Zveřejněno 27.09.2008 | JH
SKLH Žďár nad Sázavou Orlová
7., pátek 26.9.2008
SKLH Žďár nad Sázavou - Orlová ZNS - ORL
Ž Ď Á R N. S Á Z. - Žďárský dorost si v domácím prostředí překvapivě jednoznačně poradil s vrstevníky z Orlové. Ti měli před zápasem stejný bodový zisk a pouze horší skóre je řadilo za naše mladíky.

I samotný zápas rozehráli hosté lépe. Nenápadnou střelou se ujali vedení a to drželi až do 15.minuty první třetiny. Pak ale přišel ze strany domácích dokonalý obrat. Nejprve se protáhl podél mantinelu Ludvík a střelou do horního růžku nedal gólmanovi hostí šanci. Vzápětí i potrestal fatální chybu hostujícího brankáře Velecký (ve vlastním oslabení) a parádní pětiminutovku dokonal přesilovkovou trefou Střecha po pěkné individuální akci Gregara.

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe domácí a Ludvík už zvyšoval na tříbrankový rozdíl. Pak ale přišla nečekaná komplikace. Hosté nejprve v 27.minutě z brejku snížili a ještě v té samé minutě vstřelili kontaktní gól.Vyrovnání ale už domácí nepřipustili. Zmobilizovali všechny síly, ubránili dvojnásobné oslabení a poté při vlastní přesilovce po perfektním vyjetí z poza branky dokonal Ludvík hattrick.

V poslední třetině pak utnul veškeré naděje hostů Střecha, když z brejku trefil přímo pod horní tyčku. Domácí opanovali led a zdecimovanému soupeři přidali ještě dvě branky. Další minelu brankáře hostí potrestal svým už čtvrtým gólem v zápase Ludvík a účet zápasu uzavřel brankou v přesilovce Hájek.

Další zápas žďárských dorostenců můžete vidět na našem stadionu v pátek 3. 10. 2008, kdy od 19:00 hostíme tým Poruby.