Dostupné kategorie

V lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.1.PF 2017RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a redakce hokejzr.cz děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a přejeme všem partnerům, fanouškům, příznivcům, trenérům, hráčům, rozhodčím, funkcionářům a rodičům pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů ve sportu i v soukromém a pracovním životě, v novém roce 2017!

2.1.Mladé Plameny vyhrály mezinárodní turnaj v Novém Jičíněmk, Miroslav BartoňN O V Ý   J I Č Í N - Během vánočních svátků se tým mladších žáků vypravil na mezinárodní turnaj o pohár HMC mladších žáků do Nového Jičína a ze severní Moravy si přivezl krásný úspěch.

2.1.Také nejmenším Plamínkům se na turnajích dařilomk, Gabriela LédlováB Ř E C L A V / Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Období zimních prázdnin je tradiční čas mládežnických turnajů. Dvou takových se zúčastnili i zástupci nejmladší kategorie. Jeden z nich dokonce sami uspořádali. Z Břeclavi si 26. prosince žďárská přípravka přivezla vítězství a na domácím ledě 30. prosince vybojovala 2. místo.
3.1.Bouchalky čeká ve středu třaskavé derby prvního s druhýmZNS - HBR 5:4, 25.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny mají za sebou úžasný závěr roku ozdobený devítizápasovou vítěznou šňůrou, která vyvrcholila parádním posledním zápasem roku proti Kolínu. Liga však pokračuje hned po novém roce a již ve středu se Konečného družina pokusí zaokrouhlit sérii výher na deset. Nebude to však snadné, do cesty se jim postaví lídr soutěže a největší regionální rival BK Havlíčkův Brod.
3.1.Severomoravský dvojboj mladšího dorostu dnes pokračuje. Přijedou VítkovicemkH A V Í Ř O V / Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Včera se po reprezentační přestávce naplno rozběhla ELIOD extraliga mladšího dorostu. Žďárští mladíci přivezli cennou výhru z Havířova a hned dnes přivítají na Bouchalkách další severomoravský tým Vítkovice.

4.1.Z hororu pohádka! Plameny otočily derby a vyhrály podesáté v řaděZNS - HBR 5:4, 25.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Přestože to po třinácti minutách nevypadalo, nakonec se více než měrou vrchovatou naplnily všechny předpoklady, které označovaly dnešní derby s Havlíčkovým Brodem za šlágr kola, výjimečný zápas a hokejový svátek. Plameny dokázaly neuvěřitelné a otočily zápas s prvním celkem tabulky, z krajně nepříznivého stavu 0:4 na 5:4. Určitě lze říci, že kdo dnes byl mezi více než šestnácti sty diváky, byl svědkem utkání, které bude patřit k těm, na něž se bude dlouho vzpomínat a vejdou do historie žďárského hokeje.

5.1.VIDEO: Musíme poděkovat fanouškům, hrajeme to kvůli nim, zářil po obratu v derby Jiří SlámaZNS - HBR 5:4, 25.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Jiří Sláma nastoupil do brankoviště ve třinácté minutě za nepříznivého stavu 0:3. Moc dlouho se neohřál a už lovil kotouč z branky. Poté on i s celým týmem Plamenů rozžhavil motory a Bruslaře ve zbytku utkání přejel. O nástupu do rozjetého vlaku, obratu a fantastické atmosféře jsme si s ním popovídali po zápase.
6.1.„Po první třetině jsme cítili, že to půjde“, popsal počátky zvratu v derby Lukáš BurešZNS - HBR 5:4, 25.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Středeční derby Vysočiny by se dalo popsat jako parádní vstup do nového roku. I když ze začátku asi málokdo věřil, že Plameny mají šanci utkání za stavu 0:4 otočit na svoji stranu, tak se tento malý zázrak nakonec podařil. Domácí znovu zabojovali a před více než šestnácti sty diváky vyhráli 5:4. Průběh zápasu nám detailně shrnul žďárský útočník Lukáš Bureš.

7.1.Plameny se porvou o jedenáctou výhru u LabeNYM - ZNS 6:0, 26.kolo | okN Y M B U R K – Žďárští hokejisté se pokusí navázat na skvělý obrat v derby a deset výher v řadě na ledě Nymburku. Nečeká je rozhodně jednoduchý soupeř, nicméně v posledních letech se Plamenům proti Polabanům dařilo bodovat. Svou cestu za dalším úspěchem načnou žďárští hokejisté v 17 hodin.
7.1.Vítěznou sérii Plamenům rázně utnul NymburkNYM - ZNS 6:0, 26.kolo | mkN Y M B U R K – Dva měsíce a dvanáct dnů, tolik času uběhlo od chvíle, kdy žďárští hokejisté naposledy odcházeli z ledu bez bodového zisku. Po čtrnácti zápasech dnes tuto sérii zastavil Nymburk, který po skvělém výkonu přehrál na domácím ledě Plameny a poslal je zpět na Vysočinu s „kanárem“. Žďárští navíc poprvé v letošní sezóně nedokázali vstřelit v utkání ani jednu branku.

9.1.Starší dorost vévodí nadstavbě, junioři utrpěli debaklokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci měli tento víkend volno, ale dvě utkání na domácím ledě odehráli ti starší. Oba soupeři ale odjeli s nepořízenou a s nadílkou branek k tomu. Junioři vyjeli na led lídra a podle očekávání si odvezli pořádný příděl, nedělní utkání bylo odložené.

10.1.„Je dobře, že jsme dostali facku. Teď se musí ukázat charakter týmu,“ hledal pozitiva po porážce v Nymburku Milan ŘehořNYM - ZNS 6:0, 26.kolo | Barbora Hronková Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Vítěznou šňůru Plamenů dokázali v sobotu přerušit hokejisté Nymburku, kteří na svém ledě vyhráli přesvědčivě 6:0. Celou situaci nám podrobněji zhodnotil žďárský gólman Milan Řehoř, který se i přes neúspěch dívá na zápas i z té pozitivní stránky.

11.1.Plameny míří v dohrávce vánočního kola do TáboraTAB - ZNS 3:0, 24.kolo | okT Á B O R - Čtyřiadvacáté kolo druhé hokejové ligy bylo na programu mezi svátky, ale utkání Plamenů s Táborem bylo odložené právě na dnešek. V dnešní dohrávce čeká na žďárské hokejisty velmi tvrdý oříšek, k souboji o druhé místo vyrazí na jih Čech bojovat o druhé místo.
11.1.Kohouti ukázali domácí sílu, Plamenům zvlhnul střelecký prachTAB - ZNS 3:0, 24.kolo | okT Á B O R - Plameny v dohrávce čtyřiadvacátého kola na Tábor nestačily již od prvních minut. Ráz zápasu dali úvodní tři minuty, ve kterých si Kohouti vypracovali dvoubrankový náskok. Veškeré naděje na bodový zisk vyhasly v polovině zápasu, kdy domácí navýšili na 3:0 a zápas měli zcela ve svých rukou. Žďárští hokejisté podruhé v řadě odešli ze zápasu bez jediného bodu a skóre 0:9, na vstřelenou branku čekají už 136 minut.

13.1.Plameny opět doma, přivítají David ServisZNS - DCB 10:3, 27.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Napravit dvě venkovní porážky se žďárští hokejisté pokusí v sobotu večer proti David Servisu. V zápase jsou Plameny favoritem, ale houževnatý soupeř nedá svěřencům Michala Konečného nic zadarmo. V obou vzájemných duelech měli navrch Žďárští, zda Plameny porazí Jihočechy i potřetí v sezoně můžete sledovat od 17.30 hodin na Bouchalkách.
14.1.Plameny nadělily David Servisu desítku! Čtyřmi góly se blýskl KuřítkoZNS - DCB 10:3, 27.kolo | Jakub Janů, Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po dvouzápasovém střeleckém suchu se Plamenům konečně podařilo zvítězit. Po vyrovnaném stavu na konci první třetiny se jim podařilo vstřelit v té druhé hned sedm branek. Převážně ta byla v dnešním utkání zlomová.
16.1.Starší dorost prohrál podruhé v sezoně, mladší přetlačil lídraokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tento víkend sehráli všechny mládežnické kategorie po jednom zápase, až na výjimku čtvrtečního duelu mladšího dorostu na ledě první Jihlavy, který mladé Plameny zvládly. První porážku v nadstavbě a druhou v sezoně utrpěl starší dorost. Junioři prohráli podesáté v řadě.

17.1.Svůj sobotní čtyřgólový příspěvek okomentoval Martin KuřítkoZNS - DCB 10:3, 27.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Sobotní utkání Plamenů proti David Servisu skončilo jasným vítězstvím domácích 10:3. Gólově zajímavá byla převážně druhá třetina, která znamenala dohromady 9 branek. Nejlepším hráčem Žďáru se stal Martin Kuřítko, střelec čtyř branek.
18.1.Úspěšnou třetí čtvrtinu potvrzují i příznivá statistická číslamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ani dvě porážky na ledech dvou silných soupeřů nic nemění na tom, že třetí čtvrtina základní části se žďárským hokejistům vydařila náramně a potvrdila tendenci vzrůstající formy již ve druhé čtvrtině. Zajímavý je jak pohled do týmových statistik, tak do individuálních statistik jednotlivých hráčů. Tato čísla potvrzují třeba fakt, že trenér Michal Konečný má k dispozici velmi vyrovnaný kádr, z něhož celkem dvanáct hráčů již dosáhlo na desetibodovou hranici produktivity.

19.1.V úterý 24. ledna přiveďte své děti na BouchalkymkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH připravil pro každé dítko, které zajímá sport a hokej, chtělo by se naučit bruslit a jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, velkou sportovní a informační akci. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět a co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.