ZNS - NJI 4:5sn - Prokletí nájezdů trvá a Plameny berou pouze bod

Zveřejněno 28.01.2023 | Redakce
SKLH Žďár nad Sázavou Nový Jičín
33., sobota 28.1.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - Nový Jičín ZNS - NJI
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Grauer, Havlík, Macek Pleva, (C), Ludvík, Půža – Štola, Vaňkovský, Bureš (A), Kunstmüller, Chlubna, Wasserbauer (A), Prokš, Jícha, Čejka, Gregar.
Nový Jičín: Šimonů (Hořejší) – Hruška, Váňa, Holaň, Hladiš, Kožený, Andrýsek – Handl, Kafka, Konečný, Lehečka, Gebauer, Hilšer, Sluštík, Flok, Štefka, Franek, Květoň (C), Maliník.
Branky a nahrávky: 5. Chlubna (Štola, Půža), 17. Havlík, 37. Čejka (Jícha, Prokš), 48. Čejka (Wasserbauer) – 20. Franek (Konečný, Hruška), 27. Franek (Andrýsek), 50. Květoň (Konečný, Maliník), 51. Flok (Lehečka, Květoň), rozh. náj. Gebauer. Rozhodčí: Michal Maršálek – Jan Gregar, Dominik Kalina. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 420. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:5.
Utkání 33. kola nabídlo velice zajímavou podívanou. Plameny se v jeho průběhu dostaly dvakrát do dvoubrankového vedení, ale bohužel ani jednou jej nedokázaly udržet, a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm branka nepadla a došlo až na samostatné nájezdy, ve kterých měli Ďáblové jasně navrch, když proměnili tři ze čtyř pokusů, zatímco domácí ani jeden a připisují si do tabulky pouze jeden bod. Další utkání je na programu ve středu, když se naši hokejisté představí opět na domácím ledě proti rozjetému Hodonínu.

Reportáž