Archiv

Dostupné kategorie

V březnu 2019 vyšly tyto články:

17.3.Proběhla tisková konferenceOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - V pátek podvečer proběhla tisková konference hodnotící právě uplynulou sezonu 2018/2019. Celou jsi ji můžete pustit ze záznamu zde.
13.3.V pátek proběhne veřejná tisková konferencemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tak jako každý rok, proběhne závěrečné shrnutí a zhodnocení sezóny na tiskové konferenci. Jako vždy bude konference přístupná jak pro novináře, tak pro fanoušky a širokou veřejnost. Tudíž se každý bude moci přijít seznámit s informacemi, které se v průběhu sezóny a v play-off obvykle nezveřejňují nebo s názory na průběh sezóny od trenérů nebo kabiny apod. Zároveň se také každý bude moci zeptat na to, co ho zajímá.

Hodnotit sezónu a odpovídat na dotazy bude generální manažer, oba trenéři a kapitán „A“ týmu a trenéři mládeže. Dotaz můžete položit i předem tak, že jej pošlete na mailovou adresu horimehokejem@gmail.com. Tiskovou konferenci budeme živě vysílat na našem facebookovém profilu.

10.3.Dali jsme do toho všechno, ale bohužel končíme, hledá těžko slova Martin PlevaVAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny nedokázaly v pátek vrátit sérii do Žďáru nad Sázavou a sezona tak končí. O vyřazení dle slov kapitána Martina Plevy rozhodlo neproměňování šancí a přesilové hry.

Foto: René Rámiš

8.3.Porážka Plamenů ve Valašském Meziříčí znamená konec v letošním play offVAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — V nejdůležitějším zápase sezóny hrály Plameny prakticky o všechno. Jedině výhra jim dávala ještě šanci na pokračování v sérii. V rozhodujících okamžicích však žďárské hokejisty opustilo i štěstí, když se pro ně mnohdy nepřekonatelnou překážkou stal domácí gólman Slovák. Bobři se v první třetině utrhli do dvoubrankového vedení, a i když se Plamenům dvakrát podařilo dotáhnout se na rozdíl jediného gólu, domácí vždy našli odpověď a výhru a zároveň s ní i postup do dalšího kola play off už si zkušeně pohlídali.

Ilustrační foto: Petr Nedvěd

7.3.Můžu mluvit za kabinu, že tam pojedeme s tím vrátit sérii do Žďáru, říká odhodlaně Marek ProkšZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plamenům ve středu nebylo moc do zpěvu, což dokazuje i komentář jediného střelce třetího čtvrtfinále z domácí strany Marka Prokše. Ačkoliv jsou žďárští hokejisté krok od vyřazení, odhodlání Plamenům nechybí a v pátek budou bojovat o návrat série zpět na Vysočinu.

Foto: Petr Nedvěd

6.3.Dnes na Bouchalkách o mečbolZNS - VAL 1:5, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Čtvrtfinálová série dnes pokračuje třetím duelem. Za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy je zřejmé, že dnes půjde opravdu o hodně. Vítěz dnešního utkání bude mít dva mečboly. Navíc pokud by je získalo Valašské Meziříčí, může Plamenům ukončit sezónu již v pátek s výhodou domácího ledu. Takže úkol pro hokejisty na dnešní večer je jasný. My věříme, že je v tom nenecháte a přijde jim pomoct a zároveň si užít tento hokejový svátek s neopakovatelnou, magickou atmosférou vyřazovacích zápasů play-off.
6.3.Plameny doma selhaly a jsou krok od vyřazeníZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Bohužel, domácím hokejistům vůbec středeční utkání nevyšlo a Bobři si vezou na domácí led mečbol. Plameny se zvedly za stavu 0:3, snížily, pak měly několik gólových šancí, bohužel ale soupeř z první rány udeřil a bylo rozhodnuto. Žďár tak musí v pátek bezpodmínečně vyhrát, jinak sezona končí.

Foto: Petr Nedvěd

5.3.Odehráli jsme dobré utkání, ale musíme přidat na důrazu a hrát víc do těla, myslí si Ondřej PannamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Značné zklamání zavládlo po druhém čtvrtfinálovém zápase proti Valašskému Meziříčí ve žďárské kabině. Zároveň však byla z mužstva cítit zdravá naštvanost a velké odhodlání dotáhnout sérii do vítězného konce, což by mohlo být dobrým „dopingem“ do středečního třetího duelu, který se bude hrát opět na žďárských Bouchalkách. To vše potvrzují také slova střelce vyrovnávací branky na 1:1 Ondřeje Panny, kterého jsme si pozvali po zápase k rozhovoru před kameru. Bohužel Plameny v pondělním utkání pravděpodobně přišly o dva klíčové útočníky Lukáše Bureše a Martina Kuřítka, což by byla velmi citelná ztráta do dalších bojů.

Foto: Petr Nedvěd

4.3.Plameny padly v prodloužení a série se tak vrací na Bouchalky za stavu 1:1VAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — V nervy drásajícím utkání Plameny dvakrát dotáhly jednobrankové vedení domácích, v prodloužení však nakonec padly. Na Bobří hrázi se dnes hrálo vyrovnané utkání, ve kterém měli zprvu navrch domácí, ale postupem času se aktivita přesouvala na hokejky žďárských hráčů, kterým se podařilo dvakrát odpovědět na vedoucí branku Bobrů. V prodloužení se však štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří tak vyrovnali stav série na 1:1.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

3.3.Nenecháme metr ledu zadarmo, série asi bude vyhrocená, předvídá střelec vítězné branky Martin KuřítkoZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — První čtvrtfinálový duel snesl ty nejpřísnější parametry, ať co se týče výkonu brankářů, obou týmů či atmosféry. Přes to, že padla jediná branka utkání, rozhodně se bylo na co dívat. Po utkání jsme udělali rozhovor právě se střelcem vítězné branky Martinem Kuřítkem.

Foto: Tomáš Marek

3.3.Plameny se ve Valašském Meziříčí pokusí získat mečbol VAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýV A L A Š S K É  M E Z I Ř Í Č Í — V rychlém sledu pokračuje čtvrtfinále play-off, jelikož hned v pondělí čeká Plameny druhá bitva a to na ledě Bobrů. Úvodní zápas napověděl, co se dá od série čekat, Plameny budou usilovat o mečbol, naopak Valašské Meziříčí o srovnání série.
2.3.Tohle tu dlouho nebylo, Plameny vítězí 1:0 a mají první bod v sérii!ZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — V první třetině se Plameny dostávaly hodně často na dostřel Slováka, ten měl hodně práce a nakonec ve 14. minutě kapituloval. Málokdo tušil, že toto bude jediný úspěšný zásah tohoto utkání, protože zbytek jak Jiří Sláma, tak i hostující brankář pochytali. Nervydrásající utkání žďárští hokejisté uhájili s nulou na kontě a mají první bod ve čtvrtfinálové sérii.

Foto: Tomáš Marek

1.3.Brány play-off otevřeny, v sobotu přijedou Bobři! ZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Základní část je za námi a právě až její poslední kolo, které se hrálo ve středu přisoudilo Plamenům soupeře do čtvrtfinále. Stali se jimi Bobři z Valašského Meziřící. S nimi Plameny v základní části vydřely ze dvou zápasů sice jen bod, ale v play-off se hraje s novými kartami a všechno je otevřené. Zápas startuje v sobotu od 17:30 na žďárských Bouchalkách a všichni jste zváni.