ZNS - VEL 3:6 - Trápení pokračuje. Plameny nestačily ani na Velmez

Zveřejněno 18.01.2022 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
SKLH Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
32., úterý 18.1.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí ZNS - VEL
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) - Macek, Vašíček, Lojek, Čermák J., Pleva, Půža - Kovářů, Wasserbauer, Adam, Bureš, Čermák D., Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar
Velké Meziříčí: Juda J. (Štourač) - Ambrož, Báňa, Burian V., Maštera, Vlašín M., Vlašín P., Kochánek - Strnad, Malec, Juráň, Doležal, Paták, Střecha T., Juda M., Křenek, Střecha F., Barák
Branky a nahrávky: 7. Prokš (Kovářů, Lojek), 17. Pleva (Wasserbauer, Bureš), 35. Kovářů (Gregar, Lojek) – 4. Juda M., 8. Paták (Malec, Juráň), 37. Paták (Vlašín P.), 38. Střecha T. (Juda, Ambrož), 51. Paták (Malec), 54. Juda M. (Střecha, Křenek). Rozhodčí: Grygera - Mikšík, Král. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 460. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:6.
Bída Plamenů pokračuje, když nestačily ve 32. kole ani na předposlední Velké Meziříčí. Úvodní třetina ještě snesla pro Plameny přísnější parametry a dostávaly se do brankových příležitostí, ale gólman Juda svůj tým držel. Naopak obrana domácích zbytečnými chybami po celý zápas dostávala hosty do šancí, které skoro ve všech případech proměnili a připsali si tak do tabulky důležité tři body. Svěřenci Martina Sobotka tak nadále pokračují v mizérii, kterou se budou snažit napravit na ledě vedoucího týmu tabulky z Valašského Meziříčí. A to hned dvakrát - tento pátek a sobotu.

Reportáž

Podrobnosti přineseme později.

SESTŘIH UTKÁNÍ

 

Ohlasy po utkání

Martin Sobotka (SKHL Žďár nad Sázavou): Poslední dobou se trápíme, asi už na nás leží nějaká deka. Bohužel se i při derby v naší hře opakovaly chyby, které nás poslední dobou hodně trápí. Velké Meziříčí zahrálo dobře, jeho hráči byli lepší a vyhráli zaslouženě. Jenže k jejich prvním čtyřem brankám jsme jim doslova namazali. Našim soupeřům lehkovážností branky doslova nabízíme, sami se naopak v koncovce trápíme. Neproměňujeme jednoduché příležitosti, to nás strašně ubíjí. Kluci si musí sáhnout do svědomí a říci si, co uděláme pro to, abychom začali naše zápasy opět zvládat.

Fotogalerie