Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.
|
1 |
10.09.2021 |
Třinec |
Č.Budějovice |
4:0 |
1 |
10.09.2021 |
Liberec |
Hr. Králové |
1:0 |
1 |
10.09.2021 |
Pardubice |
Plzeň |
4:0 |
|
3 |
14.09.2021 |
Kladno |
Hr. Králové |
0:3 |
|
7 |
24.09.2021 |
Zlín |
K. Vary |
0:3 |
|
10 |
01.10.2021 |
Hr. Králové |
Ml. Boleslav |
2:0 |
|
11 |
03.10.2021 |
Č.Budějovice |
Litvínov |
0:3 |
|
12 |
08.10.2021 |
Zlín |
Ml. Boleslav |
0:4 |
12 |
08.10.2021 |
Hr. Králové |
Kometa |
3:0 |
|
13 |
10.10.2021 |
Ml. Boleslav |
Kladno |
3:0 |
13 |
10.10.2021 |
Pardubice |
Olomouc |
0:1p |
|
5 |
13.10.2021 |
Pardubice |
Vítkovice |
6:0 |
|
14 |
14.10.2021 |
K. Vary |
Plzeň |
3:0 |
14 |
15.10.2021 |
Olomouc |
Litvínov |
1:0 |
|
15 |
17.10.2021 |
Vítkovice |
Liberec |
1:0p |
15 |
17.10.2021 |
Třinec |
Ml. Boleslav |
5:0 |
|
16 |
21.10.2021 |
Ml. Boleslav |
Olomouc |
0:2 |
16 |
22.10.2021 |
Č.Budějovice |
Třinec |
0:1 |
|
17 |
24.10.2021 |
Liberec |
Litvínov |
3:0 |
|
21 |
02.11.2021 |
Třinec |
Hr. Králové |
0:2 |
21 |
02.11.2021 |
Olomouc |
Vítkovice |
2:0 |
|
22 |
05.11.2021 |
Třinec |
Kladno |
2:0 |
|
24 |
19.11.2021 |
Litvínov |
Ml. Boleslav |
5:0 |
|
25 |
21.11.2021 |
Č.Budějovice |
Sparta |
2:0 |
|
26 |
26.11.2021 |
K. Vary |
Ml. Boleslav |
3:0 |
|
30 |
05.12.2021 |
Ml. Boleslav |
Třinec |
0:3 |
30 |
05.12.2021 |
Kladno |
Sparta |
0:6 |
30 |
05.12.2021 |
Olomouc |
Kometa |
0:2 |
|
31 |
10.12.2021 |
Třinec |
Č.Budějovice |
3:0 |
|
32 |
12.12.2021 |
Litvínov |
Liberec |
2:0 |
|
37 |
30.12.2021 |
Olomouc |
Hr. Králové |
0:1 |
|
36 |
02.01.2022 |
Sparta |
Ml. Boleslav |
7:0 |
|
39 |
07.01.2022 |
Olomouc |
Zlín |
4:0 |
|
40 |
09.01.2022 |
Kladno |
Olomouc |
2:0 |
|
43 |
26.01.2022 |
Pardubice |
Olomouc |
3:0 |
|
44 |
30.01.2022 |
Hr. Králové |
Vítkovice |
3:0 |
|
47 |
30.01.2022 |
Třinec |
Plzeň |
0:1 |
47 |
30.01.2022 |
Pardubice |
Ml. Boleslav |
0:4 |
|
49 |
04.02.2022 |
Ml. Boleslav |
Plzeň |
0:3 |
|
50 |
06.02.2022 |
Hr. Králové |
Zlín |
4:0 |
|
43 |
08.02.2022 |
Ml. Boleslav |
Kladno |
0:1p |
43 |
11.02.2022 |
Plzeň |
Zlín |
4:0 |
|
49 |
11.02.2022 |
Pardubice |
Kometa |
4:0 |
|
51 |
11.02.2022 |
Třinec |
Hr. Králové |
0:2 |
51 |
11.02.2022 |
Kladno |
K. Vary |
5:0 |
|
52 |
13.02.2022 |
Litvínov |
Sparta |
0:5 |
52 |
13.02.2022 |
Vítkovice |
Ml. Boleslav |
3:0 |
|
42 |
15.02.2022 |
K. Vary |
Č.Budějovice |
0:4 |
|
55 |
21.02.2022 |
Třinec |
K. Vary |
7:0 |
55 |
23.02.2022 |
Sparta |
Č.Budějovice |
2:0 |
|
56 |
25.02.2022 |
Liberec |
Plzeň |
1:0 |
|
42 |
27.02.2022 |
Olomouc |
Třinec |
3:0 |
|
54 |
02.03.2022 |
Liberec |
Třinec |
2:0 |
|
58 |
04.03.2022 |
Hr. Králové |
Litvínov |
3:0 |
58 |
04.03.2022 |
Kladno |
Ml. Boleslav |
2:0 |
|
59 |
06.03.2022 |
Kometa |
Kladno |
3:0 |
|
60 |
08.03.2022 |
Zlín |
Pardubice |
0:3 |
60 |
08.03.2022 |
Olomouc |
Kometa |
2:0 |
Četnost výsledků
výhry domácích | remízy | výhry hostí |
| | |
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.