23., neděle 10.1.2010
Písek - SKLH Žďár nad Sázavou PIS - ZNS
Písek: Pavlů - Furch, Mečíř, Silbernágl, Hlinka, Srb, Gába, Durčák, Javůrek, Jícha, Žemlička, Jirků, Tajbl, Tolinger, Vlček, Homola, Dvořák
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma – Mach, Šír, Jícha, Wasserbauer - Dobiáš, Hron, Sedlák, Slavík, Klíma, Horký, Šimon, Mahel, Kunstmuller
Branky a nahrávky: 12. Jícha (Durčák), 31. Javůrek (Dvořák), 39. Silbernágl (Vlček, Homola), 60. Dvořák (Javůrek, Gába) - 40. Mach (Sedlák), 47. Hron (Dobiáš). Vyloučení: 3:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.
P Í S E K - Smolný zápas sehráli junioři v Písku. Domácí sice využili převahy z úvodu zápasu ke vstřelení první branky, ale hosté postupně hru vyrovnali a v závěru třetiny mohli i vyrovnat, když poprv0 rozhod49 branku neuznal a podruh0 domácím pomohla tyč. Druhá třetina se dala charakterizovat jako festival brankových příležitostí hostí. Tři samostatné nájezdy a řada dalších stoprocentních šancí, bohužel s nulovým efektem. Naopak domácí dokázali po zaváhání hostující obrany přidat druhou branku a když v závěru třetiny přidali z přesilovky třetí gól, zdálo se být rozhodnuto. Jenže v posledních vteřinách třetiny předvedl parádní akci obránce Mach, který se sólem přes celé hřiště vykřesal hostům naději. Ve třetí třetině bohužel začal úřadovat rozhodčí a řada oslabení otupila další nápor hostů. Přesto se v 50.minutě podařilo Hronovi vstřelit kontaktní branku a vyrovnání doslova viselo ve vzduchu. Dvě minuty před závěrem se pak pokusili hosté o power-play. Ta se jim ale bohužel nepovedla a domácí do prázdné branky definitivně rozhodli.