V říjnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.10.CHLUBNA: Stále nás sráží zbytečné chybyZNS - HBR 2:6, 14.kolo | Redakce

Ještě loni bojoval v barvách rivala z Havlíčkova Brodu, včera se poprvé představil v ostrém derby na Bouchalkách v dresu se „žetkem“ na prsou. Pětadvacetiletý útočník Tomáš Chlubna je společně s Ondřejem Kovářů prozatím nejproduktivnějším hráčem našeho mužstva, a tak se na ofenzivní um spoléhalo i ve včerejším utkání. Jak on sám hodnotí výkon v derby, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

30.10.Také v druhém letošním derby se radovali Bruslaři, kteří si z Bouchalek odvezli všechny tři bodyZNS - HBR 2:6, 14.kolo | Tomáš Masař

V bojovném utkání Bruslaři o svém vítězství definitivně rozhodli až v samotném závěru. Po vyrovnané první třetině se hosté dostali v polovině druhé části do vedení, které i přes tlak domácích dokázali na začátku třetí periody ještě o gól navýšit. Na následné snížení z hole žďárského kapitána Plevy pak Havlíčkobrodští odpověděli třemi slepenými góly, které nakonec určily poměrně jednoznačné skóre zápasu.

29.10.Další derby je tady, přijedou Bruslaři z Havlíčkova BroduZNS - HBR 2:6, 14.kolo | Redakce

Již podruhé v této sezoně dojde na třaskavé derby mezi žďárskými hokejisty a jejich sousedy z Havlíčkova Brodu. Naši hokejisté budou chtít zcela jistě napravit prohru z posledního utkání v Kopřivnici, to samé ale bude platit i pro Rebely, kteří prohráli na ledě lídra tabulky ze Šumperka. Lze tedy opět očekávat tvrdý boj o každý centimetr ledu a hokej vysoké kvality.

28.10.PLAMEŇÁK #2: Tentokrát budeme kreslitRedakce

Je to tu! Ptali jste se nás, kdy přijde další díl PLAMEŇÁKA, tak tady je! 😀 V tomto díle se proti sobě postavili dvě nerozlučné dvojice z naší kabiny ➡ Lukáš Bureš a Martin Gregar proti dvojici Ondra Kovářů a Pepa Kolda. 🙂 No a tentokrát se kreslilo, tak která z dvojice podle vás dopadla líp? 🔥🔥

27.10.První třetina připravila Plameny o bodový ziskKOP - ZNS 6:3, 13.kolo | Redakce

Plameny cestovaly do Kopřivnice s úmyslem prodloužit vítěznou sérii na tři utkání, ale ihned první třetina je vyvedla z omylu. Již v 8. minutě prohrávaly o dvě branky, a tak celý zápas tahaly za kratší konec. Žďárským hokejistům nepomohly k zisku tří bodů ani premierové góly Adama Spálovského, Tomáše Chlubny a Jana Wasserbauera. Plameny si tak budou chtít napravit reputaci v dalším utkání, kdy je na řadě velké derby s Havlíčkovým Brodem.

25.10.Plameny se pokusí na ledě Kopřivnice přidat třetí výhru v řadě KOP - ZNS 6:3, 13.kolo | Redakce

Žďárští hokejisté pocestují do Kopřivnice k utkání 13. kola s úmyslem odčinit domácí porážku s tímto soupeřem ze začátku sezony, kdy prohráli 1:3. Náš další soupeř a zároveň i konkurent v tabulce v posledních pěti utkáních nebodoval a s devíti body se krčí na osmém místě. Podaří se tak Plamenům přidat třetí výhru v řadě?

24.10.KALIŠ: Bylo to jen na mněZNS - HOD 2:1, 12.kolo | Redakce

Do utkání 12. kola proti hodonínským Drtičům naskočil i muž se šestačtyřicítkou na zádech. Jiří Kališ utrpěl během srpna na tréninku zlomeninu kotníku a doba rekonvalescence se protáhla téměř na dva měsíce. Svůj první zápas v sezoně tak odehrál až včera, a dokonce stihl vstřelit i gól. Jak se cítil po tak dlouhé pauze a co říká na výkon týmu? Nejen to se dozvíte v následujícím rozhovoru.

23.10.Plameny sežehly i Hodonín. Všechny tři body zůstaly na Bouchalkách!ZNS - HOD 2:1, 12.kolo | Redakce

BOJOVNOST + ČÁP = VÝHRA. Ano, i tak by se dalo definovat vítězství Plamenů proti Hodonínu. Domácí hokejisté v utkání nebyli lepším týmem, ale právě velká bojovnost a skvělý Čáp v brance je dovedli k vítězství. Návrat na Bouchalky tak zhořkl trenéru hostů Michalu Konečnému, který vedl Plameny v posledních třech sezonách jako hlavní trenér. Žďárští hokejisté se tak díky výhře posunuli na 7. místo tabulky.

22.10.Návrat trenéra Konečného. Plameny vyzvou Drtiče!ZNS - HOD 2:1, 12.kolo | RedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Žďárští hokejisté se ve 12. kole druhé ligy skupiny Východ utkají s hodonínskými Drtiči a určitě budou chtít navázat na poslední výkon ze Šumperka, když jako první tým v letošní sezoně dokázali Draky porazit. Pikantní příchuť bude mít zítřejší utkání pro trenéra hostů, Michala Konečného, který strávil u Plamenů poslední tři sezony a můžeme říct, že velice úspěšné. Dokáží mu návrat na Bouchalky naši hokejisté pořádně znepříjemnit? To můžete vidět již zítra od 18:00 na žďárských Bouchalkách.
19.10.Představení nových tváří na soupisce PlamenůRedakceV první pětině soutěže jste si mohli všimnout dalších nových tváří v dresu se „žetkem“ na prsou. Vedení SKLH muselo reagovat jak na velmi kritickou situaci v obranných řadách, tak i na zranění brankářské jedničky Jiřího Slámy, který by měl být mimo minimálně do konce měsíce října. Dalším hráčům byl vyřízen střídavý start, nicméně u nich bude vždy záležet na jejich vytížení v mateřském klubu. Tak si je pojďme představit.
17.10.Utkání se Šumperkem hodnotí Jan Čáp a Martin GregarSUM - ZNS 2:4, 10.kolo | Redakce

Žďárští hokejisté cestovali na led lídra tabulky skupiny Východ v roli velkého outsidera. Draci ze Šumperka v dosavadním průběhu soutěže ztratili pouhé dva body za dvě výhry v prodloužení a určitě se neočekávalo, že by se na jejich neporazitelnosti mělo něco měnit. Jenže vše bylo jinak. Jaké bylo utkání očima jedněch ze strůjců úspěchu, brankáře Jana Čápa a útočníka Martina Gregara?

16.10.Plameny jsou prvním týmem, který zdolal ŠumperkSUM - ZNS 2:4, 10.kolo | Aneta Krčálová

V 10. kole zamířily Plameny na horký led dosud neporažených Draků ze Šumperka. A kdo si myslel, že to bude jednoznačná záležitost, tak se mýlil. První třetina patřila hostům, kteří se zaslouženě dostali do dvougólového vedení. Ve druhé třetině sice domácí srovnali, ale ve třetí třetině nejprve vynikající Čáp chytil trestné střílení domácího snajpra Daniela Vachutky a dvě minuty před koncem vstřelil vítěznou branku útočník Robin Medek. Výhru ještě v poslední minutě zpečetil Dominik Adam (na fotce), který se v tomto utkání prosadil hned dvakrát, a tak se Žďár stal prvním týmem, který v této sezoně porazil suverénní Šumperk.

15.10.Plameny čeká pořádně těžká šichta. Cestují na horký led lídra soutěže ze Šumperka!SUM - ZNS 2:4, 10.kolo | RedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Po osmi odehraných zápasech jsou Plameny s pěti body stále na předposlední, osmé pozici. V dalším zápase je čeká pořádně těžká šichta, ne-li vůbec ta nejtěžší. Utkají se totiž s rozjetými Draky ze Šumperka. Žďárští hokejisté tak budou muset podat mimořádný výkon, aby se jim podařilo pod Zelenou horu přivézt další body, které by jim pomohly dostat se do vyšších pozic v tabulce.
14.10.PLEVA: Neplníme to, co děláme na tréninkuZNS - NJI 3:4, 9.kolo | RedakceŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – Prvních 26 minut sobotního utkání mělo ze strany Plamenů k ideálu daleko. Ďáblové z Nového Jičína v té chvíli na Bouchalkách vedli 0:3 a málokdo čekal, že by domácí mohli pomýšlet na bodový zisk. Domácím se ale povedlo do konce druhé třetiny vyrovnat, vypracovali si další šance, ale bod navíc za výhru v prodloužení nakonec putoval do Moravskoslezského kraje. „Dnes jsme zápas neprohráli v prodloužení při hře 3 na 3, ale v prvních 26 minutách, kdy nám Nový Jičín utekl o tři góly,“ litoval po utkání domácí lodivod Radek Haman. A moc dobře to věděl i kapitán Martin Pleva, který okomentoval průběh zápasu ihned po jeho skončení.
12.10.Po hrozivém úvodu vybojovaly Plameny s Novým Jičínem alespoň jeden bodZNS - NJI 3:4, 9.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Po prvních 26 minutách se zdálo, že Plameny opět odejdou z utkání se svěšenou hlavou. Nový Jičín v té chvíli vedl na Bouchalkách 0:3 a málokdo čekal, že se domácím během pouhých 7 minut podaří skóre vyrovnat. Ačkoliv se ve třetí třetině obě mužstva snažila převážit zápas na svoji stranu, utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém byli nakonec šťastnější hosté, kteří si tak ze Žďáru odvezli výhru 3:4 po prodloužení.

11.10.Pod Zelenou horu zavítají Ďáblové z Nového Jíčína. Zvládnou si s nimi Plameny poradit? ZNS - NJI 3:4, 9.kolo | RedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Se čtyřmi body po osmi odehraných kolech se Plameny krčí na předposledním místě tabulky skupiny Východ, a tak si jistě budou chtít v dalším domácím utkání připsat na své konto tři body. Ve velice důležitém utkání přivítají Ďábly z Nového Jičína, které dnes navíc čeká předehrávka 10. kola proti Havlíčkovu Brodu. Bude to pro naše hokejisty výhoda? To se dozvíme zítra večer.
10.10.LOJEK: Trenéři i kluci mě stále nabádají, ať více střílímRedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Čtyřiatřicetiletý obránce Martin Lojek prožívá z osobního hlediska velice povedený začátek sezony, což se ale bohužel zatím nedá říct o celkovém herním projevu Plamenů. Borec, který to dotáhl až do NHL, což jsou okamžiky, jak sám říká, kterých si v kariéře nejvíce váží. „Zahrát si NHL, to se nepovede jen tak někomu. Vzpomínky na ty zápasy si ponesu v hlavě celý život,“ říká bez pěti centimetrů dvoumetrový pořízek. Co říká na svoje střelecké obrození a jak hodnotí dosavadní výkony Plamenů? To se dozvíte v následujícím článku.

5.10.Navážou Plameny na poslední domácí vítězství? O body jedou bojovat do Valašského MeziříčíVAL - ZNS 8:2, 8.kolo | RedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Po středě, ve které Plameny na domácím ledě vybojovaly první tři body proti Moravským Budějovicím, se Žďár představí ve Valašském Meziříčí, kde je nečeká rozhodně nic jednoduchého. Zápas začíná v sobotu od 17:00 hodin.
5.10.Bobří hráz se Plamenům dobýt nepodařiloVAL - ZNS 8:2, 8.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plamenům se podařilo ustát tlak domácích v prvních minutách zápasu a samy naopak udeřily v přesilovce. Domácím Bobrům se však podařilo skóre v první třetině otočit a po brance 4 sekundy před první sirénou se odcházelo do kabin za stavu 3:1. Ještě v polovině zápasu svítilo na ukazateli skóre 4:2, pak už se však prosazovali pouze domácí, kteří si nakonec připsali poměrně jasné vítězství v poměru 8:2.

4.10.KOLDA: Žďár byla moje druhá rodinaOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté se musejí vypořádat s nedostatkem obránců a bohužel přijdou o dalšího. Zápas proti Moravským Budějovicím byl pro Josefa Koldu posledním v dresu Plamenů. Můžeme jen věřit, že pouze dočasně, neboť ve Žďáře bude mít dveře vždy otevřené.