Články o mládeži

VIDEOREPORTÁŽ: Ohlédnutí za akcí Pojď hrát hokej

VIDEOREPORTÁŽ: Ohlédnutí za akcí Pojď hrát hokej Ještě Vám dlužíme videoreportáž z populární akce Pojď hrát hokej, která se konala v úterý 16. ledna 2024 ve spolupráci s Českým hokejem. Jak jsme již zmínili, tak se sešlo celkem devětatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
neděle 28.1.2024 | Redakce
 

Zlínský kraj hostí Mistrovství České republiky krajů 2024

Zlínský kraj hostí Mistrovství České republiky krajů 2024 VE DNECH 22. - 25.1. PROBÍHÁ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KRAJŮ 2024 A ANI LETOS VE VÝBĚRECH NECHYBÍ ODCHOVANCI ŽĎÁRSKÉ MLÁDEŽE.

 
pondělí 22.1.2024 | Redakce
 

Přijďte v úterý 16. ledna na Bouchalky na akci Týden hokeje

Přijďte v úterý 16. ledna na Bouchalky na akci Týden hokeje V úterý 16. ledna 2024 od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 
úterý 9.1.2024 | Redakce
 

Mládežnické celky mají za sebou první zápasy nového roku

Mládežnické celky mají za sebou první zápasy nového roku První lednový víkend přinesl další zápasy naší mládeže, v nichž se všechny celky představily na ledě soupeřů. Dorostenci nezaváhali a prodloužili sérii vítězných zápasů už na 4 v řadě, starší žáci nadělovali v Pelhřimově!

 
pondělí 8.1.2024 | Anna Daňsová
 

Mládež má za sebou poslední zápasy kalendářního roku, vítězství zapsali jen mladší žáci

Mládež má za sebou poslední zápasy kalendářního roku, vítězství zapsali jen mladší žáci Poslední zápasy v tomto kalendářním roce odehrály mládežnické kategorie Plamenů v sobotu, bohužel se jim v nich příliš nedařilo. Devátá třída nestačila na Scorpions Brno, starší žáci schytali debakl, pouze mladším žákům se podařilo zakončit rok vítězně.

 
pondělí 18.12.2023 | Anna Daňsová
 

VIDEO: Během nedělního náboru opět naděloval Mikuláš

VIDEO: Během nedělního náboru opět naděloval Mikuláš Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.

 
středa 13.12.2023 | Redakce, foto: Aleš Koželuh (ilustrativní foto)
 
Další stránky
123456»