15., sobota 19.11.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - ICE DRAGONS Telč ZNS - IDT
SKLH Žďár nad Sázavou: Holý - Pavelka, Rosecký, Kment, Teml D., Bartoň - Stoček, Klíma, Teml M., Bukáček, Marek, Lorenc.
ICE DRAGONS Telč: Pittner - Pařil, Petrová, Kadlec J. - Hověžák, Ondráček, Lingr, Mundl, Chruslinski, Čížek, David, Kadlec P., Železný.
Branky a nahrávky: 23. Klíma (Marek), 31. Teml M. (Klíma), 40. Klíma (Lorenc, Teml M.), 44. Klíma (Lorenc, Teml M.), 58. Klíma - 10. Kadlec P. (Chruslinski, Železný), 18. David, 19. David (Kadlec P.), 23. Železný (Kadlec J.).

Béčko starších žáků v sobotu na domácím ledě sehrálo velmi napínavý duel proti Telči, která ovládla první třetinu 3:0 a zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto. Nicméně mladí Plamínci bojovným výkonem dokázali nejprve stav utkání srovnat a dokonce necelé tři minuty před koncem třetí třetiny překlopit na svoji stranu, když František Klíma vstřelil nakonec vítěznou branku na 5:4.