Dostupné kategorie

V březnu 2018 vyšly tyto články:

31.3.Konec. Plameny po velkém boji v Jablonci padly a sezóna pro ně končí
30.3.Teď už musíme ten puk třeba sežrat. A my vyhrajem… burcuje za nepříznivého stavu série Martin Gregar
29.3.Plameny srovnaly zdánlivě ztracený zápas, ale Jablonec si připsal druhý bod
28.3.Série se za stavu 1:1 vrací na Bouchalky. Podaří se Plamenům vybojovat matchball?
28.3.Výhru nemáme, takže to nemůžu hodnotit pozitivně, říká po skvělém výkonu sedmnáctiletý brankář Jan Radosta
27.3.První porážka v play off. Plameny ztratily zápas v Jablonci ve třetí třetině
26.3.Zase jsme se uspokojili, ale naštěstí máme první bod, míní Martin Kuřítko
25.3.Plameny přehrály jablonecké Vlky a ujaly se vedení v sérii
24.3.Poslední série play off začíná. Plamenům se v neděli na Bouchalkách postaví jablonečtí Vlci
23.3.Zápasy Plamenů budou vysílány živě na TVCOM live
22.3.Nevíme s čím na nás přijdou, o postup se budeme rvát, burcuje před finále Jaromír Pytlík
21.3.Plameny ve finále vyzvou Jablonec! Info o vstupenkách, předprodeji a výjezdu!
21.3.VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár
20.3.Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež!
19.3.Euforie byla obrovská, všichni jsme věřili, září po postupu kapitán Martin Pleva
18.3.Po dalším infarktovém závěru Plameny porazily Kolín a ukončily tak čtvrtfinálovou sérii
17.3.Prostě jsme to tam dotlačili se vším co tam bylo, říká o vyrovnávací brance Lukáš Jícha
17.3.Podaří se Plamenům proměnit matchball a udržet svoji neporazitelnost v play off?
16.3.Plameny prolomily letošní prokletí kolínského ledu a v play off ještě neprohrály
15.3.Hrozně se mi ulevilo, hrát zápasy a zároveň být na telefonu nebylo příjemné, říká novopečený táta David Vítek
14.3.Plameny vstoupily do čtvrtfinále vítězně a jednoznačně porazily Kolín
13.3.Začíná čtvrtfinále! Na Bouchalky ve středu přijede Kolín
11.3.Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích
10.3.Dokázali jsme, že umíme zápasy otáčet a máme vnitřní sílu, hodnotí sérii s Klatovy kapitán Martin Pleva
8.3.Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje
8.3.Fanoušci nás dotáhli k postupu, je nadšený dvougólový Lukáš Bureš
7.3.Bouchalky dnes poženou Plameny k postupu, Klatovy hrají o přežití
7.3.Plameny to dokázaly a po třech duelech postupují dál!
6.3.Puk jsem si popsal a vzal na památku, září po obrovsky důležité premiérové brance Lukáš Gergel
5.3.Po dalším obratu vezou Plameny výhru z Klatov a ve středu mohou sérii na Bouchalkách ukončit
4.3.Porod, náskok do rozehraného utkání a vyrovnávací gól minutu před koncem. Vyšlo to skvěle, směje se novopečený otec Jakub Peslar