Články o mládeži

Naše žákovské kategorie prožily velice podařený víkend

Naše žákovské kategorie prožily velice podařený víkend Utkání našich juniorů bylo, na žádost hostů z pražského Smíchova, odloženo na jiný termín, a tak měly o víkendu na programu svoje zápasy alespoň naše žákovské kategorie. V následujícím článku vám tak přinášíme souhrn jejich výsledků za uplynulý víkend.

 
pondělí 29.11.2021 | Redakce
 

Junioři napravili přechozí zaváhaní, stejně tak i naši dorostenci

Junioři napravili přechozí zaváhaní, stejně tak i naši dorostenci O víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou. I tento víkend byl bohužel zápasy program ovlivněn pandemií koronaviru, proto musely být některé zápasy odloženy na jiný termín.

 
středa 24.11.2021 | Redakce
 

Starší žáci zvládli další těžký duel, naopak junioři podruhé v řadě padli

Starší žáci zvládli další těžký duel, naopak junioři podruhé v řadě padli O víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou. I tento víkend byl bohužel zápasy program ovlivněn pandemií koronaviru, proto musely být dva zápasy odloženy na jiný termín.

 
pondělí 15.11.2021 | Redakce
 

Naši mládežníci mají za sebou další odehraný víkend

Naši mládežníci mají za sebou další odehraný víkend V minulém týdnu měli na programu svoje zápasy, kromě našeho A-mužstva, i naši mládežníci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.

 
úterý 9.11.2021 | Redakce
 

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo přes 20 nových nadějí

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo přes 20 nových nadějí V pondělí 20. září 2021 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo dvaadvacet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
středa 22.9.2021 | Redakce
 

Akce Pojď hrát hokej se vrací v pondělí 20. září na Bouchalky!

Akce Pojď hrát hokej se vrací v pondělí 20. září na Bouchalky! Tak jako i v minulých letos, nebude ani letos na podzim chybět akce pořádaná klubem SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem akce Pojď hrát hokej!. Tato akce má za cíl přilákat, co nejvíce dětí k hokeji a jistě vám rodiče i děti, které již tuto akci navštívili, že stála za to. V pondělí 20. září v 16 hodin je další pokračování, tak si to nenechte ujít!

 
středa 15.9.2021 | Redakce
 
Další stránky
123456»