Zveřejněno 29.09.2008 | MB
Kopřivnice SKLH Žďár nad Sázavou
8., neděle 28.9.2008
Kopřivnice - SKLH Žďár nad Sázavou KOP - ZNS
Branky: Ludvík 2x, Hájek, Žemlička Nahrávky: Velecký 2x, Gregar Vyloučení: 6:7 Využití: 1:0
K O P Ř I V N I C E - Naši dorostenci přivezli z Kopřivnice těžce vydřené oba body.

Tradiční začátek žďárských hokejistů na ledě soupeřů, nechal v první třetině vyniknout výborně chytajícího Davida Krejčíka. Jeho zásluhou nebylo konto hostů zatíženo následnými brankami. K dosažení prvního gólu se ,,žďáráci' dopracovali složitým procesem. Bohužel dlouho se z vedení neradovali. Soupeř vyrovnal o dvě minuty později, kdy proměnil svoji přesilovou hru 5 na 4. V polovině utkání byl tedy stav 1:1 a začínalo se odznova. Poslední třetina přinesla dle předchozího vývoje velkou změnu. Žďárští dorostenci zlepšeným bruslením a aktivnějším pohybem vstřelili ve 3.minutě vedoucí branku, dalších uplynulých deset minut se hrálo pouze na jednu branku. Toto hokejové martyrium se zdařilo dovést do vítězného konce, při hře power play domácího celku, a pojistit jednobrankové vedení vstřelenou brankou do opuštěné kasy domácí Kopřivnice v posledních vteřinách utkáni.

Petr Hulán (trenér SKLH Žďár nad Sázavou): V první třetině při nás stálo obrovské štěstí. Kopřivnice nebyla pro nás tak jednoduchým souperem, jak se zdálo podle jejího postaveni v tabulce. Zlepšeným výkonem v závěrečné třetině, kdy si naše první pětka vytvořila tlak, bylo nakonec dosaženo vítězství.