17., neděle 28.11.2010
Lední medvědi Pelhřimov - SKLH Žďár nad Sázavou PEL - ZNS
Lední medvědi Pelhřimov: Schleis – Krumpl, Litomiský, Jírů, Suchý, Červený, Mozr, Bříza, Vrátný, Kubíček, Štěcha, Hanzálek
SKLH Žďár nad Sázavou: Švanda, 25 Krásný – Němec J., Kabelka, Nedoma, Vítek, Ščerban –Staněk, Štěrba, Bednář, Pazourek, Jícha, Peňáz, Šabatka, Novotný, Renza,
Branky a nahrávky: 3 Vrátný (Hanzálek), 22 Hanzálek (Bříza), 23 Suchý (Hanzálek), 25 Bříza (Kubíček), 36 Suchý (Štěcha ), 55 Hanzálek – 2 Jícha (Pazourek, Peňáz), 4 Staněk (Štěrba), 9 Štěrba (Staněk), 16 Jícha (Němec J.), 26 Pazourek (Němec J.), 44 Štěrba (Staněk), 52 Jícha (Peňáz, Pazourek), 58 Štěrba (Staněk), 60 Staněk (Štěrba)

12:46 vyloučen Němec J.
14:04 6:7 Hanzálek – oslabení – vyloučen Němec J.
17:21 6:8 Štěrba (Staněk)
19:58 6:9 Staněk (Štěrba)

Vyloučení:
Hosté: Kabelka, Němec J.
1 : 4

Výsledky 16. a 17. kola:
Nymburk – Žďár odloženo J. Hradec – Pelhřimov 7:1 V. Popovice – Znojmo 1:5 Kometa – Kolín 4:1 Tábor – Třebíč 1:4 Tábor – Nymburk odloženo Třebíč – Kometa 7:4 Kolín – V. Popovice 4:2 Znojmo – J. Hradec 6:2 Pelhřimov – Žďár 6:9

Další zápas žďárských starších dorostenců můžete vidět na našem stadionu v neděli 5.12.2010 v 14.30, hostíme Kolín

Hodnocení první poloviny soutěže:
Předehraným zápasem ZR - Znojmo byla dohrána první polovina soutěže ligy SD. Zbývá jen dohrát odložený zápas s Nymburkem.
Pro letošní sezónu máme málo vlastních starších dorostenců, díky spolupráci se SD Dukly Jihlava máme k dispozici v rámci možností tři hráče na střídavý start a dva hráče na hostování. Vstup do soutěže nebyl z naší strany ideální , ani po přátelských zápasech jsme moc velkým optimismem neoplývali. Za celou čtvrtinu jsme získali pouze šest bodů za vítězství nad Nymburkem, Pelhřimovem a Popovicemi, vše na domácím ledě. Byly to takzvané povinné body.
Druhá čtvrtina pro nás vyzněla lépe . Výhry v Kolíně a doma s Kometou kluky přesvědčily, že se nechá hrát s každým soupeřem, když se k zápasu přistoupí zodpovědně. Nakonec jsme ve druhé čtvrtce posbírali 11 bodů a v tabulce se vyšplhali na pátou příčku (+ jedna dohrávka).

Již 5.12 začíná druhá polovina soutěže. Je nutné v těchto výsledcích pokračovat, protože k 31.12. končí střídavé starty a nemáme jistotu , kdo z SD Dukla u nás zůstane.