Plameny opět doma, přijedou Lední medvědi

Zveřejněno 15.08.2017 | Ondřej Krásný
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Do úvodního kola nového ročníku druhé hokejové ligy zbývá bez dvou dnů, jeden měsíc. Příprava je tak v plném proudu a Plameny nastoupí do třetího přátelského zápasu. Naposledy to byla na Bouchalkách pořádná kanonáda, a jestli se bude žďárským hokejistům proti Pelhřimovu dařit stejně jako minulý týden proti Žihadlům, se můžete sami na vlastní oči přesvědčit v úterý od osmnácti hodin. Pro Lední medvědy bude dnešní přípravný zápas zároveň letošní premiérou.

Foto: Petr Nedvěd

Hokejisté Pelhřimova v loňské sezoně dvakrát žďárským hokejistům sebrali body. Dnes sice o ně nepůjde, ale opět zápas trochu napoví, jak na tom jednotliví hráči jsou. A to ať už fyzicky nebo, co se týče rozehranosti. Jak kouč Konečný avizoval, Plameny mají stále na čem pracovat, dnes budou mít další možnost, jak se co nejlépe připravit na novou sezonu.

PELHŘIMOVSKÁ PREMIÉRA

Plameny letos začaly přípravu o něco později než ostatní týmy, nebo než bývá ve Žďáře obvyklé. Ještě hůř ale na tom jsou Lední medvědi, kteří teprve 15. srpna odehrají první přátelské utkání. V tomto směru se očekává pro žďárské hokejisty veliká výhoda. Do utkání s velikou pravděpodobností nastoupí opět několik mladíků, kteří se poperou o místo v základní sestavě.

NOVÉ VEDENÍ, ALE JINAK LEDNÍ MEDVĚDI BEZE ZMĚN

Tradiční celek druhé hokejové ligy Pelhřimov má svoji kostru kádru několik let stálou a bez větších zásahů. Největší změnu přes léto Lední medvědi neprovedli na ledě, nýbrž v kanceláři. Mužstvo na pozici manažera převzal po panu Aleši Kučerovi František Dvořák, jenž dosud vedl několik let hokej v Jindřichově Hradci. S ním přišel nedávno do týmu i brankář Michael Formánek, který modrožlutý dres oblékal během loňské sezony. Na pozici trenéra zůstal teprve pětadvacetiletý Jan Dvořák, který se může pyšnit titulem nejmladšího trenéra.

V PRODEJI JIŽ BUDOU PERMANENTKY

Pro fanoušky, kteří si chtějí s předstihem zajistit permanentky na další sezonu už bude možnost. Na pokladně zimního stadionu se začnou celosezonní nebo i TEN permanentky prodávat již od úterního zápasu s Pelhřimovem. O cenách a více informacích se dočtete ZDE.

Přípravné zápasy muži - P3

SKLH Žďár nad Sázavou

15.08.2017

18:00

HC Lední Medvědi Pelhřimov