VYS - ZNS 7:4 - Plameny třikrát vedly, ale nakonec nemají ani bod

36., středa 8.2.2023
Vyškov - SKLH Žďár nad Sázavou VYS - ZNS
Vyškov: Šarman (Lambert) – Žižka, Hohl, Hefka, Vosátko, Mikulík, Studený, Holemý – Čuřík, Popelka, Štefka, Komínek, Sebera, Lekeš, Tomajko, Janeček, Vašíček, Kořenek, Dobiáš, Weintritt
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Půža, Kališ, Grauer, Pleva, Vašíček, Ludvík – Čejka, Chlubna, Kunstmüller, Bureš, Paleček, Wasserbauer, Štola, Gromadzki, Vaňkovský, Gregar, Pazourek
Branky a nahrávky: 6. Kořenek (Weintritt), 19. Komínek (Čuřík, Hohl), 31. Komínek (Studený), 43. Weintritt (Kořenek, Lekeš), 44. Janeček (Studený, Tomajko), 52. Studený (Čuřík, Komínek), 59. Tomajko (Popelka) – 17. Vašíček (Čejka), 19. Wasserbauer (Paleček), 22. Bureš (Vašíček, Půža), 41. Wasserbauer (Čejka, Pleva). Rozhodčí: Mejzlík - Roupec, Štěrba. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 156. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 7:4.
Plameny ve 36. kole zavítaly na led Vyškova, který pobýval na 3. příčce tabulky. Od úvodních minut se hrál velice rychlý hokej s góly na obou stranách. Ještě ve 43. minutě vedli naše hokejisté o jednu branku, ale závěr patřil domácí, kteří dvěma slepenými góly rychle otočili stav utkání a své vítězství pojistili gólem do prázdné branky. Plameny nyní čeká výjezd do Opavy, kde se utkají s místním Slezanem.