SKLH Žďár nad Sázavou: Čížek - Mach, Jan, Jícha, Kabelka, Tobola, Hron - Ludvík, Prokš, Hájek, Staněk, Střecha, Peňáz, Chlubna, Kuchta, Čejka
Jestřábi Prostějov: Kyša - Pozděna, Mašek, Hlídek, Stejskal, Dvořák, Nazat - Přikryl, Stloukal, Koutník, Compel, Stejskal, Jurník, Koutský, Štindl, Prokop
Branky: Ludvík, Střecha, Prokš
Nahrávky: Jan, Staněk
Vyloučení: 8:9 Využití: 1:0
Střely na branku: 25:18 Průběh utkání: 3:0
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Dorostenci SKLH Žďár nad Sázavou rozhodli o svém vítězství nad prostějovskými Jestřábi již v první třetině, ve které si díky výborné hře vytvořili dvoubrankový náskok, který již v dalším průběhu zápasu kontrolovali a dokonce ještě navýšili.

Duel domácího Žďáru s hosty z Prostějova nám nabídl rychlý a tvrdý hokej, kdy tempo velmi citlivě udržovali i všichni rozhodčí na ledě. Domácí měli velkolepý nástup, ve kterém soupeře zahnali do jeho obranného pásma a jen sporadicky je pouštěli ven alespoň na vystřídání. Však jim "žďáráci" měli co vracet. V prvním zápase jsme si odvezli prohru 3:1. Skóre otevřel v polovině úvodní třetiny Honza Ludvík, kdy po střele od modré zasunul puk za záda prostějovského brankáře. Druhý gól přišel o dvě minuty později. Domácí využili přesilovou hru a stav 2:0 vydržel do konce 1.třetiny. Druhá třetina se poměrně vyrovnala. Prostějov se více osmělil a vypracoval si několik slibných šancí. Hra si udržela stále vysokou úroveň. Stav se změnil až v čase 27:09, kdy nádhernou individuální akcí se blýskl Marek Prokš. Zavěsil pod břevno proti promáchnuté lapačce hostujícího brankáře Kyšy. Při odchodu do kabin na druhou přestávku svítilo na ukazateli skóre 3:0 pro domácí. Závěrečná třetina se odehrávala, za přispění tvrdosti hostů, jen v početních oslabeních, ale bohužel bez střelených gólů. Rozhodčí uklidnil hru a Žďáráci mohli ve sportovní pohodě oslavit konečné vítězství 3:0.