VYS - ZNS 6:3 - Plameny nestačily ani na Vyškov

Vyškov SKLH Žďár nad Sázavou
14., středa 9.11.2022
Vyškov - SKLH Žďár nad Sázavou VYS - ZNS
Vyškov: Kořének (Micka) – Vosátko, Hohl, Studený, Blaha, Mikulík, Žižka – Kořének, Tomajko, Weintritt, Hefka, Vašíček, Janeček, Čuřík, Snášel, Komínek, Doniáš, Sebera, Luža
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Grauer, Ludvík, Macek, Pleva, Svoboda, Půža – Wasserbauer, Vaňkovský, Pilný, Bureš, Štola, Michalčuk, Gregar, Rohlík, Kaplan
Branky a nahrávky: 19. Sebera (Komínek), 21. Komínek (Mikulík, Žižka), 21. Vašíček (Sebera, Blaha), 22. Tomajko (Hohl, Vosátko), 46. Kořenek (Dobiáš, Holemý), 60. Komínek (Čuřík, Studený) – 13. Bureš (Ludvík, Gregar), 29. Vaňkovský, 40. Wasserbauer (Pilný, Ludvík). Rozhodčí: Grygera – Rychlý, Bubela. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 199. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 6:3.
Plameny zavítaly v rámci 14. kola druhé ligy do Vyškova. První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej, hosté se dostali dokonce do vedení, ale Jihomoravané dokázali ještě do konce třetiny vyrovnat. Bohužel úvod druhého dějství se svěřencům Martina Sobotky vůbec nevydařil a během dvou minut inkasovali tři branky, což dalo ráz následujícím minutám druhé prostřední části. Ale, po velkém tlaku domácích, v polovině utkání snížil Vaňkovský a když minutu před koncem snížil na rozdíl jedné branky Wasserbauer, zdálo se, že bude o drama postaráno. Ve třetí třetině však vstřelili branky už jen domácí, a tak si Plameny připisují již sedmou prohru v řadě. Další možnost prolomit tuto sérii budou mít žďárští v sobotu, kdy zavítají na led Opavy.