Bouchalky dnes poženou Plameny k postupu, Klatovy hrají o přežití

Zveřejněno 07.03.2018 | Ondřej Krásný
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští hokejisté museli oba předchozí zápasy otáčet a vždy to stálo nejen spoustu nervů, ale i sil. V obou případech ale za Klatovy naskočilo několik nových hráčů, tudíž ani dnes se nedá předvídat, v jaké nové sestavě nastoupí. To ale Plameny nezabrzdilo k tomu, aby si vybojovaly mečbol a dnes se porvaly o vítězství v celé sérii. Znovu budou mít výhodu fantastického publika na Bouchalkách, jenž doufejme přijde ještě ve větším počtu než na úvodní utkání a společně dotáhnou žďárské hokejisty k prvnímu kroku letošního play-off!

SESTAVA KLATOV ANEB RUSKÁ RULETA

Klatovy prokázaly, že jsou odkázané pouze na svou farmu v Plzni, jelikož do obou zápasů naskočilo hned několik nových hráčů - téměř až půlka nového týmu. Výjimkou tak nebylo ani pondělní utkání, kde se oproti sobotě objevilo osm nových tváří. Žďárští hokejisté ale už dokázali dvakrát ustát nečitelného soupeře a po velkých bojích mají kromě dvoubodového vedení i psychickou výhodu. Je velkou otázkou v jaké sestavě naskočí do zápasu dnes na Bouchalkách.

PLAMENY UKAZUJÍ MORÁLKU, CHTĚJÍ UŠETŘIT SÍLY

Zdálo by se, že vedení 2:0 na zápasy je rozhodnuté. Poslední krok ale bývá zpravidla nejtěžší, navíc se ukázalo, že v obou zápasech byly Klatovy velice těžkým protivníkem a stejně tak k tomu žďárští hokejisté přistupují dnes. Hraje se o hodně, Plameny si již mohou po třech zápasech zajistit postup a mít tak týden zaslouženého volna, který by se v dalších bojích play-off rozhodně hodil. Případně by byl čas na doléčení různých šrámů či nemocí. I proto bude dnes důležitá znovu obrovská bojovnost a touha zvítězit, tak jako jsme to viděli v předchozích duelech play-off. A právě k tomu nejvíce napomáhají fanoušci, takže věříme, že přijdete žďárské hokejisty podpořit!

VSTUPENKY, PŘEDPRODEJ A PARKOVÁNÍ

Ceny vstupenek na první kolo play-off budou ve stejné výši jako na základní část (60,- Kč). Na play-off neplatí sezónní vstupenky "PERMANENTKA". Naopak v platnosti zůstávají desetizápasové vstupenky "TEN". Předprodej vstupenek bude vždy oznámen, ale předpokládá se, že bude zahájen vždy nejpozději den před konáním zápasu.

Od úterý 6.března začne předprodej vstupenek na středeční zápas play-off. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) v úterý a ve středu od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!

Opět budou k dispozici rozšířené parkovací plochy a kromě parkoviště před stadionem, bude možné využít i plochu autocvičiště za rychlobruslařským oválem, případně u fotbalového stadionu. Nezbytná jsou určitá bezpečnostní opatření a utkání bude předcházet slavnostní zahájení. Z těchto důvodů doporučujeme přijít na utkání s větším předstihem a vstupenky zakoupit co nejdříve, nejlépe v předprodeji tak, abyste se vyhnuli očekávaným frontám.

Populární čepice opět na skladě!

Po první várce čepic "Pingu" se jen zaprášilo. V tuto chvíli jsou však již opět na skladě všechny velikosti v obou barevných variantách. Koneckonců, play-off už je tu a je třeba se pořádně vybavit. Stánek "fanshop" pochopitelně nebude na Bouchalkách chybět. Celý sortiment vč. cen najdete pod odkazem na našem webu.

Čepice jsou ve dvou barevných variantách a různých velikostech vč. dětských.

2. liga mužů - OF3

SKLH Žďár nad Sázavou

07.03.2018

18:00

SHC Klatovy