5., neděle 4.10.2009
Písek - SKLH Žďár nad Sázavou PIS - ZNS
Písek: Pavlů - Koloušek, Jícha, Kodad, Hlinka, Pavlíček, Srb - Dvořák, Sýbek, Silbernágl, Hrubý, Furch, Bernad, Homola, Mečíř, Kastner
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Sedlák, Mach, Cirhan, Černý - Šír, Svoboda, Plch, Adam, Klíma, Horký, Kunstmüller, Šimon, Mahel
Branky a nahrávky: 10. Furch (Dvořák), 16. Jícha (Mečíř, Kastner), 21. Furch, 45. Silbernágl (Sýbek, Bernad) – 20. Mahel (Plch), 21. Plch, 33. Adam, 42. Plch (Mach). Rozhodčí: Vladimír Šindler - David Jelínek, Martin Šperl. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4.
P Í S E K - Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. První třetinu vyhráli nejtěsnějším rozdílem domácí. Ti se nejprve dokázali prosadit ve vlastním oslabení a o pět minut později překonal nehlídaný domácí hráč z bezprostřední blízkosti Slámu podruhé. Hosté dokázali odpovědět v samém závěru třetiny, když v přesilovce přesně zamířil Mahel. Ve druhé třetině dokázal hostující Plch už po 15 vteřinách vyrovnat. Radost hostí však netrvala ani minutu a hrubka v jejich obraně znamenala opět vedení domácích. Hosté našli odpověď o dalších 10 minut později, když dobré napadání Klímy zužitkoval Adam. V závěrečné třetině šli hosté dokonce do vedení, když se z dorážky dokázal prosadit podruhé Plch. Poslední slovo ale patřilo domácím, kteří zužitkovali přesilovku 5 : 3.