Dostupné kategorie

V lednu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123»
1.1.Šťastný nový rok 2018!RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a redakce hokejzr.cz děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a přejeme Vám pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů ve sportu i v soukromém a pracovním životě, v novém roce 2018!
2.1.V novém roce pěkně zostra. Plameny přivítají na svém ledě Kohouty z TáboraZNS - TAB 9:1, 25.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Nový kalendářní rok 2018 je tu a s ním i první letošní představení Plamenů na domácím ledě. A dá se očekávat bitva jak se patří. Na Bouchalky přijedou Kohouti z Tábora.
3.1.Wow! Plameny si z Kohoutů uvařily silný vývarZNS - TAB 9:1, 25.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Jestliže byste hledali lepší způsob, jak začít rok 2018, asi byste hledali marně. Plameny v prvním utkání tohoto roku naprosto deklasovaly v souboji o druhé místo tabulky Kohouty z Tábora. O vítězství rozhodla hlavně první třetina, v níž si žďárští hokejisté s chutí zastříleli a stihli si vytvořit pětibrankový náskok. Zápas si pochopitelně užili i fanoušci a hráčům nezbývá, než za fantastický večer na Bouchalkách poděkovat.

4.1.100. branka Plamenů a málem i desítka s hattrickem. Musel bych si najít ještě jednu práci, směje se Ondřej StehlíkZNS - TAB 9:1, 25.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ondřej Stehlík táhl Plameny při obrovsky povedeném večeru svými body. Nejen, že vstřelil dvě branky, ale k tomu ještě tři asistence! Už to bude stát "Stehlu" nějaké drobné do týmové pokladny. Mohlo ho to stát ale daleko více, protože žďárská devadesátka byla kousek od hattricku a desáté branky do sítě Tábora. V součtu se 100. brankou v sezoně by to už byla opravdu slušná částka. „Ale rád bych to zaplatil," ujišťuje Ondřej Stehlík.

4.1.Po šťastném závěru a trefou v prodloužení berou mladší dorostenci v zápase s pardubickým Dynamem dva bodyZNS - PAR 3:2, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Poprvé se v novém kalendářním roce 2018 představili na domácím ledě mladší dorostenci. V zápase s Pardubicemi sice po několika nepřesnostech ze svých hokejek, ale šťastném závěru zápasu kdy vyrovnali na 2:2 nakonec urvali druhý bod v prodloužení.
5.1.Jaromír Pytlík míří do Vítkovic. Kluci mě chválili, přiznává po skvělém výkonu mladíčekZNS - TAB 9:1, 25.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Teprve šestnáctiletý talent Jaromír Pytlík v posledních týdnech ohromuje svými výkony nejen žďárské fanoušky. Na debaklu proti Táboru se podílel dvěma brankami a asistencí, čímž dorovnal svoji bilanci bodu na zápas. Za patnáct utkání stihl nastřílet osm branek a svým spoluhráčům naservírovat sedm asistencí, v šestnácti letech obdivuhodný počin. Řeč byla i o jeho hře v oslabení. Ve čtvrtek navíc odcestoval do Vítkovic, kde si odbyl první trénink s extraligovým A týmem.

5.1.Starší dorost proti Havlíčkovu Brodu opět neuspěl a z Kotliny odjíždí bez boduHBR - ZNS 4:2, 0.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští starší dorostenci dnes odehráli první zápas v novém roce. I přes skvělý výkon ale na Havlíčkův Brod opět nestačili. Povedlo se jim sice otevřít skóre utkání, ale domácí Bruslaři vývoj otočili ve svůj prospěch a tři vítězné body tedy zůstávají v havlíčkobrodské Kotlině.
6.1.Plameny pojedou hájit druhou příčku v tabulce do KlatovKLT - ZNS 3:6, 26.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V prvním zápase v roce 2018 předvedli hráči Plamenů vynikající výkon a rozdrtili táborské Kohouty 9:1, což je vyneslo už na druhou příčku tabulky. Dalším vyzyvatelem žďárské družiny budou Klatovy, které mají na domácím hřišti velmi dobrou bilanci a jen málokterý tým si ze západu Čech odváží body. Klatovští na dálku bojují s Nymburkem o 6. místo v tabulce a jistě budou chtít navázat na dobré výkony na domácí ledě. Plameny tak čeká těžký soupeř, který jim v žádném případě nebude chtít odevzdat body zadarmo.
6.1.Přesilovky rozhodly, MD nestačil na Havlíčkův BrodZNS - HBR 3:6, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ačkoliv první třetina nenabídla moc zajímavých situací, ty dvě ostatní to vše nahradili. Skvělý a vyrovnaný hokej nakonec vyzněl lépe pro Havlíčkův Brod, zejména díky povedenému večeru Marka Kopice, jenž vstřelil hattrick a také hostujícímu brankáři, který Bruslaře hodně podržel.

6.1.Plameny zlomily nepříznivou bilanci na klatovském ledě a v novém roce zůstávají stoprocentníKLT - ZNS 3:6, 26.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Plameny vyrazily na západ Čech sice bez Martina Lojka a Ondřeje Stehlíka, ale do sestavy se vrátil David Vítek a vítězný debut si užil další z mladých dorostenců Lukáš Gergel. Začátek utkání se nesl v podobném duchu jako předchozí zápas s Táborem, Plameny na ledě dominovaly a v polovině střetnutí už vedly 4:0. Pak se sice domácím podařilo dotáhnout se na rozdíl jediné branky, ale závěrečná třetina už byla zase v režii žďárských hokejistů, kteří si z Klatov po dalším velmi dobrém výkonu vezou všechny 3 body.

7.1.Sympatický výkon staršího dorostu v Litvínově bohužel body nepřineslLTV - ZNS 3:2, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - K dalšímu utkání do Litvínova odjížděl starší dorost Plamenů v značně omlazené sestavě. Přesto především v první polovině utkání podal velice dobrý výkon a domácí přehrával. Po vedoucím gólu Plamenů, ale přišlo brzké vyrovnání, které žďárským hokejistům vzalo trochu vítr z plachet a domácí toho dokázali využít a navýšit svůj náskok. I přes snížení a další šance v závěru už se bohužel mladým Plamenům srovnat nepodařilo a ze severu Čech tak odjíždí i přes velmi slušný výkon bez bodů.

8.1.Nadávky fanoušků mě nerozhodí, říká po vyhroceném utkání v Klatovech Petr ŠtěpánekKLT - ZNS 3:6, 26.kolo | Ondřej Krásný, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Další několikabodový večer zažil Petr Štěpánek na ledě v Klatovech. Žďárští hokejisté nastříleli znovu šest branek a u čtyř byl právě nejproduktivnější hráč Plamenů, jenž kromě BILLA bodů nasbíral už 49 kanadských bodů. Své si vyslechl i od klatovských fanoušků, i z důvodu "sparťanské" helmy, kterou stále nosí. „Na to už jsem si zvykl, tohle mě nerozhodí," ujišťuje sedmadvacetiletý hokejista, který ještě zpětně děkuje táborským fanouškům za vyvolání jeho jména. Petr Štěpánek v našem rozhovoru shrnul celé utkání v Klatovech, ale i právě slovní útoky na jeho osobu.

9.1.Středa derby je třeba! Na Bouchalky přijede vedoucí Havlíčkův BrodZNS - HBR 4:3, 23.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - A je tu zase derby s velkým D. I tak by se dalo charakterizovat střetnutí mezi žďárskými Plameny a Bruslaři z Havlíčkova Brodu, souboj dvou nesmiřitelných rivalů a vedoucích týmů skupiny střed. Velmi prestižní zápas, který ještě umocňuje fakt, že se i ve třetím derby této sezóny utkávají dva nejvýše postavené týmy v tabulce. Dá se tedy očekávat, že k vidění bude opět hokej plný soubojů, fyzických střetů a nasazení až na hranici sebeobětování, protože ani jeden ze soupeřů jistě nebude chtít z derby odejít poražen. Atmosféru utkání navíc umocní i slavnostní chvíle na počest čerstvého člena síně slávy Jaroslava Benáka.
10.1.Neskutečný závěr! Derby rozhodl Pytlík bez slitování, Plameny nechaly vypít Bruslaře kalich hořkosti až do dna!ZNS - HBR 4:3, 23.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Další z fantastických a nezapomenutelných večerů přinesli žďárští hokejisté! Obrovské drama, prvně musely Plameny dotahovat, pak vedly o dvě branky a vzápětí o vedení přišly. Vše ale rozsekl talent českého hokeje Jaromír Pytlík, jenž minutu před koncem utkání trefil nad beton Nováka! Patnáct stovek diváků bouřilo tak mohutně, že hosté nebyli schopni se v závěrečném powerplay dostat na dostřel Řehoře, který jinak v dnešním zápase hodně podržel domácí hokejisty. Sumasumárum „DERBY JE NAŠE"!

11.1.Dokud nezazní siréna, musí se hrát furt na krev, komentoval Milan Řehoř derbyZNS - HBR 4:3, 23.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Své bohaté zkušenosti znovu zúročil Milan Řehoř, jenž pokryl v derby proti Havlíčkovu Brodu třicet pokusů soupeře a dovedl Plameny k vítězství. Zkušený brankář byl vyhlášen i nejlepším hráčem utkání, stejně tak jako na druhé straně jeho protějšek. Plameny se díky výhře bodově přiblížily prvnímu místu a hlavně odskočily třetímu Táboru.

12.1.Jsou to velké zkušenosti, je rád za šanci v áčku Luboš DospělZNS - HBR 4:3, 23.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Další šestnáctiletý mladíček, který zanechává v áčku výraznou stopu. Premiéru si Luboš Dospěl odbyl minulý týden proti Táboru, v derby si naopak užil pravou atmosféru tohoto svátečního zápasu. Hojně byl využíván na oslabení a to i v dvojici s Jaromírem Pytlíkem, což se vidí málokdy, aby se dva šestnáctiletí útočníci postavili elitní přesilovkové formaci celé soutěže.

12.1.Bude David Servis první, kdo obere Plameny v roce 2018 o body?ZNS - DCB 3:4, 27.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po úchvatném derby, které těsně před koncem rozhodl ve prospěch domácích Plamenů Jaromír Pytlík, přijde lehké uklidnění. Na led žďárských Bouchalek zavítají hosté z Českých Budějovic, kteří se pokusí jako první v tomto roce uzmout svěřencům Michala Konečného nějaké body. Ačkoliv nepůjde o tak vyhrocené utkání jako proti Havlíčkovu Brodu, jistě nepůjde o lehký zápas. David Servis dokázal již několikrát, že umí favorita zaskočit a ani tentokrát by nebylo záhodno nevyzpytatelného soupeře podcenit.
12.1.Starší dorost neuspěl proti Ocelářům a připisuje si další prohruZNS - TRI 1:3, 0.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští starší dorostenci odehráli na Bouchalkách utkání proti Ocelářům z Třince. Do zápasu vstoupily oba týmy velmi odhodlaně, ale hosté po vyhrané první třetině ze svého tempa neupustili a hostující gólman Plamenům povolil jen jeden gól. Třinečtí hokejisté si nakonec odvezli výhru 1:3. Pro Žďár tento zápas znamenal již třetí prohru v řadě.
13.1.Mladší dorost v důležitém boji o záchranu jasně porazil LetňanyZNS - LET 5:1, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V nejspíše klíčovém utkání o zachování extraligové příslušnosti dnes mladší dorostenci Plamenů vybojovali důležité 3 body. Hostující Letci se sice ve druhé třetině dostali v přesilovce do vedení, ale od té doby skórovaly už jen Plameny a nakonec přesvědčivě zvítězily 5:1.

13.1.David Servis překvapil a odváží si z Bouchalek 2 body za vítězství v prodlouženíZNS - DCB 3:4, 27.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V kontextu posledních výsledků i vzájemné bilance byly v dnešním utkání Plameny jasným favoritem. A začátek utkání tomu i odpovídal, už ve třetí minutě svěřenci Michala Konečného vedli 2:0. Hosté z jižních Čech se ale nevzdali a otočili v průběhu druhé třetiny na 2:3. Plamenům se sice podařilo ještě vyrovnat, ale v prodloužení již byli šťastnější hráči David Servisu a zaslouženě si odváží 2 body.