SKLH Žďár nad Sázavou: Krejčík - Mach, Jan, Jícha, Pavlas, Hron, Kabelka, Vítek - Ludvík, Svobodník, Hájek, Gregar, Střecha, Penáz, Chudoba, Kuchta, Žemlička, Chlubna, Staněk
Poruba: Konvička - Lužný, Odsedek, Kupčík, Zuzaník, Peslar, Svoboda, Pušilár, Ryška - Král, Lelkeš, Kofroň, Gancer, Palkovic, Sochorek, Plášek, Chaloupka, Štefek, Gonda, Kovář, Blahuta
Branky: Palkovič, Sochorek, Král
Nahrávky: Plášek, Chaloupka, Odsedek
Vyloučení: 9:10 Využití: 0:2
Ž Ď Á R N. S Á Z. - Źďárští dorostenci nodokázali prodloužit třízapasovou sérii vítězných utkání a podlehli doma ostravské Porubě.

V 1. třetině byl vidět velmi rychlý hokej s vysokým nasazením od úvodního vhazování až do 20.minuty. První gól padl v sedmé minutě po chybě domácí obrany. Další část úvodní třetiny patřila domácím, ale několikanásobná střelba však vyšla bez efektu. Hosté v osmnácté minutě proměnili přesilovku a zvýšili své vedení na 0:2.

Žďáráci začali prostřední dvacetiminutovku velmi slibně. Rychlými útoky se dostávali před branku Ostravy, ale větší gólovou příležitost si nevypracovali. Hosté nenechali domácím ani kousek prostoru a času navíc. V polovině utkání hráli domácí přesilovku 4:3, ale soupeř s klidem ubránil, když žďárští ohrozili brankáře jen dvěmi střelami.

Závěrečná třetina začala hrou 4:4 s několika šancemi na straně domácích, ale opět bez efektu. Ve třetí minutě scházelo domácím trochu štěstí, při střelbě do již ležícího brankáře stačilo málo ke kontaktnímu gólu, brankář však na poslední chvíli stáhl pud z brankové čáry pod sebe. V osmé minutě výhoda přesilové hry domácích proběhla opět bez využití. Hosté v jedenácté minutě přesilovou výhodu využili a pojistili si své vedení na 0:3.

Petr Hulán: (trenér SKLH Žďár nad Sáz.)
Proti nám nastoupil velmi silný soupeř, dobře bruslící s fyzicky vyspělou hrou, který hrál na čtyři kompletní útoky. Na jejich hru jsme nenašli adekvátní odpověď včetně herních kombinacích.