Archiv

Dostupné kategorie

V červnu 2019 vyšly tyto články:

2.6.Plameny sehrají osm přípravných duelůOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Ačkoliv do srpna ještě dva měsíce daleko, již jsou známa přípravná utkání na další sezonu. Soupeři budou velice podobní, které jsme mohli na Bouchalkách vidět v minulé sezoně.
3.6.Na hokej s novými brýlemi? Čerstvým partnerem Plamenů je Optik LátalRedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny rádi vítají mezi sebe nové partnery a tím nejčerstvějším je Optik Látal. Známé optické studio s bohatou tradicí působí na trhu téměř 30 let, nicméně obecně se rodina Látalova zabývá optikou už třetí generaci. Prodejna ve žďárské poliklinice nabízí širokou škálu služeb.
10.6.Plameny budou hrát skupinu Východ, druhá liga i s účastí ČínyOndřej KrásnýP R A H A – Mezi druholigové kluby byl dnes rozeslán návrh na rozdělení skupin pro následující sezonu. A znovu se chystají změny. Druhou ligu do příští sezony přihlásilo 27 celků, včetně čínského týmu China Dragons. Hrát se tak bude na tři skupiny.

Foto: Věra Václavková

11.6.Plameny podpoří moderní firma ICE Industrial Services! Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Silného partnera do nové sezony získal žďárský hokejový klub v podobě průmyslové společnosti ICE Industrial Services. Řekli byste si, že takových firem je spousty, na první pohled možná, ale tato moderní společnost, kterou vede jako CEO bývalý hráč Plamenů Tomáš Vránek skrývá pod pokličkou mnoho.
17.6.ALPA pomáhá a bude i žďárskému SKLH!Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Máme-li hovořit o Alpě, musíme se na úvod podívat do historie. Neboť značka ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života a pomáhá našemu zdraví. Pomáhá však i Plamenům, ALPU tak řadíme mezi naše velmi vítané partnery!
23.6.Žďárský hokej podpoří tiskárna UnipressOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Dá se říci region sobě, žďárská firma Tiskárna Unipress se jak už z názvu vyplývá zaměřuje na veškerý tisk. Tradici má již dvacetiletou a svými kvalitními produkty zásobuje nejen blízké okolí. Od další sezony bude podporovat žďárský hokej.
24.6.Žákovská liga nám pomůže zvýšit konkurenci, slibuje si od nejvyšší soutěže Lukáš BurešOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Velmi rozsáhlý rozhovor poskytl sportovní manažer a trenér žáků Lukáš Bureš ohledně výchovy mládeže. Plamenům se podařilo přihlásit žákovskou ligu, což je pro chod klubu a výchovu hráčů velmi důležité. Jedná se totiž o nejvyšší žákovskou soutěž, která přinese daleko vyšší konkurenci. Útočník Plamenů vysvětluje úskalí, kde český hokej obecně tlačí bota a na čem se ve Žďáře snaží zapracovat.

Foto: Robert Popela

26.6.Plameny začnou se Šumperkem, derby třikrát venkuOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Sezona žďárských hokejistů začne 11. září a hned zostra, jelikož na Bouchalky přijede favorit skupiny Šumperk. Pětikolový systém logicky musel přiřknout jednomu z týmů derby třikrát doma a černého Petra si vytáhly Plameny. V rozlosování je letos znovu Vánoční kolo, které se ale možná bude znovu posouvat.

Foto: Věra Václavková

27.6.Příprava splnila účel, říká Haman. Plameny ji zakončí fotbalovým zápasem na MoravciOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Letní přípravu mají svěřenci Radka Hamana za sebou a ten nevidí důvod proč ji nehodnotit pozitivně. Po dvouměsíčním drilu čeká žďárské hokejisty volno až do 5. srpna. Přípravu zakončí v sobotu, když v rámci oslav 50 let soutěžního fotbalu na Moravci odehrají Plameny i přátelské utkání s tamním TJ.

Foto: Petr Nedvěd