Uherské Hradiště SKLH Žďár nad Sázavou
6., neděle 21.9.2008
Uherské Hradiště - SKLH Žďár nad Sázavou UHR - ZNS
SKLH Žďár nad Sázavou: Čížek, Krejčík - Mach, Jan, Jícha, Pavlas, Hron, Kabelka - Ludvík, Velecký, Hájek, Gregar, Střecha, Staněk, Chudoba, Kuchta, Žemlička
Branky Žďáru: Velecký 3x,Zemlička,Střecha,Hájek,Staněk nahrávky Žďáru: Ludvík 2x, Hájek 2x, Kuchta, Gregar, Staněk, Velecký, Jícha, Střecha Vyloučení: 6:6 Využití: 1:0 Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:7
U H. H R A D I Š T Ě - Dorostenci přivezli z venku první vítězství. Po páteční prohře v Prostějově vybojovali ždárští dorostenci oba body v Uherském Hradišti. Vstup do zápasu tomu, ale moc nenasvědčoval...

Velmi ospalý začátek, kdy nám sice byly nabídnuty dvě přesilovky se pro nás nevyvíjel moc dobře. Domácí totiž využili hned první přesilovku a ujali se vedení. Svůj náskok zvýšili ve 13.min.,po druhém gólu došlo ke střídání brankařů. Žďárským se podařilo v závěru třetiny alespoň snížit na 2:1. Do druhé třetiny naskočilo úplně jiné mužstvo hostí než v úvodu zápasu, zlepšenou hrou a lepším pohybem bruslení jsme dokázali otočit výsledek na 2:4. Uherskému Hradišti se podařilo ještě snížit na začátku závěrečného dějství na rozdíl jedné branky, ale v následujících minutách byl zápas pouze v režii Žďáru, kdy se hattrickem blýskl Ondra Velecký. Konečný výsledek 3:7 si nakonec odvezli žďárští hokejisté.

Další zápas žďárských dorostenců můžete vidět na našem stadionu v pátek 26.9.2008, kdy od 19:00 hostíme tým Orlové.