Dostupné kategorie

V říjnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.10.ZNS - OPA 4:1 - Skvělá třetina rozhodla o výhře PlamenůZNS - OPA 4:1, 3.kolo | Redakce, Anna DaňsováPo vítězném utkání v Hodoníně čekala Plameny premiéra na domácím ledě proti houževnaté Opavě, která po debaklu v Kopřivnici rozhodně měla co napravovat. Po vyrovnaném utkání, v němž hosté dlouho drželi jednobrankový náskok z první třetiny, se nakonec žďárským hokejistům podařilo stav otočit díky velmi trpělivé hře a povedené třetí třetině. Ve středu Plameny čeká další těžký domácí zápas proti velmi silnému soupeři z Vyškova, který suverénně ovládl obě odehraná utkání.
3.10.První říjnový víkend byl nabitý deseti zápasy mládežnického hokejeAnna DaňsováUplynulý víkend se nesl ve znamení mládežnických zápasů, když žďárští plamínci odehráli dohromady 10 utkání. Dorostenci se blýskli dvěma vysokými výhrami, při nichž neinkasovali ani jednu branku, na vítězné vlně se vezli také hokejisté deváté třídy, naopak žákovským kategoriím se příliš nedařilo.
3.10.ŠTĚPÁNEK: Můžu tu strávit celou sezonu, ale třeba také zítra odejítZNS - OPA 4:1, 3.kolo | RedakceJak už je u něj v posledních sezonách zvykem, i tu letošní zahájil útočník Petr Štěpánek v dresu Plamenů. Zda bude mít jeho angažmá ve Žďáře v tomto ročníku delšího trvání, ale také, jak hodnotí vstup do sezony, to prozradil v krátkém rozhovoru.
4.10.Ve středu přivítají Plameny na domácím ledě silný Vyškov ZNS - VYS 0:5, 4.kolo | Redakce, Anna DaňsováPo vydařené třetí třetině a skvělém obratu v sobotu doma proti Opavě čeká Plameny na Bouchalkách další velmi těžká zkouška v podobě zápasu s Vyškovem, který zatím předvádí skvělé výkony. Podaří se Plamenům navázat vítězně na sobotní zápas a zastavit rozjetého soupeře? Přijďte je podpořit v cestě za třetím vítězstvím, již tuto středu od 18:00. A během zápasu můžete přispět i na dobrou věc! Více se dozvíte v našem článku.
5.10.ZNS - VYS 0:5 - Bezkrevný výkon a jednoznačná prohra PlamenůZNS - VYS 0:5, 4.kolo | RedakceZápas hned od první minuty naznačil, jak se bude jeho průběh vyvíjet. Hosté jednoznačně dominovali a jen díky výbornému Slámovi šli naši hokejisté do kabiny po první siréně jen s jednogólovým mankem. Ve druhé třetině se Plameny nadechly k náporu, ve dvojnásobné přesilovce si vytvořily několik velkých šancí, ale bohužel je neproměnily a hosté trestali dvěma góly. Ve třetí části přidali Jihomoravané ještě další dvě branky a odvážejí si z Bouchalek jednoznačné vítězství.
6.10.WASSERBAUER: S podobným výkonem bychom doma nevyhráli žádný zápasZNS - VYS 0:5, 4.kolo | RedakceHodně nevydařený duel sehráli ve středu hokejisté Žďáru nad Sázavou ve čtvrtém kole 2. ligy – skupiny Východ. S útočníkem Janem Wasserbauerem jsme rozebrali příčiny vysoké domácí prohry Plamenů 0:5.
7.10.Plameny vyrazí na horký led loňského účastníka první ligyHAV - ZNS 3:5, 5.kolo | Redakce„Jakou asi můžeš mít cestu do Havířova?" ptá se protiotázkou Jiří Langmajer v roli hokejového trenéra Luboše Hrouzka v hokejovém seriálu Lajna. No a právě do statutární města v Těšínském Slezsku vyrazí v sobotu Plameny, po nevydařeném domácím utkání s Vyškovem, pokusit se získat další druholigové body. Utkání startuje v 17:00 v havířovské Gascontrol Aréně. A nezapomeňte, utkání můžete sledovat i na Czech Ice Hockey TV!
8.10.HAV - ZNS 3:5 - Skvělá třetí třetina rozhodla o výhře PlamenůHAV - ZNS 3:5, 5.kolo | RedakcePrvní minuty utkání patřily jednoznačně domácím, kteří ale z tohoto tlaku dokázali vytěžit pouze jednu branku. Bohužel pro Plameny hned v úvodu druhého dějství se prosadili Havíři podruhé a s hosty to vypadalo špatně. Jenomže ve třetí třetině přišel od Plamenů doslova gólový uragán, pěti přesnými zásahy dokázaly otočit skóre a připisují si tak do tabulky důležité tři body.
10.10.Dorostenci vyhráli derby, naopak deváťáci těsně podlehli JihlavěAnna DaňsováDruhý říjnový víkend přivítal na Bouchalkách velmi napínavé a atraktivní utkání “deváťáků” s Duklou Jihlava. Plamínci po srdnatém výkonu podlehli soupeři pouze o jednu branku, když dokonce vedli po první třetině 3:1. Výsledkově se dařilo dorostencům a starším žákům „A” i „B”, naopak mladší žáci vysoko podlehli Světlé nad Sázavou.
10.10.KOTLÍK: Pomalu se dostávám do potřebného tempaHAV - ZNS 3:5, 5.kolo | RedakceZnovu po sedmi letech se v sestavě Plamenů opět objevuje útočník Dan Kotlík. Jelikož ale pracuje v české armádě, není trenérům SKLH pokaždé k dispozici. V sobotu ale byl právě on jedním ze strůjců velkého obratu na ledě Havířova, kde hokejisté Žďáru zvítězili 5:3. „Třetí třetinu jsme na soupeře vlétli a nepříznivé skóre dokázali otočit,“ pochvaloval si dvaatřicetiletý útočník Plamenů.
11.10.Na Bouchalky se vrací derby Vysočiny s Havlíčkovým BrodemZNS - HBR 4:5, 6.kolo | Anna Daňsová, RedakcePo sobotním fantastickém obratu v Havířově se budou žďárští hokejisté snažit navázat výkonem na povedenou třetí třetinu již tuto středu, kdy na Bouchalky zavítá po dvouleté pauze Havlíčkův Brod. Přijďte podpořit Plameny v prvním derby letošní sezony a pomoct jim k vítězství! Zápas startuje v 18:00!
12.10.ZNS - HBR 4:5 - Plameny opět mocně dotahovaly, tentokrát ale bez úspěchuZNS - HBR 4:5, 6.kolo | RedakcePrvní třetina derby mezi Plameny a Havlíčkovým Brodem byla sice na šance vyrovnaná, ale hosté se i tak dostali do jednobrankového vedení díky Petržilkovi. Ve druhém dějství měli domácí sice ze začátku tlak, ale trestali pouze Bruslaři, kteří se trefili hned třikrát a po druhé dvacetiminutovce šli do kabin za tříbrankového vedení. V poslední části Plameny spustily pro ně již klasický kolotoč, ale hosty držel výborný Nedvěd v brance. Deset minut před konce sice svěřenci Martina Sobotky snížili na rozdíl jedné branky, ale na víc se již nezmohli a odcházejí tak z derby s těsnou prohrou 4:5.
14.10.PESLAR: V klubu mi všichni vycházejí maximálně vstřícZNS - HBR 4:5, 6.kolo | RedakceByl to velký návrat těsně před začátkem letošní sezony. Obránce Jakub Peslar se v dresu Plamenů, který už před časem po dvě sezony oblékal, opět objevil se startem nového druholigového ročníku. Jelikož bydlí až v daleké Ostravě, nenastupuje do všech zápasů. Navíc aktuálně působí v pozici asistenta trenéra národního týmu žen a věnuje se soukromým projektům v rámci hokeje. O tom všem se třicetiletý hráč rozpovídal v krátkém rozhovoru.
16.10.Plameny přivítají na Bouchalkách univerzitní výběr ČR | RedakceNetradičně v říjnu odehrají Plameny přátelské utkání, když přivítají na Bouchalkách univerzitní reprezentační výběr České Republiky, a to nezvykle již první den v novém týdnu. Úvodní buly bude na Bouchalkách vhozeno v 18:20 po krátkém rozbruslení obou celků.
17.10.Áčko starších žáků vysoko porazilo Kolín, dařilo se také béčku Anna DaňsováZápasy mládežnických kategorií pokračovaly netradičně ve čtvrtek, kdy se odehrála dohrávka utkání áčka starších žáků proti Kolínu, v níž si plamínci zastříleli a zvítězili vysoko 10:2. Na čtvrteční vítězství se jim bohužel v sobotu nepodařilo navázat, když doma podlehli Havlíčkovu Brodu. Dobře si vedli starší žáci “B”, kteří porazili Ledeč nad Sázavou, naopak mladší žáci Ledči výrazně podlehli 3:11. Dorostenci v neděli ztratili dobře rozehrané utkání ve Znojmě.
18.10.Středeční utkání na ledě Znojma je odloženoRedakceUtkání 8. kola druhé ligy skupiny Východ na ledě Znojma se neodehraje v původním termínu 19. října. Oba kluby se dohodly na odložení utkání kvůli rozsáhlé marodce v týmu Plamenů. Duel se odehraje v novém termínu, a to v pondělí 7. listopadu od 18:00 ve znojemské Nevoga aréně.
20.10.HAVLÍK: Těžko říci, kdy se znovu objevím na leděRedakceJednou z nových posil Plamenů před tímto druholigovým ročníkem byl obránce Ladislav Havlík. Ten bohužel, vzhledem ke své velké časové vytíženosti, nemůže stíhat všechny zápasy. „Nyní to mám hodně náročné, ale věřím, že po Vánocích už budu v sestavě chybět jen minimálně,“ prozradil v rozhovoru třicetiletý bek s extraligovými zkušenostmi, který se s vedením SKLH dohodnul na prodloužení spolupráce.
21.10.Plameny neodehrají ani sobotní utkání na ledě BobrůRedakcetak ani utkání 9. kola druhé ligy na ledě Valašského Meziříčí se neodehraje v původním termínu 22. října, a to z důvodu pokračující marodky v týmu Plamenů. Duel se tak odehraje v novém termínu - 19. listopadu od 18:00.
24.10.Dorostenci na Bouchalkách zvítězili, mladší žáci schytali debakl v Pelhřimově Anna Daňsová, foto: Simona KosourováV sobotním utkání dorostenců na domácím ledě se předvedli v dobrém světle golmani na obou stranách, v zajímavém utkání nakonec šťastnější byli domácí, kteří zvítězili 5:1. Vítězství dovezlo také béčko starších žáků z ledu Pelhřimova, odkud naopak mladší žáci odjížděli s debaklem 1:20. Také deváté třídě se nepodařilo uspět, když na ledě Poličky prohráli 5:10.
25.10.Plameny se po delší pauze vrací do zápasového tempa, přijede Velké Meziříčí ZNS - VEL 2:3, 10.kolo | Anna DaňsováPo dvou odložených zápasech kvůli marodce Plamenů se žďárští hokejisté konečně představí v ostrém zápase, ve středu 26. října je na Bouchalkách čeká derby s Velkým Meziříčím. Spraví si Plameny chuť po prohraném derby s Havlíčkovým Brodem a vrátí se na vítěznou vlnu? Přijďte jim udělat skvělou atmosféru a pomoct jim k vítězství! Úvodní buly je naplánováno na 18:00 hodin.