Dostupné kategorie

V březnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123»
31.3.Rozlučka vítězná! Plameny oslavily postup do extraligy výhrou!ZNS - WBR 3:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - To byla paráda! Plameny dnes sice dlouhou dobu tahaly za kratší konec, ale nakonec v nájezdech dokázaly otočit. To vše za skvělé podpory fanoušků, kteří si poté užili společnou oslavu postupu. Sezona tak byla zakončena důstojnou tečkou, ještě jednou děkujeme za podporu!

30.3.Dnes proběhne závěrečná veřejná tisková konferenceTisková zprávaŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Jelikož je letošní sezona téměř u konce, je čas na rozbor, hodnocení a celkové ohlédnutí za právě uplynulým ročníkem. Klub SKLH pořádá ve čtvrtek od 17 hodin v kancelářských prostorách klubu veřejnou tiskovou konferenci. Hlavním tématem bude hodnocení uplynulé sezóny a výhled do té příští. Tiskové konference se zúčastní generální manažer Miloslav Šimon, trenéři "A" mužstva Michal Konečný a Jaroslav Benák, kapitán "A" mužstva Martin Pleva, brankář Milan Řehoř, trenéři mládeže a další hosté z řad hráčů, funkcionářů a partnerů klubu.
30.3.Rozlučka se sezonou! Starší dorost Plamenů oslaví proti Warrioru postup do extraligyZNS - WBR 3:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští starší dorostenci v neděli výhrou na nájezdy na ledě Opavy s předstihem zajistili postup do NOEN extraligy staršího dorostu a v pátek je čeká rozlučka s letošní veleúspěšnou sezonou. Pro fanoušky je to ideální možnost jak poděkovat svou návštěvou starším dorostencům, za tento obrovský úspěch pro žďárský hokej, protože ten bude mít v následující sezoně obě dorostenecké kategorie v nejvyšší soutěži. Také půjde o poslední zápas letošní sezony pro celý klub. Přijďte si užít poslední letošní hokejový den na Bouchalky a oslavte postup do extraligy!
29.3.VIDEO: Petr Koukal navštívil na Bouchalkách víkendový turnaj minihokeje. Je to kouzelné místo, říkámk, Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V sobotu se na žďárských Bouchalkách uskutečnil turnaj minihokeje pro ročníky 2008 a 2009. Kromě domácích Plamenů přijel na turnaj i slovenský extraligový celek HK 36 Skalica nebo z tuzemska Jaroměř, Ledeč nad Sázavou nebo Chrudim. Velký úspěch zaznamenal ročník 2009, který svůj turnaj dokázal vyhrát, o rok starší kolegové skončili čtvrtí. Na turnaj přišel žďárské Plamínky povzbudit i mistr světa, žďárský odchovanec Petr Koukal, jehož jsme pozvali před kameru.

27.3.VIDEO: Je to obrovský úspěch pro žďárský hokej, přiznává Biegl. Kapitán Geba: Tým byl výborný!OPA - ZNS 4:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ve včerejších pozdních hodinách přijeli starší dorostenci z daleké Opavy, ovšem přivezli velice cenné zboží v podobě extraligy. Zápas a kvalifikaci zhodnotil hlavní trenér Radovan Biegl, který byl pochopitelně spokojený. K mikrofonu se postavil i střelec jedné z branek nedělního zápasu Jakub Nečas. Jako kapitán se pod jeden z největších úspěchů mládeže žďárského hokeje podepsal Karel Geba, který je rád, že tým plnil všechny úkoly, které měl a po zásluze postoupil do extraligy.

26.3.Starší dorost se dnes může radovat z postupu do extraligyOPA - ZNS 4:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýO P A V A - Starší dorostenci dnes odpoledne rozehrají třetí kolo kvalifikace o NOEN extraligu staršího dorostu. Vyjíždí na led Opavy, kterou v prvním kole Plameny rozstřílely vysoko 6:1. K postupu do nejvyšší dorostenecké soutěže Plamenům stačí získat alespoň bod!

26.3.Starší dorost veze z Opavy dva body a extraligu!OPA - ZNS 4:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýO P A V A - Po první třetině to vypadalo nadějně, v šestadvacáté minutě už téměř jistě, ale Opava se ještě ve zbytku utkání zmohla na vyrovnání. Ovšem i remíza starším dorostencům Žďáru stačila k tomu, aby měli jistotu postupu do nejvyšší dorostenecké soutěže! Že Nagy v nájezdech vystřelil bonusový bod, už je jen taková třešnička na dortu. To nejpodstatnější z dnešního zápasu je, že starší dorost SKLH Žďár nad Sázavou je pro následující sezonu extraligový!

23.3.VIDEO: Přestali jsme hrát, mrzelo Řehoře. Pleva je na svůj tým pyšnýZNS - HBR 2:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Poslední pozápasové letošní ohlasy poskytl Milan Řehoř, který se v play-off rozchytal do výborné formy, ale vyrovnání jedenáct sekund před koncem zabránit nedokázal. Krátce zhodnotil vyřazovací boje, stejně tak i kapitán Martin Pleva, který před svým týmem smeknul. Tým Plamenů doprovázela velká zranění, kapitán Pleva dokonce hrál se zlomenou rukou! Nechybělo ani první hodnocení sezony z úst žďárského kapitána, který nezapomněl poděkovat za skvělou podporu fanoušků.

21.3.„Cítili jsme se hrozně, ale jsme rádi za povedenou sezónu,“ snažil se zahnat smutek z vyřazení Michal KaňkaZNS - HBR 2:3, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Čtvrtý čtvrtfinálový zápas znamenal ukončení sezóny pro žďárské Plameny, a přitom chybělo 11 vteřin a bylo by vše úplně jinak. I přesto však za sebou mají Plameny povedenou sezónu. Poslední pozápasový rozhovor letošní sezóny nám poskytl Michal Kaňka.

20.3.Starší dorost rozstřílel Warrior a k extralize mu stačí jakýkoliv další bodový ziskWBR - ZNS 1:5, 0.kolo | Ondřej KrásnýB R N O - Starší dorostenci Žďáru vyhráli na brněnském ledě vysoko 5:1, ačkoliv po první třetině prohrávali. Po domácí výhře s Opavou stačí svěřencům Radovana Biegla a Jaromíra Pytlíka jakýkoliv bodový zisk. Kvalifikace o extraligu staršího dorostu pokračuje v pátek, kdy Plameny vyrazí na led Opavy.

18.3.Bitva roku je tady! Plameny se pokusí vybojovat rozhodující pátý zápas čtvrtfináleZNS - HBR 2:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny dnes budou čelit konci sezony, dnes musí vyhrát a není kam uhnout. Pomoci k tomu by jim měly naplněné Bouchalky, ze kterých soupeři odjíždí s jednou porážkou za druhou. Dnes budou žďárští hokejisté potřebovat podporu fanoušků více, než kdykoliv jindy, jelikož v případě vítězství by se série přestěhovala zpět do Kotliny a v rozhodujícím pátém zápase, se už může stát cokoliv. Atraktivní, vyhrocený duel s tribunami naplněnými doslova k prasknutí začíná v 17.30 hodin!
18.3.Je dobojováno. Bylo to blízko, ale Plamenům skončila sezónaZNS - HBR 2:3, 0.kolo | mk, okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Rekordní návštěva téměř dva a půl tisíce diváků dnes sledovala bitvu jako řemen, ve které žďárské Plameny bojovaly o udržení naděje. A dařilo se jim to dlouho. Poté, co ve třetí části hry otočily stav utkání z 0:1 na 2:1, byli Žďárští blízko prodloužení série do pátého zápasu. Hosté však jedenáct sekund před koncem dokázali při power-play vyrovnat a v prodloužení si zajistili postup do závěrečného kola play-off. Domácí hráči se tak loučili se svými skvělými fanoušky a s vydařenou sezónou.

17.3.Starší dorost dnes doma otevře extraligovou kvalifikaciZNS - OPA 6:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorostenci v pátek večer na domácím ledě přivítají v prvním kole kvalifikace o extraligu Slezan Opava, tedy vítěze nadstavbové části na Východě. Následně žďárské Plameny odehrají ještě čtyři kola, během nichž se rozhodne o dvou extraligových účastnících do další sezony. Druhým soupeřem bude brněnský Warrior.

17.3.Před sobotním klíčovým duelem…mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již zítra čeká Plameny klíčový zápas celé sezóny a to je něco, co si jistě nenechá uniknout žádný Žďárák, žádný sportovní fanoušek, žádný příznivec ledního hokeje. Každopádně je to poslední letošní derby na Bouchalkách, protože případný rozhodující zápas by se hrál v brodské Kotlině. A strmě stoupající návštěvnost posledních zápasů, zájem o vstupenky v předprodeji a celkové ohlasy dávají tušit, že tentokrát bude hranice dvou tisíc výrazně překročena a bude atakován rekord z loňského derby (2253). Proto neuškodí připomenout si některé organizační pokyny a informace.

17.3.Starší dorost zvládl první důležitý krok v boji o extraligu a porazil doma Opavu 6:1ZNS - OPA 6:1, 0.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po nerozhodném stavu 1:1, který svítil během druhé přestávky na tabuli, se mladé Plameny během třetí třetiny přece jen pořádně rozhořely a porazily Opavu vysoko 6:1.
16.3.Plameny dnes na Bruslaře nestačily a v sobotu budou bojovat o udržení ve hřeHBR - ZNS 4:1, 0.kolo | mkH A V L Í Č K Ů V   B R O D – Nesmírně důležitý třetí zápas čtvrtfinálové série dnes mnohem lépe zvládli hokejisté Havlíčkova Brodu. Od prvních minut byli hosté pod velkým tlakem, ale paradoxně to byli oni, kteří první třetinu vyhráli 0:1. Ve druhé se však již Brodští začali prosazovat, svůj nápor ještě zesílili a zjevnou herní převahu projevili i brankově a otočili stav na 3:1. V závěrečné dvacetiminutovce se Plameny vzchopily k odporu a vytvořili si šance na zdramatizování zápasu, ale nedokázaly vsítit kontaktní branku. Domácí v závěru zpečetili své vítězství trefou do opuštěné žďárské klece. Havlíčkův Brod se tak ujal vedení 2:1 na zápasy a Plevova parta bude v sobotu na Bouchalkách bojovat o prodloužení sezóny.

15.3.„V takové atmosféře každej hraje, každej maká,“ užívá si play-off Lukáš KrupkaZNS - HBR 8:3, 0.kolo | Barbora Hronková, Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V úterní večer se na Bouchalky vydaly téměř dva tisíce diváků, aby zhlédly druhý souboj mezi Havlíčkovým Brodem a žďárskými Plameny. Domácí tým vyrovnal sérii zápasů na 1:1, když zvítězil na svém ledě 8:3. Více k utkání nám řekl Lukáš Krupka.

15.3.VIDEO: Na Brod si věříme, přiznává Gregar, Pleva je rád za povedené přesilovkyZNS - HBR 8:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - To byla kanonáda! Plameny ve druhém zápase Havlíčkův Brod jednoznačně přejely a náladu si nenechaly zkazit ani zákeřnou hrou hostů. Martin Gregar je rád, že se domácím podařilo vyrovnat již v první třetině a přiznává, že na Havlíčkův Brod si ždárští hokejisté věří. Kapitán Plamenů Martin Pleva si myslí, že úterní duel rozhodly přesilové hry a předpovídá, že početní výhody mohou rozhodnout i celou sérii. Do třetího duelu ale Plameny vstupují opět za vyrovnaného stavu, čehož jsou si hráči moc dobře vědomi, rozhovory s oběma respondenty ve videu!
14.3.Série se dnes stěhuje do narvaných Bouchalek, srovnají Plameny krok?ZNS - HBR 8:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po prvním čtvrtfinále Plameny teprve poprvé v letošním play-off prohrávají. Srovnat krok se dnes žďárští hokejisté pokusí před zaplněným hledištěm na Bouchalkách, které vidělo porážku Plamenů naposledy 1. října. Bruslaři ale udělají vše pro to, aby tuto sérii domácí nedobytnosti přerušili. V případě úspěchu by žďárští hokejisté nejen srovnali stav série, ale dostali se do lepší herní pohody. Nervy drásající duel startuje od osmnácti hodin!
14.3.Plameny předvedly Havlíčkovu Brodu další parádní obrat a vyrovnaly stav sérieZNS - HBR 8:3, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Téměř dvě tisícovky diváků viděly další parádní vystoupení žďárských hokejistů. Poté, kdy v páté minutě vedl Havlíčkův Brod 0:2, asi málokdo věřil v tak úžasný výsledek. Plameny ale do konce první dvacetiminutovky stihly vyrovnat a pak už následovala spanilá jízda, ve které deklasovaly rivala 8:3. Stejně jako v minulém domácím zápase s tímto soupeřem, ukázali Žďárští, jak se otáčí zápasy. Utkání provázela strhující atmosféra a díky srovnání série na 1:1, je jisté, že se už dnes můžeme těšit na pokračování v sobotu na Bouchalkách.