SKLH Žďár nad Sázavou: Krejčík - Mach, Jan, Pavlas, Kabelka, Hron - Ludvík, Prokš, Střecha, Wasserbauer, Zídek, Zdražil, Bednář, Penáz, Čejka
Kopřivnice: Metnar - Macháček, Surovčík, Černobila, Gonos, Mynarčík, Mikeska - Štěpek, Putniorz, Kuchynka, Groda, Jaroš, Vala, Ertel, Mikula, Horák
Branky: Střecha4, Zídek, Ludvík, Zdražil, Bednář, Mach
Nahrávky: Ludvík 3x, Prokš 2x,Střecha 2x, Mach, Wasserbauer, Jan, Kabelka, Peňáz
Vyloučení: 3:4 Využití: 1:0
Střely na branku:
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po nečekaném pátečním vítězství v Orlové, dokázali naši dorostenci tuto výhru potvrdit i v nedělním utkání proti poslednímu týmu tabulky z Kopřivnice. Díky plnému bodovému zisku za tento víkend se žďárští posunuli do postupové sedmé místo v tabulce ligy dorostu. Již v pátek však naši mladíci odjíždějí na led aktuálně druhého celku tabulky do Poruby.

Viděli jsme vysoké nasazení, bruslení, prostě hokej v úvodu utkání jak se patří. Hra byla velmi líbivá s odpovídajícím počtem střel v závislosti na odehraném čase. První pauza přišla v čase 6:33, kdy si domácí hráči zahráli poprvé přesilovou hru. Bohužel, ale bez brankového efektu. První gól do branky hostující Kopřivnice padl ve 12:36 a Žďár se ujal vedení 1:0.

Druhá třetina začala početným oslabením domácích hráčů. Po úspěšném ubránění přišla akce dva na jednoho a její famózní proměnění v čase 4:37min. O tři minuty později dalším útokem a střelou mezi kruhy zvyšují žďárští na již uklidňující vedení 3:0. V poklidném tempu a čase pokračovala prostřední třetina až do jejího samotného konce dvacáté minuty.

Závěrečné dějství, kdy se hned na začátku trefuje opět Žďár, proměňuje pěknou kombinaci a navyšuje na 4:0. Soupeř z Kopřivnice již jen odevzdaně dobrusluje a je smířen s porážkou. V závěru zápasu přišla velká kanonáda domácích. Tato třetina skončila výsledkem 6:1 a konečné vítězství se navýšilo na konečných 9:1.

14. Kopřivnice    21  1 1 19 41 : 108  3

Další zápas žďárských dorostenců můžete vidět na našem stadionu v neděli 30.11.2008 v 15.00, kdy přivítáme celek Přerova.

Petr Hulán (trenér SKLH Žďár nad Sázavou):
Musím kluky pochválit za velmi pěkný výkon. V závěru již soupeř rezignoval a hráči si trochu více zastříleli. Mám radost ze zisku čtyř bodů za tento víkend.