KOP - ZNS 7:1 - Plamenům se úvodní duel hrubě nevydařil

1., sobota 24.9.2022
Kopřivnice - SKLH Žďár nad Sázavou KOP - ZNS
Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Ficek, Már, Dluhoš, Bartošák, Bail, Marek, Petrek – Häring, Brodek, Gola, Mach, Pavlík, Pargáč, Kleniar, Suchý, Velecký, Pindel, Fojtík, Sluštík.
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Pleva, Macek, Pražák, Kubíček, Havlík, Peslar, Lojek – Vaňkovský, Grauer, Štěpánek, Pilný, Štola, Wasserbauer, Prokš, Jícha, Chlubna, Adam, Bureš, Gregar.
Branky a nahrávky: 8. Pargáč (Mach, Kleniar), 15. Mach (Dluhoš, Bartošák), 22. Petrek (Sluštík), 26. Velecký (Ficek, Pindel), 34. Petrek (Ficek, Suchý), 37. Ficek (Petrek, Kubáň), 49. Fojtík (Marek, Pindel) – 3. Chlubna (Vaňkovský). Rozhodčí: Blaha – Bartoň, Tvrdý. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 619. Průběh utkání: 0:1, 7:1.
Hned první kolo druhé ligy přineslo pro Plameny kruté vystřízlivění. První třetina byla sice ještě gólově vyrovnaná, ale od druhé třetiny domácí převzali otěže zápasu do svých rukou a celé utkání jasně ovládli. Další utkání čeká naše hokejisty ve středu, kdy zavítají na led Hodonína.

Ladislav Majkus (trenér HC ISMM Kopřivnice): Tým dneska hrál dobře a díky tomu jsme vyhráli. Všichni hráč hráli jako jeden muž a toho si moc vážím. Děkuji všem co dneska přišli.

Martin Sobotka (SKLH Žďár nad Sázavou): Zápas nám bohužel absolutně nevyšel. To, na co jsme se v týdnu chystali, nám v zápase zlomilo vaz. Ztráty kotoučů ve středním pásmu, které soupeř nekompromisně trestal. Nebyli jsme schopni se za celý zápas přizpůsobit tempu soupeře, proto pak vypadá výsledek takto jednoznačně. Musíme se z toho poučit a příští utkání začít úplně jinak. Máme na čem pracovat, abychom do další utkání mohli pomýšlet na body.