Jestřábi Prostějov SKLH Žďár nad Sázavou
5., pátek 19.9.2008
Jestřábi Prostějov - SKLH Žďár nad Sázavou PRO - ZNS
Branky a nahrávky: Pavlas (Gregar)
P R O S T Ě J O V - Dobrý výkon jsme předvedli jen v první třetině, ale nestačilo to ke vstřelení branky. Naopak domácí vytěžili z minima maximum.

V úvodní třetině měli jasnou převahu žďárští, hrálo se téměř výhradně ve třetině soupeře. Jediné co jsme však z této převahy dokázali vytěžit byly dvě tyčky. Naopak domácí zahrozili pouze z jednoho brejku se kterým si však Čížek poradil. K ohrožení naší branky se Prostějov dostal až při přesilové hře, kterou ale dokázal využít a ujmout se vedení.

Druhá třetina přinesla špatný a nevýrazný hokej z obou stran. Domácím se však nadále dařilo vytěžit z minima maximum a zvýšili svůj náskok na 2:0.

Závěrečná část byla poznamenána velkým množstvím vyloučených na obou stranách. V osmé minutě domácí zvýšili již na tříbrankový rozdíl a až teprve šest minut před koncem se žďárským podařilo alespoň snížit na konečných 3:1.

Další utkání sehrají naši dorostenci již tuto neděli 21.9.2008 v Uherském Hradišti.