ZNS - HAV 1:7 - Nezvládnutá třetí třetina znamená pro Plameny debakl

39., sobota 18.2.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - AZ Havířov ZNS - HAV
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Půža, Lojek, Macek, Grauer, Pleva, Vašíček, Kališ, Kulhánek - Prokš, Chlubna, Kunstmüller, Bureš, Kotlík, Wasserbauer, Štola, Gregar, Pazourek
AZ Havířov: Štipčák - Kunc, Havlík, Hudec, Kuboš, Ščurek, Kolarz "C", Mrowiec - Mrva"A", Spratek, Antoníček - Tvrdý, Zdeněk "A", Haas - Pastor, Ćmiel, Pawliczek - Apolenář, Pavlík

Branky a nahrávky: 50. Wasserbauer (Chlubna) – 5. Zdeněk (Hudec, Haas), 48. Havlík (Kunc, Čmiel), 48. Antoníček (Apolenář, Ščurek), 50. Apolenář (Antoníček, Kunc), 53. Zdeněk (Kunc, Tvrdý), 54. Apolenář (Spratek), 60. Tvrdý (Zdeněk). Rozhodčí: Kohoutek - Kučera, Štěrba. Vyloučení: 11:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 470. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7.

Domácím hokejistům nevyšel dobře vstup do utkání, když v polovině 5. minuty inkasovali první gól. Na další góly si však diváci museli počkat až do třetí třetiny. V ní Plameny inkasovali šest branek a hostující Havířov si tak připisuji zasloužené vítězství.