgar však dokázal v prostřední části srovnat na 3:3 a po bezbrankové závěrečné třetině i po prodloužení rozhodli domácí o druhém bodu ve svůj prospěch v samostatných nájezdech.

11.12.Mladší dorost prohrál v Brně gólem v poslední minutěKBG - ZNS 3:2, 22.kolo | mk, Václav PetrůB R N O - Mladší dorostenci poprvé v nadstavbové části extraligy prohráli. V brněnském Rondu si Kometa v první dvacetiminutovce vytvořila dvoubrankový náskok. Mladé Plameny však dokázali manko srovnat, ale brankou 39 sekund před koncem třetí třetiny domácí rozhodli zápas ve svůj prospěch.

12.12.Bouchalky čeká v sobotu velká bitva o 4.místoZNS - KOL 1:4, 18.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po středeční předehrávce 21.kola v Jindřichově Hradci, vyzvou v sobotu žďárští hokejisté k odvetě Kolínské Kozly. Ve šlágru kola se utkají sousedi v tabulce, které dělí pouze skóre a tak se toto utkání bude hrát tzv. o šest bodů. Lze očekávat výborný hokej, dramatický průběh a jeden z vrcholů celé základní části, takže si rozhodně nenechte tento duel ujít.
13.12.Plameny poprvé doma padly. Bouchalky dobyli KozlovéZNS - KOL 1:4, 18.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po téměř patnácti měsících dnes nedokázali žďárští hokejisté na domácím ledě bodovat. Po vyrovnané první třetině, byli o jeden gól šťastnější hosté z Kolína, kteří však ve druhé dvacetiminutovce Plameny přehráli a získali rozhodující náskok 4:0. V závěrečné třetině domácí sice ještě zabojovali a pokusili se zdramatizování výsledku, ale stačilo to jen na čestný úspěch.

14.12.Mladší dorostence čeká těžká bitva s vedoucím ZlínemRRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Fanoušci žďárských Plamenů a příznivci kvalitní hokejové podívané si rozhodně nesmí nechat ujít nedělní utkání mladšího dorostu. Na Bouchalky totiž zavítá obávaný Zlín. Ten postoupil do nadstavbové části s podstatným bodovým náskokem na všechny zbylé kluby postupové skupiny B, v níž se zaslouženě nalézají i Plameny. Po třech výhrách našla recept na porážku Zlína až Olomouc. Z gólové přestřelky, v níž Kohouti vyhráli 8:5, vytěžila Olomouc tři body a Zlín zažil hořkou chuť porážky, letos však teprve podruhé. Zápas začíná v 17:00!

14.12.Mladší dorost se Zlínem statečně bojoval, nakonec padl po nájezdechZNS - ZLN 5:6, 23.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O tom, že v neděli čekal Nečasův tým opravdu těžký boj, nebylo pochyb. Favorizovaný Zlín, který měl v porovnání s Plameny o 21 bodů více, přijel do malebného Žďáru s jediným cílem, vyhrát a připsat si další body. Rozhodně však nepočítal s tím, že bude muset dotahovat dvoubrankové manko, a že utkání rozhodnou až samostatné nájezdy. V nich pak Ševci potvrdili roli favorita a po ukázkové kličce Filipa Chytila vyhráli 6:5. Další utkání sehrají žďárští dorostenci v úterý 23. prosince s Třincem.

15.12.Mikulášský trénink nejmenších PlamínkůmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – 6.prosince připravil SKLH pro své nejmenší adepty hokeje speciální trénink. Tentokráte pomáhali trenérům s výukou zvláštní pomocníci - Mikuláš, andělé a čerti. Ti si nejprve s malými nadějemi Plamenů zahráli hokej a nakonec je za jejich snahu a píli odměnili mikulášskou nadílkou. Jak vše probíhalo uvidíte na tomto videozáznamu

16.12.Plameny čeká derby v Moravských BudějovicíchMBU - ZNS 6:1, 19.kolo | mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – Před vánočními svátky nabrala 2.liga vysoké tempo a ve středu napíše již svoji 19.část. Ta přinese derby Vysočiny, ve kterém moravskobudějovická Žihadla přivítají žďárské Plameny.
17.12.Žďárská hokejová líheň vysílá pět hráčů do reprezentacemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mládežnický hokej nyní čeká reprezentační přestávka s bohatým programem, který vyvrcholí na MS juniorů do 20 let v Kanadě na přelomu roku. Na této akci sice zatím žďárský hokej zastoupení mít nebude, nepočítáme-li jihlavského Jana Mandáta, který před pár lety oblékal také žďárský dres. V mladších kategoriích však napočítáme celkem pět žďárských odchovanců v národním dresu.
17.12.Žďár se vrací s nadílkou od ŽihadelMBU - ZNS 6:1, 19.kolo | mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – V derby Vysočiny dnes Plameny vyhořely a z Moravských Budějovic si vezou půltuctový příděl. Žihadla o svém vítězství rozhodla již během úvodních sedmi minut, během nichž nasázela do žďárské branky tři góly. Hosté se již do konce zápasu na zvrat nezmohli a domácí ještě svůj náskok navýšili. Čestný úspěch zaznamenal Pavel Staněk, ale to bylo ze strany bíločervených vše.

18.12.O víkendu čeká Bouchalky turnaj O pohár hejtmanamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O nadcházejícím víkendu se uskuteční již 8. ročník hokejového mládežnického turnaje O pohár hejtmana kraje Vysočina. Jako již tradičně, je SKLH Žďár nad Sázavou spolupořadatelem tohoto turnaje a od pátku do neděle bude na žďárských Bouchalkách k vidění zápolení jedenáctiletých hokejistů z různých koutů České republiky.

19.12.Poslední utkání roku obstará SokolovZNS - SOK 1:3, 20.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V roce 2014 zbývá žďárským Plamenům odehrát poslední utkání. V sobotu přivítají na zimním stadionu na Bouchalkách jednoho z favoritů celé soutěže HC Baník Sokolov. Nenechte si ujít atraktivní utkání, přijďte podpořit žďárské hokejisty v těžkém boji a sobě zkrátit čekání na Vánoce nebo se na chvíli odreagovat z předvánočního shonu.
20.12.Plameny uzavřely rok 2014 prohrou se SokolovemZNS - SOK 1:3, 20.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Závěr roku zastihl Plameny v útlumu, zřejmě jim vyschl střelný prach. Žďárští hokejisté prohráli poslední čtyři zápasy a v posledních třech dokázali vstřelit pouze po jedné brance. V dnešním utkání šel Sokolov do vedení, na které ještě dokázali Sobotkovi svěřenci reagovat vyrovnávací brankou v závěru první dvacetiminutovky. Na další dvě trefy Sokolova ve druhé třetině, však již odpověď nenašli a po výhře 1:3 si Baník odvezl všechny tři body na západ Čech.