SKLH Žďár nad Sázavou: Čížek (Krejčík) - Mach, Jan, Jícha, Kabelka, Pavlas, Hron - Ludvík, Prokš, Hájek, Staněk, Střecha, Peňáz, Chlubna, Kuchta, Čejka
Uherské Hradiště: Hubáček - Polák, Lažek, Černý, Urbanec, Novotný, Beneš - Burša, Jurík, Janás, Charvát, Pudélka, Zderčík, Lenkovič, Kočí, Černý
Branky: Čejka, Hájek, Peňáz
Nahrávky: Střecha 2x
Vyloučení: 7:7 Využití: 0:1
Střely na branku: 18:25 Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:5
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po dobrém pátečním výkonu, nedokázali žďárští dorostenci na tento navázat v dalším utkání. Tentokrát narazili celek Uherského Hradiště, jenž je naším přímým konkurentem v boji o finálovou osmičku. Z toho důvodu bylo toto utkání velice důležité a je velká škoda, že naši mladíci nedokázali na body dosáhnout.

Úvodní třetina patřila hostujícímu celku. Byli rychlejší,lépe kombinovali a byli především důraznější. S touto hrou se "ždáráci" těžko vyrovnávali, zaostávali jak bruslařsky, tak i přesnými přihrávkami a kombinacemi. První branka padla v čase 5:42 min a vedení se ujali hráči z Uherského Hradiště. Domácí mužstvo se konečně probudilo a přidalo na bruslení. Vytvořili jsme si několik šancí, ale bohužel žádnou neproměnili, ani do prázdné branky hostů.

Druhá třetina začala lépe, po první přestávce přišlo na led jiné domácí mužstvo a hned 23:36 min, jsme vstřelili kontaktní gól. Soupeře jsme sevřeli v jeho obranné třetině a pět minut se z ní nedostal ven. Ale v čase 25:17 první akcí hostů této třetiny hned navýšil vedení na 1:3. Pět minut před koncem 2.třetiny domácí opět snížili skóre zápasu na jeden gól. V 35.min žďárští vyrovnávají. Ale v závěru soupeř se opět ujímá vedení 3:4.

Závěrečná třetina byla rozhodující. Vypracované šance zůstaly bohužel neproměněny. Honza Ludvík již po druhé nezavěsil do prázdné branky. Otřepané pravidlo nedáš dostaneš se naplnilo v čase 49:03 Uherské Hradiště pojišťuje vedení na 3:5. Žďáru nepomohla ani závěrečná power-play, když si nedokázal vytvořit gólovou příležitost a promarnil domácí výhodu k zisku dvou bodů proti přímému soupeři o postup do finálové části.

Petr Hulán (trenér SKLH Žďár nad Sázavou):
Vlastní nedisciplinovaností jsme se připravili o vítězství na domácím ledě, abychom si vylepšili tabulkové postavení. Nevyužité gólové příležitosti ve druhé třetině nás připravili o dva důležité body.