SKLH Žďár nad Sázavou Lední medvědi Pelhřimov
8., čtvrtek 28.10.2010
SKLH Žďár nad Sázavou - Lední medvědi Pelhřimov ZNS - PEL
SKLH Žďár nad Sázavou: Křesťan, Nedvěd - Melichar, Leskour, Pintera, Chlubna, Křehlík, Hromádka, Pelikán, Trejbal M., Čermák, Jindra, Pachl T.
Branky a nahrávky: 4.Křehlík(Trejbal), 17.Křehlík, 22.Hromádka, 33.Hromádka(Melichar), 37.Hromádka(Pintera), 40.Chlubna(Čermák), 41.Hromádka(Melichar), 44.Chlubna(Jindra), 38.Chlubna(Pachl), 44.Trejbal(Křehlík), 48.Hromádka(Melichar) Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5, 2:6, 9:6, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10.

V první třetině jasně dominoval soupeř. V útoku jsme si vytvořili pouze několik šancí, které jsme však nevyužili. Vůbec se nám nedařilo v obraně. Po první třetině soupeř vedl o čtyři branky a vypadalo to na debakl. Do druhé třetiny však jakoby za nás nastoupilo jiné družstvo. Nedělali jsme tolik chyb a branky jsme stříleli jen my. Po druhé třetině byl stav 6:6. První třetina patřila soupeři, druhá nám a třetí byla nejnapínavější. Nejdříve jsme pokračovali v dobrém výkonu z druhé třetiny a vytvořili jsme si tříbrankový náskok. O ten jsme však v polovině třetiny nepochopitelně během 3 minut zase přišli. Stav byl opět vyrovnaný. Do konce utkání to byla bitva o každý gól. Šťastnější jsme nakonec byli my a záapas jsme vyhráli.