15., pátek 6.1.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - Chrudim ZNS - CHR
SKLH Žďár nad Sázavou: Holý (Nejedlý) - Marek, Drdla, Vtípil, Studený, Teml D., Benc - Teml M., Klíma, Kunc, Malenovský, Toman, Řehoř, Schneider, Koutník, Kunz, Němec.
Chrudim: Šprync (Pavlík) - Kekula V., Hron, Sedlák, Paar, Vašák - Procházka, Postupa, Dvořák, Pithart, Renner, Andrle, Pavliš, Červenka, Vach, Staněk, Kekula J.
Branky a nahrávky: 30. Řehoř (Teml M.), 38. Řehoř (Němec, Teml M.), 59. Klíma (Řehoř).

“Deváťáci” v pátek na Bouchalkách přivítali Chrudim, s níž sehráli zajímavé utkání. V první třetině hostující tým udržel bezbrankové skóre, to ale žďárští hokejisté změnili ve druhé části, kde se hned dvakrát trefil Jakub Řehoř a zajistil Plamínkům dvoubrankové vedení. Ve třetí třetině pak žďárští dokázali udržet pro brankáře Ondru Holého čisté konto a pouze upravili skóre v 59. minutě na konečných 3:0 a zaslouženě tak zapsali vítězství.