SKLH Žďár nad Sázavou: Čížek - Mach, Vítek, Jícha M., Kabelka, Tobola, Jan, Němec - Gregar, Prokš, Chlubna, Jícha L., Střecha, Hájek, Bednář, Staněk, Čejka
Přerov: Sovják - Kreisel, Bachánek, Kostiha, Matyáš, Jordán, Šimon - Žůrek, Malínek, Brada, Kocan, Vadák, Štastný, Javora, Klimecký, Loupal
Branky: Střecha, Kabelka, Hájek, Gregar
Nahrávky: Bednář,Prokš,Jan
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští dorostenci ani ve čtvrtém zápase nadstavbové části neokusili hořkost porážky, po třech výhrách a jedné remíze vedou svoji skupinu. Díky vítězství nad Přerovem, tak jsou prakticky již mimo sestupové ohrožení.

Úvodní nástup do zápasu patřil hostům z Přerova. Lepším bruslením a napadáním nám bránili v rozehrávce, v soubojích těžili více a podnikali nebezpečné výpady směrem k naší brance. Naštěstí neměli tak úspěšné zakončení a často soupeř netrefoval bránu. Byly chvíle, kdy domácí obránci nevěděli, kde jim stojí hlava a v posledním okamžiku vyhazovali puky z obranného pásma. V polovině první třetiny domácí inkasovali a Přerov se ujal vedení 0:1. Ke konci třetiny se sice dostávali žďárští před hostujícího brankáře častěji, ale před první rolbou se již na skóre nic nezměnilo.

Prostřední část již byla vyrovnanější. Tempo bylo stále solidní, ale pořád tomu chyběla hokejová krása a samozřejmě góly. Domácí konečně chytli druhý dech. Dvěma vstřelenými brankami otočili skóre a poprvé se ujali vedení v tomto utkání 2:1. V následujících minutách před druhou sirénou se již stav nezměnil.

Závěrečná třetina přinesla rychlý hokej, ale gólový efekt, který by pro hosty přinesl vyrovnání, stále nepřicházel a s přibývajícími minutami jim docházely síly na zvrat v tomto utkání. Žďáru se naopak několik minut před koncem podařilo pojistit si vedení na 3:1. Soupeřovi v závěru nepomohla ani power-play s přesilovou hrou 6 na 4 a tři vteřiny před závěrečným klaksonem domácí ještě upravili výsledek na konečných 4:1.