Plameny se ve Valašském Meziříčí pokusí získat mečbol

Zveřejněno 03.03.2019 | Ondřej Krásný
HC Bobři Valašské Meziříčí SKLH Žďár nad Sázavou
ČF2, pondělí 4.3.2019 18:00 Zimní stadion Valašské Meziříčí
HC Bobři Valašské Meziříčí - SKLH Žďár nad Sázavou VAL - ZNS
V A L A Š S K É  M E Z I Ř Í Č Í — V rychlém sledu pokračuje čtvrtfinále play-off, jelikož hned v pondělí čeká Plameny druhá bitva a to na ledě Bobrů. Úvodní zápas napověděl, co se dá od série čekat, Plameny budou usilovat o mečbol, naopak Valašské Meziříčí o srovnání série.


PRVNÍ ZÁPAS HODNĚ NAPOVĚDĚL

Sobotní duel ukázal, že na obou stranách kluziště stojí výborní brankáři, kteří dokáží svůj tým výrazně podržet. Šancí na to, aby utkání skončilo s více brankami měli střelci na obou stranách dostatek. Nicméně v play-off je každé utkání jiné a v pondělí se můžeme dočkat branek několik. Co však je jasné, že série mezi Plameny a Bobry bude velice vyrovnaná a vcelku reálně může dojít až do pátého zápasu.

ČF1so 02.03.2019 SKLH Žďár nad Sázavou Valašské Meziříčí1:0

MEČBOL NEBO SROVNÁNÍ SÉRIE

Žďárští hokejisté zvládli úvodní důležitý krok na domácím ledě a proto si vytvořili výhodu do čtvrtfinále. Série se stěhuje na led Valašského Meziříčí a Plameny tam budou bojovat o mečbol. Bobři však mají v zádech stále pozitivní bilanci z domácího vzájemného duelu, který vyhráli za tři body. V pondělí, pokud chtějí sérii srovnat musí tento výkon zopakovat a žďárské hokejisty přehrát.