Kopřivnice: Baldík - Bajer, Had, Beňo, Ertel - Mynarčík, Mikula, Újezdský, Horák, Soukal, Surovčík, Dorňák, Šustek, Mikeska
SKLH Žďár nad Sázavou: Krejčík - Mach, Vítek, Jícha M., Kabelka, Tobola, Jan - Gregar, Prokš, Jícha L., Hájek, Velecký, Staněk, Bednář, Čejka
Branky: Jícha M.2x, Prokš 2x, Velecký ,Hájek, Tobola
Nahrávky: Čejka2x, Velecký2x, Kabelka2x, Gregar, Hájek
Vyloučení: 17:14 Využití: 0:3
Střely na branku: 11:25
Průběh utkání: 0:7
K O P Ř I V N I C E - Dorostenci potvrdili oprávněnost první příčky v nadstavbové části a přes rozpačitou první třetinu, si lehce poradili s beznadějně poslední Kopřivnicí.

Vstup do první třetiny utkání byl opatrný ze strany obou soupeřů. Žďáráci zastřelovali branku domácích podstatně častěji. V páté minutě se již ujali vedení 1:0. Takto skončila i první třetina a vyloučení bylo velmi skromné 2:1. Druhá třetina nám přinesla dvě branky, ale i vyloučení se nám navýšilo o 6:4. Žďárští proměnili třetí gól v přesilové hře číslo 3. Závěrečná třetina přinesla nejvíce branek a bohužel i nejvíce vyloučených. Tři zadržené registračky u domácích a jedno OK a hlavně Žďáráci si odvezli cenné dva body za vítězství 7:0 a 3x OK a 2x OT.